Skocz do zawartości

WIP:Indiana Jones


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

dawno nic nie robilem jako WIP wiec czas to zmienic :)

narazie jeszcze nic nie mam ale dzisiaj postaram sie usiasc i cos zrobic :)

plan:

high+low+tex

czas: hmm 2tyg na model (low+high) + 1-2tyg tex

 

aha zapomnialem wspomniec, ze postac trafi do mojego demo reela nad ktorym pracuje :)

 

pozdrawiam

 

Indiana-Jones-4-03.jpg

Edytowane przez nielot007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zastanawia mnie tlyko czemu, gdy ktoś zakłada temat z modelem, tak jak Padlina kruka czy też inne karczmy, to dużo mnie osób tak ochoczo komentuje jak zwykła zdjęcie na refke z zapowiedzią, iż na jej bazie powstanie model... a chyba chodzi tu raczej o modele i ich ocenianie wytykanie błędów itp, a nie bojowe spamowanie i pisanie komentarzy tkaich jak ten z których nic nie wynika i nikomu nie pomogą...

 

trochę przypominać to zaczyna offtopa

 

nielot007 - powodzenia z modelem, czekam na pierwsze screeny/rendery ;)

 

pozdrawiam

ETA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego, kompletnie tego nie rozumiem, przyszledl mi na mysl czołg. irracjonalnie bez powodu po glowie mi chodzi czolg, czolg, czolg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

no no lux torba- to sculpt czy bawiłeś się na poly? no i jakaś sprzączka by się przydala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w tej torbie jest za duzo zbrusha a za malo normalnego poly modelingu, zamiast dziergac bulwowata torbe z boxa trzeba bylo zaznaczyc sobie klape, szwy, paski materialu trzymajace te metalowe uchwyty do paska. No chyba ze zrobisz retopologie, ale w takim razie to strata czasu w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Panowie napisalem, ze to dopiero poczatek

torba bedzie miala inny uchwyt na pasek bedzie taki jak na moim modelu tylko dopracowany

z drugiej strony pamietajacie, ze to bedzie low poly wiec robienie szwow ija sie z celem to torba bedzie tylko elementem wiec dopieszczanie jej w szczegoly jest zbedne i tak tego nie bedzie widac

 

ale te wszystkie rzeczy o ktory napisal Luki Luki bedaale to w swoim czasie

 

z drugiej strony zauwazcie, ze ta tobrba to praktycznie czysty material zadnej sztywnej bdowy i tego mamzamiar sie trzymac ;)

 

 

ps. to sculpt z boxa :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

... wiec dopieszczanie jej w szczegoly jest zbedne i tak tego nie bedzie widac

 

pozdrawiam

 

a ja sie z tym nie zgadzam takie rzeczy owszem i widac tylko w takich grach jak np. rezidencie 5 gdzie masz co chwila cutsceny. Pozatym jesli zrobisz to sobie na osobnej geometrij to wypalisz dobrego diff i dzieki temu bedziesz mogl to wyciagnac na texturce tak zeby bylo widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

matys--> tak naprawde jezeli bedzie osobne mapowanie dla torby (planuje zrobic na jednej kapelusz i torbe ) to ta textura bedzie tak mala (wielkosc0, ze nie ma szans na zobaczenie szwow :)

 

ok tym razme troche wiekszy update :)

 

pokazuje progress glowy jak i kapelusza :)

pozdrawiam

 

indianajones2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

Erm... Stary indiana? no to przecież jak Pracuś bez młotka, jak Darth Vader z zielonym mieczem swietlnym, jak supermen z majtasami pod spodniami, jak wściekły wąż bez wąsów, jak mała syrenka z wąsami, jak garfield bez lasanii , jak rocky bez schodów, jak rambo bez dżungli, jak terminator bez schwarcennegera, jak predator bez schwarcennegera, jak obcy bez zębów, jak królik bugs bez marchewki, jak donald bez pecha, jak goguś bez szczęscia, sknerus bez skarbca, jak Obeliks bez Idefixa, jak Don corlone bez cygara, jak scarface bez karabinu, jak Mistrz bez Małgorzty, jak Romeo bez Julii, jak Tristan bez Izoldy jak Abelard bez Heloizy, jak Frodo bez Sama, Aragorn bez Andurila, Legolas bez Gimliego, jak Han Solo bez chewbacci, Jak powrót bez Króla, jak powrót bez Jedi! No nie uchodzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze. Dziewczyna ojca jak przechodziła obok kompa i to zobaczyła to powiedziała "To Harrison Ford?". :)

Co prawda starszy oczywiście zapytał się czy to ja namalowałem i że oczy brzydkie ale on zawsze potrafi mnie wspierać na duchu. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, widać że to Ford, jedynie z profilu czoło i nasada nosa trochę inne. Czoło ujdzie, bo będzie pod kapelindrem, ale nos za bardzo orli. Czzepiam się jedynie ze względu na porównanie do oryginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

nom coś nie gra- górna warga chyba ciut za duża, nozdrza powinny być chyba ciut szersze i bardziej płaskie, a linia mimiczna nie powinna się z nimi stykać. W okolicach nasady nosa nie powinno byc tak ostro widocznego załamania żuchwe i ogólnie okolicę ust wysunąłbym bardziej od przodu i wygladził odrobinę zmarszczkę poddolna wargą. ogólnie powinieneś sobie już odpusicis symetrię, on ma charakterystycznie kszywy nos- i to chyba tu jest kluczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

co do twarzy to jeszcze, ale jaki jest sens rzeźbienia symetrycznych zmarszczek na ubranku o.O

Lepiej by chyba było gdybyś kołnierz wymodelował na poly..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności