Skocz do zawartości

Teczka 2D: Bedyk


Bedyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 388
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki chlopaki

mnie prawde mowiac irytuja te szkice, w sumie to tylko wygooglowane fotki, a z formy i tak nie jestem zadowolony

 

moze dlatego dzisiaj cos z banki=]

obrazek inspirowany ostatnio przeczytana lektura

staralem sie utrzymac luzna kreske a nie wyrysowywac jak zwykle

obrazek jest jeszcze nieskonczony ale powoli zaczynam sie gubic

komenty, mile widziane

bajkirobotowdig3m3d.jpg

Edytowane przez Bedyk
zap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm moze inny kat miecza, wiem o jaki ksztalt ci chodzi, ale dosc ciezko jest ujac to ciekawie i zarazem zeby wygladalo jak prawdziwe, a nie jakis dziwnie wygiety metalowy pret. Te promy za nim maja jakas taka dziwna pozycje, moze poprzestawiaj je troche, zeby poprawic kompozycje, nie wiem czekamy na dalej, bo praca zapowiada sie cieakawie.

 

P.S Moze jakas dynamiczna perspektywa? nada to charakteru .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

icecold:

trudno sie nie zgodzic, chociarz na razie odstawiam ten obrazek.

 

z natury

panadam1m3d.jpg

mialo byc zwykle studium banki z refki, a wyszlo takie cos (zmarnowalem na to za duzo czasu)

spm3d.jpg

tla do animacji, taka glupotka, ale naszla mnie jakas taka zajawa ostatnio

(edit)

tlam3d.jpg

Edytowane przez Bedyk
vfeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzak na CAB#69

jak Wam się to widzi?

dajcie znać czy kontrast i saturacja sa spoko bo robilem go na innym sprzecie i jak obejzalem na stacjonarnym to az zamknolem oczy =/

pzdr

 

z blizsza

skrzak16prew.jpg

i z dalsza

skrzak16preww.jpg

Edytowane przez Bedyk
csd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no :D. Bardzo ładnie. Jestem uszczęśliwiony tym obrazkiem, chociaż nie do końca. Dwie sprawy:

1. Ta trawa jakoś do mnie nie przemawia, gubi się. Wygląda jakby ten gość lewitował nad ziemią.

2. Ten pseudo "celowniczek" na lampie jest zupełnie nie potrzebny, poza tym jest brzydki :P

 

...ale to tylko moja opinia. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Status:

może i racja dokładnie to samo powiedziało moje dziewczę

Joel, Fusman:

Chyba musimy sobie skalibrować monitory, obrazek powstał na innym monitorze niż zwykle a tam cieple kolory były=/ a raczej mu ufam bo to nowy sprzęt

Fusman, pisząc flara miałeś na myśli "pseudo celowniczek", a nie lampę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tps98

nie skąpcie komentarzy bo może bym sobie to jeszcze skończył

http://img826.imageshack.us/i/dracullaprew.jpg/]dracullaprew.jpg[/url]

i jeszcze 2 szkice do konceptów które nie weszły do pewnego projektu za rzekomo łotrzykowatą aparycję postaci, nie wiem o co chodzi, przecież takie poczciwe gęby,

też piszcie bo może sobie pociągnę to dalej dla frajdy

koncepty.jpg

Edytowane przez Bedyk
edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

podklepuje czesc obrazkow z projektu jakim ostatnio sie zajmowalem

nie jestem z siebie jakos szczegulnie zadowolony, raczej ciesze sie ze mam to juz za soba =p

roboty bylo troche a czasu zdecydiowanie za malo co widac zwlaszcza w postaciach babeczek, jednakze rad bede(hoho staropolszczyzna zalecialo) zapoznac sie z waszymi opiniami

pzdr

 

okadkah.jpg

 

babki.jpg

 

faceci.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli efekt nie tak zly jak sie spodziewalem=]

dezzed: co do ruletki zgadzam sie, niestety obrazek mialem juz opatrzony i nie wylapalem tego przed terminem oddania, a z drugiej strony to oszczedzilem pare ladnych h do przodu;]

 

poniżej CAB#72, dajcie znac jak z kontrastem i kolorem bo obrazek powstal na innej maszynie niz ta z ktorej wrzucam a na ktorej wyglada paskudnie

swiatoicienend1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Bedyk, dawno tu nie zagladalem.

 

Z mojej obserwacji wynika jedno, znacznie lepiej rysujesz, niz malujesz.

Wynika to glownie z malo ciekawych i generalnie niezbyt czasem pasujacych kolorow, jakie wybierasz w swoich pracach. Gdyby to poprawic, bylo by o niebo lepiej.

 

Rzucil mi sie w oczy za to piesek, ktorego namalowalesc prosto, ale ciekawie, moze warto pojsc w tym kierunku. Malowanie silnymi, czytelnymi sylwetkami, to dobra technika. Zerknij sobie raz jeszcze na prace Przemka ( mant-raz'a) on pracuje wlasnie w ten sposob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ła ICE dzięki za posta bo już myślałem, że moja teczka jes tylko wytworem mojej wyobraźni i tylko ja ją widzę ;D

 

Co do kolorów, nie moge się niezgodzić

sam uważam że moje kolory zwykle sa hmm przypadkowe/z dupy

ostatnio zafiksowałem sie na tym ze do ostatniej chwili rysuje cos w B&W a kolor okazuje się być elementem na który nie za bardzo jest już miejsce, zdaża sie tez inaczej, wkraczam z kolorem kiedy bryła jeszcze nie "siedzi"

 

Co do Twojego sposobu, nie omieszkam sprobować bo mam wrazenie ze władowałem sie w jakaś slepa uliczke

 

jak któś ma jeszcze jakies konkretne rady w tej kwestii to dawac=D

(no poza: maluj, maluj, maluj bo tu staram sie być dosyć regularny ;])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło rany - porządny UP. Przyjemne szkice z pozami walk. Widać też że później jakby lepiej wychodzą. Z digitali szczegółnie portret pani z kielonkiem i psiak. Widać rozrzut i niezdecydowanie techniki podobnie czasem jak u mnie, tzn że ciągle szukasz swojej drogi.

Masz swojego guru? Chciałbyś rysować podobnie jak ktoś czy chcesz szukać własnego stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie techniki, ostatnio dochodze do wniosku, ze w wiekszosci sytuacji ( moim zdaniem poza envirami ) najlepsze efekty mozna uzyskac, po wykonaniu dosc dokladnego szkicu, pod ktory podklada sie pozniej kolor, gdy caly design jest juz opracowany ale tak jak wy dalej nie mam pojecia jak chce dzialac. A moze dobrze jest byc nie zdecydowanym i mieszac jedno z drugim, ktoz wie?

 

Zreszta styl i metoda dzialania to cos niezwykle indywidualnego, jednemu bedzie odpowiadalo to, innemu tamto, tylko na ktore sie tu cholera zdecydowac ^^'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie tylko kwestia zdecydowania wchodzi w grę. Nie zawsze też wychodzi jak by się chciało. Przypuśćmy że jesteś mocno pod wpływem jakiegoś swojego guru (w moim przypadku Kekai) ale wszelkie próby podrobienia jego techniki spełzają na niczym.

Wydaje mi się i pewnie to nic odkrywczego że etap fascynacji czyjąś techniką jest po prostu etapem na drodze rozwoju być może do swojego własnego stylu chodź nie miałbym nic przeciwko docelowo malować jak on :P. Po drodze człowiek zmaga się z innymi bajerami jak np pociągnięcia pędzla/impasty które są widoczne dopiero na maksymalnym zoomie itd,itp. Ważne też są eksperymenty bo to tutaj może się narodzić coś nowego i oryginalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emmilus:

jest masa twórców których podziwiam, ale chyba nigdy w żadnego nie byłem zapatrzony jak w obrazek. zawsze byłem zdania że to fe tak się wzorować. dzisiaj jednak jak już trochę sobie pomalowałem nawet żałuje, że tak się przed tym wzbraniałem, podejrzewam, że mogłoby się to okazać dobrą szkołą bazgrolenia

ice:

niezdecydowanie, cholera z kond ja to znam, nie wspominając o braku cierpliwości

 

aaale nie ma co marudzić za dużo roboty nad sobą mnie jeszcze czeka =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze poprzez fascynacje i probe opanowania czyjejs techniki tworzenia to jakiegos rodzaju oddanie szacunku i bardzo dobra mozliwosc zmiany swojego punktu widzenia z punktu wolnego obserwatora do empiryka, ktory podjął sie tego samego i wie jakie w pracy byly ciezsze strony jak i te, ktore byly banałami i na takie miano zasługują w rzeczywistosci, to chyba kwestia indywidualnego podejscia. bądz mistrzem sam naucz sie postrzegac swiat, mozna myslec i tak. : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurdee gdyby proporcje miecza były bardziej realistyczne, to byłby z tego taki wspaniały obrazek....

 

ice, a co Ty właściwie zrobiłeś prócz przerzucenia poziomo? :P Troche anatomie poprawiłeś? Dam Ci taką złotą radę :) Jak chcesz komuś pomóc, to nie wgrywaj pracy przerzuconej poziomo, wiem że można o tym zapomnieć, ale to strasznie utrudnia porównanie wersji poprzedniej z następną :P

O, teraz dojrzałam ze dodałeś jeszcze te iskry od ognia. fajne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celowo odbilem obrazek, gdyz europejskim oczom lepiej czyta sie od lewej do prawej strony.

Pociagnalem jego gorna czesc w "dal". Poprawilem peleryne, przemeblowalem lekko gebe , jak juz wspomnialas dodalem iskry i nieco przemiescilem jego reke trzymajaca miecz.

Ustawilem tez ja przed peleryna pokazujac to przestzrenia negatywna.

 

Obserwuj dziewczyno bo twe wdzieki przemina heheh :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzAk1, yarosh: dzieki za uwagi, wezme pod uwage

sicksicksick:thx

EC: zupelny przypadek=]

talthona: powalcze, powalcze

ICE: nie, nie pogniewam sie=], fajnie że wogole Ci się chciało, chociaż z drugiej strony bede mial teraz z tym obrazkiem klopot, bo chciałem go skończyc, ale jak to teraz zrobic zebylo bylo po mojemu?

tak poza tym to wyszlo na wieszch to z czym na razie bezskutecznie walcze, za malo analizy i wnioskow a no i ze te moje obrazki sa jak fimy klasy B, na niskim budzecie..:/

 

a tutaj jeszcze garsc smiecia:

western1.jpg

poniżej starałem sie malować kolorem, czego dawno nie robilem

cowboynaskarpie7001.jpg

 

western3720.jpg

 

tum720.jpg

 

minutowe glowy:

szki1.jpg

szki2.jpg

Edytowane przez Bedyk
dfh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności