Skocz do zawartości

Wizualizacja - dom iluminacja


wamhouse

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A miniaturka wyglądała tak fajnie. Zmieniłbym odbicia w szybach (jak jest jasno w środku to one aż tak nie odbijają i rozmycie), kamienie na chodniku, tynkowi lekka faktura by się przydała, huśtawka 2-osobowa w złym miejscu, trzymałbym się jednego rodzaju lamp, kora trochę trawiasto wyszła.

Trawka drzewa i roślinki są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Podoba mi się :

- klasa zieleninka

- detal

- kolorystyka

- kadr

- światło

 

Nie podoba mi się :

 

- odbicia ,jakieś rozmazane i przeskalowane...feee

 

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wime dlaczego, ale strasznie rzucaja sie w oczy te szyby i kamien na chodniku :) - najlepiej stosowac ta sama mapke na reflecton light i backgrund jak potrzeba zrobci cos szybko - wiaodmo ze bedize posjnie i grac:)

To akurt latwo poprawic , trza tylko na to uwazac.. gorzej z kamykiem - albo podmalowac dac dispa sensownego albo wyminic na jaksi inny mhm.. golnie fajnie :) podoba mis ie trawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne światło. Roślinność dopracowana. Odbicia poprawione;). Klimat miejsca i chwili wyczuwalny. Jest zatem wszystko co jest mi potrzebne aby napisać, że bardzo mnie się podoba:)

 

no.... może jakieś zasłony częściowo odsunięte bym dał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm 1 obrazek lepszy niz 2 ale dalej odbicia nie pasują - zdesaturował bym je nieco, poza tym kamienie za bardzo błyszczą na chodniku (śliskie jakieś), trawa fajna na 2 planie ( na 1 planie imo warto by bylo dać modelowaną trawę, albo wkleić ze zdjęcia - za dużo szczegółu w takim zbliżeniu się traci przez displace trawę)

 

jak dla mnie fajno, ale warto by było popracować nad tym jeszcze i będzie bardzo fajno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności