Jump to content
Łukasz Jaskólski

DWIV - 2D - Łukasz Jaskólski

Recommended Posts

siemanko

miałem kilka pomyslow , wybralem narazie taki

dw4lardconcept1.jpg

demon klasy abomination

to bedzie taki duzy tłuscioch toczacy przd soba walec czy tam inne ustojstwo do mielenia ludzi

pozdro

Edited by Łukasz Jaskólski

Guest Bad Moon

O tak! Dużo, dużo gore! Trochę przypomina Abomination z Warcrafta, ale to raczej dobrze :]

heja

gore trzeba ograniczyc co wynika z regulaminu takze bedzie raczej grzeczniutko i przyjażnie ;)

bede sie staral zeby nie przypominal niczego znanego z mainstrimu

up: wstepna prewizualizacja do finalnego obrazka

dw4lardconcept2.jpg

Fajnie, będę zaglądał:)

Mam nadzieję, że tym razem skupisz się na jednym froncie i zmalujesz cudny koncept.

powodzenia!

Guest Morte

Podoba mi sie ciekawą techniką ryzoswane, dziwi tylko wyraz twarzy- taki jakiś szczęsliwy, jakby tam w oddali gdzies cukierka przyuważył.

Przecie robi sobie chłopak mielone :D:D To sie cieszy :D

hehe no generalnie pan potworek to taka larwa o mentalnosci 3latka

sama mordka pewnie sie zmieni bo testuje rozne warianty kompozycyjne

w dizajnie bedzie spora szczypta groteski

pozdro

jakoś dawno nie widziałem twoich prac Łukasz J. trzeba częściej zaglądać do Speed Paint:)

koncept zapowiada się ciekawie, w tle jakieś ruiny miasta będzie fajnie :) powodzenia w konkursie:)

Pomysl fajny i wyraz twarzy potworka genialny :D Tylko te lapki na walku jakos mi nie pasuja... i to glupota straszna bo ten walek pewnie kolczasty jakis, jak kombajn czy cos a on sobie biedny lapki na nim pokaleczy :P

dzieki chłopaki

Z łapkami racja, nie pokazałem tego w nowym koncepcie bo robie przymiarki do roznych układów i sie to wszystko zmienia. Walec bedzie z kolcami i innymi atrakcjami najpewniej , same łapki będą operować na pogrubionej o dodatkową warstwę cześci walca (widac to choc pewnie tylko dla mnie :P ) na 1 koncepcie.

Sam wygląd ustrojstwa i układ łapek moze ulec zmianie w miare jak bede obmyślał jakies techniczne rozwiazania.

Guest Bad Moon

A może niech no trzyma ten wałek jak baba przy kluskach?

myslalem o czyms w rodzaju uchwytów powyżej walca tuz przed jego koncem, tak zeby stwor mogl go podnosic i miażdżyc co twardsze przeszkody na ziemi, oraz uderzac walcem na boki jak taranem, rozwalac mury itp ( co też czyni demon na 2 planie obrazka ). W tym przypadku te ostrza i naganiacze po bokach walca beda musialy sie jakos składać.

up

dw4lardconcept4.jpg

Guest Morte

Zdecydowanie te no prawej.

Co do broni- po co sie męczyć z tym syfem na walcu- gigantyczny kawał żelaza bez niczego jest już wystarczająco mocnym argumentem, wygląda lepiej(moim zdaniem) i nie musisz sie martwic czy chwyci go czy nie...

Nie, zwykły kwaał żelaza to nię będzie po Dominance Warowemu :P Lepiej jakiś wywalony totem albo wieże ba bel niech toczy :d

przemysle tez wersje gładką, zobaczymy co wygląda bardziej srogo / co lepiej sie komponuje w sensie plastycznym - bo sam potwor tez sklada sie z duzych gladkich powierzchni

chciałbym zmiescic jeszcze jakis prosty mechanizm poruszany przez te male lapki za pomoca łancuchow no i umiescic gdzies logo cgsociety

w tej chwili bardziej zastanawia mnie w co go ubrać zeby schowac jego wstretny zad :D, prawdopodobnie pospinam go tez łancuchami zeby sie nie rozlazł.

pozdrowy

Świetny temat, mocny stwór, czuć jego monumentalność, o to chodzi:)

Uczyń z tego super pracę, trzymam kciuki!

Guest Morte

mocne...

Ale ta raczka + wyraz twarzy przypominają mi naszego premiera mówiącego yes, yes yes!:D

łe je! wcześniej nie byłem przekonany ale teraz widze jak to ma wyglądać i musze powiedzieć że jest super.

Wyraz twarzy jest świetny :D Ta ręka też mi pasuje, tak jakby miał tam trzymać swój pokarm za nogę. Myślałeś nad tym, aby posadzić na niego jakiegoś jeźdźca? :D

Ten walec jest trochę dziwny. Na początku myślałem, że trzyma armatę. Wielka bestia nie będzie w stanie szybko go toczyć, a rzut tego byłby mało praktyczny (jeden rzut i trzeba do tego pędzić, co w jego przypadku trochę by zajęło :D chyba, że by to na łańcuchu jakimś przyciągał xD).

btw wymiatasz tym swoim głównym pędzelkiem :)

Nasuwa się skojażenie z cherubinkami (pulchniutkie ładniutkie aniołki) tylko takimi które trafiły do piekła i sporo za dużo żarły :)

Podoba mnie się bardzo.

Na poprzednich rysunkach nie wiedziałem o co właściwie chodzi. Teraz w końcu coś widać, zapowiada się super. Również trzymam kciuki.

dzięki dzięki

zapomnialem dopisac ze na obrazku brakuje lancuchow i czesci walca nad ktorymi pracuje

wiem ze z ta lapka wyglada glupawo narazie

W lapce bedzie trzymal lancuch polaczony z jakims urzadzeniem do zgniatania/scinania uciekinierow.

Mysle nad uchwyceniem momentu zaciągania łancucha oswietloną raczką, w drugiej najpewniej bedzie trzymal jakiegos rycerzyka, konika czy tam inna zabawke :D

Obmyslilem sobie, ze to bedzie to demon w postaci larwalnej.

Kiedy bedzie juz dostatecznie najedzony to moze zaczac sie przepoczwarzac w forme latajaca (ale to nie w tym odcinku). No ale zanim sie naje to troche czasu minie.

Poniewaz bobas nie ma ząbków musi sobie rozgniatać papu :D

W armi demonow uzywany do jest rozbijania umocnien i zwartych szeregów wroga.

Napędzany jest nieskonczonym apetytem, ciekawością i chęcią zabawy - jak to dziecko.

Najwieksza wadą demona jest czeste niezrozumienie/nierespektowanie rozkazow i gonienie za fajnymi zabawkami na polu bitwy.

Nad jeźdźcem owszem myslalem, ale to chyba wykluczone ze wzgledu na zasady konkursu.

Co do szybkosci - mysle ze jest w stanie dogonic uciekajacego czlowieka na krotkim dystansie, chociaz nozki ma krotkie i porusza sie pokracznie to jednak roznica wielkosci robi swoje.