Skocz do zawartości

Teczka 2D - Telthona


telthona

Rekomendowane odpowiedzi

Po niezwykle długaśnej przerwie wypadałoby odswieżyć teczkę ;) nic nie wgrywałam i nie komentowałam bo miałam przeprowadzkę, potem pracę, a od przeprowadzki nie mam internetu i jakoś tak zeszło.

 

Na początek pokazuje Wam naświeższą pracę, która może będzie poczatkiem cyklu:

nomadka.jpg

 

Dla ciekawskich: stepy ;)

krok po kroku - klikac!

 

 

Oraz ćwiczonko na design fryzur. Noiprox sie śmiał jak mu to pokazywałam w trakcie robienia, że znalazłam sobie ćwiczenie po to, bym mogła rysować dużo twarzy :)

Muszę przyznać że robienie tego sprawiło mi dużo frajdy, i polecam takie ćwiczenie naprawdę każdemu :D

hairstyles.jpg

 

PS: dobrze znowu Was widziec ;)

 

PS2: co do fryzur; z pewnością niektórzy mogą sie dopatrywaćjakichś sławnych postaci czy to z reala, czy to z komiksów czy to z gier ;) inspiracje były świadome, to naprawde takie ćwiczonko dla zabawy było :D i dla przećwiczenia rysowania wlosów oczywście XD

Edytowane przez telthona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wyszła ta elfica, ale jej prawa dłoń wyszła tak jak na jednym z poprzednich etapów, szkoda że jej bardziej nie wykończyłaś - pas wyszedł świetnie razem ze zdobieniami, a pierścień wygląda jak kawałek skórki od cytryny.

I nunchaku z jednego ze stepów wyglądałoby chyba lepiej przy takim ułożeniu ręki niż kanciaty sierp :D

Świetnie za to wyglądają te pióra przykrywające to co muszą - no ********* są. Mimo że to kilka plam, w niektórych miejscach tylko dodałaś szczegóły, ale super wyważyłąś tam detal. Niestety w przeciwieństwie do ... no tego co ma w lewej ręce ^^

Ale ilustracja jest fajna, a tło wygląda lepiej niż w jakiejkolwiek Twojej pracy! postępy:>

I buty - och ach, super wyszły:D

 

A fryzury - świetne ćwiczenie, eh :D do tego tak krótko Ci zajęło. Fajnie - szybko, dużo i urozmaicenie! Do tego każda twarz ma zupełnie inny charakter :D Mój faworyt to oczywiście wciąż pierwsza fryzura, wytrzymaj w niej jeszcze trochę, hyhy ;*

Wybacz kochanie ale blond kolorystycznie zupełnie Ci nie wyszedł, w przeciwieńśtwie do innych... :D no ale co się dziwić, po raz pierwszy go rysowałaś.

Coraz bardziej głupio mi tak patrzeć na to jak fajnie sobie ćwiczysz, a ja nie robić nic T_T No ale, może się w końcu zmuszę

Edytowane przez CzAk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salon fryzjerski pierwsza klasa!

 

Pokusilem sie i kliknalem na step by step elfki, smialo powiem, ze pierwszy i3 krok byly najlepsze, mialy w sobie to cos, co zostalo zatracone w procesie.

A i ten topor, czy ew miecz fajnie zbalansowal ta poze. Obecny sztylet wydaje sie wstawiony na sile.

 

Milo cie znowu widziec Telcia, welcome back! : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO niestety pani Elf ze swym pierzastym przyjacielem...wygląda dziwnie ^_^

Nóżki jej się dziwnie rozjechały i zgadzam się z przedmówcą....

 

Jeśli chodzi o fryzurki...

To również polecam ćwiczonko. Fajnie Ci to wyszło. Fajno, że każda twarz wygląda inaczej i ma inny charakter :) Ja się zawsze męczę z damskimi fryzurami :P Polecam Katalogi Fryzur...takie jakie czasem można znaleźć u Fryzjera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie stepy nr 3 i 5 są najlepsze jeśli chodzi o nogi elficy. Teraz wygląda, jakby była postacią z jakiejś platformówki i miała takie śmieszne równoległe nogi, żeby dało się nią chodzić (nie wiem, czy wiesz co mam na myśli;)).

 

A tu drugie skojarzenie;) mam nadzieję, że się nie obrazisz...

nomadka.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie :P

Mam strasznie dużo nowych materiałów do wgrania, ale większość wolę wykończyć zanim ją pokażę, więc na razie taki luźny w sumie speedzik.

 

PS: dziękuję za poprzednie komentarze i przepraszam ze na nie nie odpisywałam, ale nie było mnie prawie całe wakacje przy komputerze :) np. over LordBiernaca mnie totalnie powalił na ziemię ;)))

 

 

diamondbytelthona.jpg

 

 

 

 

 

 

a i poprzedni speedzik, nie wiem czy gdzieś pokazywałam tutaj :P

smokeminn.jpg

Edytowane przez telthona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> Super że zaczełąś korzystać z innych brushy :D:*

Szkoda że nie pokazałaś teraz reszty grafik, bo są naprawdę dobre i widać przy nich że próbujesz nowych rzeczy i się rozwijasz (twarze mniej "Telthonowe" :>), ale może faktycznie fajniej byłoby poczekać aż je wykończysz i będzie większy, lepszy up :> Choć dziwię się że ten pierwszy już pokazałaś, bo on miał być chyba pierwszy w kolejce do wykończenia? :)

Nie, papierosa nie pokazywałaś na forum :D Szkoda tylko że dymek nie jest taki bardziej 'papierosowy'. Podoba mi się ten cyan, ale szkoda że pink elephanty nie są bardziej różowe ;>

Edytowane przez noiprox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że znów będę mógł podziwiać twoje prace :)

Przez to że się dopiero uczę, będę wam tylko przytakiwał ;)

btw. Mogłabyś mocniej zaznaczyć ten dym. (taka mało ważna uwaga)

 

Z Mocą, Daniel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOOOOOAAaaaaaaaa :P Ale mnie tu dawno nie było...! Aż w stawach mi strzyka, jak zajrzałam do teczki :P

 

No dobra, co by było troche inaczej, wgrywam same traditionale :P Szkice lepszej i gorszej jakości. Starsze i nowsze :D

 

creatures.jpg

 

psycharas.jpg

 

psychoso.jpg

 

aspje.jpg

 

kroweczkii.jpg

 

landszaft.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agh... XD No to nadrobiłaś zaległości za jednym zamachem :D

Z tymże przy takim układzie ciężko powiedzieć które rzeczy najbardziej przypadły do gustu... :D Pewnie czymś w stylu: "plik drugi, kolumna 2, wiersz 1"? ;)

Świetnie że pokazałaś się od strony innej niż rysowanie panienek - bo moim zdaniem potworki i maszkarony wychodzą Ci to naprawdę super, a miejscami nawet lepiej niż ludzie :> :* Czaszki super! Choć, na traditionalach się nie znam, ale chyba nie trzeba być kucharzem żeby móc powiedzieć że zupa smaczna... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIĘCEJ TEGO! :P

 

No, trochę dalej zamulam tuszem, piórkiem pędzlem i sprayem.

 

szkickitelthona.jpg

 

Wybrane w powiększeniu, bo w miniaturkach nie widać wielu subtelności sprejowania sobie w twarz podczas pracy.

 

szkickizoomtelthona.jpg

 

I to tak dla ciekawostki : takie rzeczy Telka rysuje, jak jest mega sfrustrowana ze jej nie wychodzi tak jakby chciała :P

 

zlosnicatelthona.jpg

 

nanna nie wiem kiedy pokażę Wam digitale, bo wszystkie są na takim etapie, ze lepiej nie pokazywać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wychodzi Ci takie mieszanie kilku mediów na jednym obrazku :D

A z tym niewychodzeniem grafik to było tyle krzyku, że spodziewałem się że jakaś połowa może być nie tak, a tu proszę - tylko dwa XD Przeistoczone w smoka łapiącego kwiatka i eee.... jina spełniającego życzenia misiowi polarnemu? :D

Dużo i fajnie, widać sporo eksperymentowania :> Szkoda tylko telkowej twarzy wysprejowanej farbą... :D

Edytowane przez noiprox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhahahaha a co do tego freudowi?, freud już dawno przeszedł reformę i przekonanie że jeszcze się do niego bezpośrednio odnosi w jakiejkolwiek terapii itp to w dużej mierze mit xD

już pomijając fakt że zawsze są wyciągane jakieś jego skrajne poglądy xD

 

jak się to coś z muminków nazywa?:D

 

a tak żeby nie było totalnego offtopa to bardzo ciekawe te obrazki z ostatniego wrzutu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię Wam- Ona ma talent. Tak masz Talent.

 

Nie głaszczcie jej tak, bo ta dziewczyna jest pierwszą kandydatką na Wasze miejsce pracy XD

Wszystko źle. Wszystko :D

 

Taki chamski żarcik na dziś...

Serdeczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, Noiprox, a ja bym spekulowała na ten temat, moim zdaniem Freud jest odpowiedzią na WSZYSTKO XD i moge podyskutować z Khazadem o jego dzieciństwie XD Zobaczyłbyś... Jakie drobiazgi miały wpływ na Twój rozwój :D To że dzisiaj sie odchodzi od Freuda, to wina tego, że nowe nacje psychologów wystawiły mu diagnozę, że on wszystko opierał na własnych smutnych doświadczeniach :P i że miał zrytą psychę, a co za tym idzie, nie powinno sie brać jego teorii "zbyt poważnie" a traktować bardziej jako "przestarzałe ale ciągle zabawne anegdotki" ;)

 

CzAk1: lol :D :P

 

PS: a te "cośie" to hatifnaty

Edytowane przez telthona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESZCZE WIĘCEJ SZKICÓWWWW

jak zwykle; część z asp z modela, część z głowy, i część jakichś większych cykli.

Następnym razem już będzie digital, bo chyba zaczynam przynudzać :D

 

CZAS NA REKLAMĘ>>> zajęcia z WARSAW Subway Sketching Group są naprawdę fajne, zarówno towarzysko jak i do szkicowania, więc kto chętny, niech przychodzi :) Więcej na: WSSG info oraz WSSG teczka

 

szkice13.jpg

szkice11.jpg

szkice12.jpg

szkice14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zaczynam updatować digitale.

Na razie tylko dwa, na dodatek speedowe, bo reszta wciąż czeka na wykończenie.

 

Od razu powiem, że trochę zmieniło się moje podejście do malowania digitalowego.

To zabawne, do jakich wniosków i rozwiązań można dojść, kiedy ma się w najbliższym otoczeniu kogoś kto uczy Cie nowych trików, i "przymusza" do próbowania nowych technik, i zmieniania swoich "brzydkich przyzwyczajeń" w malowaniu :)

 

Na razie dwie wersje dzisiejszego speeda, i jeden obrazek dla funu :P

 

unicja.jpg

 

unicjaplus.jpg

 

rabbithunter2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności