Skocz do zawartości

Scena 3d: Airpatrol


Gość _Kreska_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Calkiem fajne, ale:

Mogles zaznaczyc geometria wiecej detalu. Tekstury sa troche jak z innego modelu, genericowe, nie podkreslaja istniejacej geometrii, ani nie dodaja wystarczajaco szczegolow.

Jesli chodzi o kadr to naprawde musiales po lewej uciac te kilka centymetrow pojazdu?

Mam swoja (byc moze bardzo zachowawcza i nierozwojowa) teorie, ze jak juz uciac to mocno. Albo wcale. Czyli albo ciasno skomponowany kadr, albo taki z oddechem. Niby duperel, ale nie wymagaloby duzo pracy zrownowazenie kompozycji.

No i rendering jest jakis taki... Mam wrazenie ze te pojazdy sa z papieru (to wynik modelowania, teksturowania i renderingu w sumie).

Ale calosciowo niezle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, obrazek jest spory i na moim monitorze pokazuje sie na poczatku tyle:

kreskaobrazek.jpg

 

To co znalazlo sie w kadrze jest wlasciwie super (moze tlo za plaskie ewentualnie). Jest fajne wrazenie ze to 2d, cos co trudno zwykle w czystym 3d uzyskac, a co osobiscie bardzo lubie. Pewnie troche podmalowales i dlatego fajnie wyszlo.

Wychodzi wiec, ze obrazek duzo traci przez ten pojazd z prawej, to ze jest on blisko kamery i widac wszelkie zbyt szybko opedzone fragmenty za dokladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

hej

dzieki za komenty:)

co to pracki to musze sie zgodzic ze brak detalu widac i czasem wylaza polygony ale nie chcialem robic tego zbyt dokladnie, te dwa samoloty maja po 2,5k polygonow (z czego wiekszosc w kabinie i na pilocie, czego i tak nie widac ;/) a tekstury to tylko difuse, nie ma nawet bumpa ;/ i calosc zrenderowana w scanlinie, 23 sec na 4000k:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

prosze bardzo pare siatek i swiatla, generalnie nie ma jakis niewiadomo jakich ustawien, jest pare slabiutkich swaitel na sferze dajacych rozproszone swiatlo no i 3 mocniejsze, pomaranczowe, biale i niebieski, na screene w swoich kolorach.

airpatrol1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model bardzo ładny :)

 

Jaras: po siatce od razu widac ze za mało poligonow dałes ! ;)

WIĘCEJ POLIGONOW ! ;)

 

Mało poli bo może słaby komputer :) Mało czy dużo poly i tak zajefajnie wygląda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

a ja robie na quadzie z 8gb ramu, i spcejalnie tak robie:P malo polygonow i duze rozdzielczosci, taki mam fetysz!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności