Skocz do zawartości

Star Wars: The Old Republic Trailer


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja wiem... , graficznie super, ale jakoś brak klimatu. wygląda jak by przyszedł koleś do blura i powiedział chce laskę boba fetke dużo jedi i dużo sithow i żeby się bili, do tego statek kosmiczny który rozwala cześć budynku, wszyscy muszą mieć metalowe hi-tech rękawiczki i walczyć karate, a na koncu oddalenie kamery na miasto z masa szczegółów i małymi statkami które go rozpieprzaja, a no i bez slow motion się nie obejdzie;>

 

fajnie ze na pc btw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no tadku "troche" przyplyciles jednak.. takie cos to imo mialo miejsce przy ichnim Warhammerze, gdzie bylo "duza armia, duzo fluidow, kilka postaci posplatanych watkami i na koncu smok!" Tutaj mamy przynajmniej ladnie poprowadzona narracje, mix muzyki z filmow SW jak i z KOTORa co podsmacza klimat. Niestety kolejny raz przesadna ilosc fluidow, slow-mo jeszcze ujdzie.. ale generalnie jest konsekwentnie i oglada sie to z milym, szerokim usmiechem, z reszta jeszcze wiekszym - biorac pod uwage żenade pt. "Clone Wars 3D" Mi osobiscie o wiele lepiej sie oglada to niz poprzednie intra Blurka, aczkolwiek do zimowych Blizzardow jeszcze brakuje. Tak czy owak, kawal genialnej robocizny!

 

p.s. Drogi Adku: popraw prosze literowke w tytule gry, bo tak kluje w oczka ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ttaaddeekk - to ja bym chetnie uslyszal jak wygladalby ten trailer gdybys Ty pisal scenariusz. Pewnie wiecej dialogow, rozterek moralnych, poglebiona psychologia postaci. Mhm. Do gry. Git, jestem za;).

 

Filmik swietny, tu i ówdzie facjaty jakies mdle i bez wyrazu, ale to juz naprawde czepianie sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie jest za poźno zeby sie przebranżowic troche. Skrobnij cos i wyslij do Lucasa;).

Z tymi twarzami to wlasciwie tylko ta pani z duuuuzymi uszami mi nie gra czasem, poza tym fajnie. Ten glowny dobry - swietny. Najgorzej wypadlo rozwalanie tej swiatyni (?), wszystkie czesci jakies takie rowne.

Ale generalnie to jest kosmiczny poziom.

Moglby jeszcze jakis spec mi to umiejscowic w czasie? To jest gdzies w okolicach starej trylogii? Troche sie nie moge polapac, statki takie jak za imperatora, ale ilosc Jedi wskazuje czasy przed nim. Nie ma yody, wiec duzo przed nim. Szukam logiki, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Chrystusie, oczywiście.

Stary film z Warhammera Mark of Chaos od Blura przygotowany na E3 2006 był fajniejszy.

Tutaj brakuje trochę majestatyczności. Taka ustawka po meczu Wisła-Legia wyszła. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg, ale sie czepiacie rzeczy ;) film siedzi, technicznie niszczy, wartka akcja i git taki rambo i o to chodzilo, wyszedl swietny cinematic, przynajmniej nie zostalo opowiedziane w 2 minuty dwugodzinnej historii i nie wiadomo jakich przeslan z tesco ze zycie jest jedno i trzeba je szanowac, ze wszyscy umieraja, ze ziemia sie kreci dookoła slonca, wiec dajcie se siana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złe i mało ambitne były Czopki, Ćmoki i Mondzioły czy jak im tam ;) To jest conajmniej dobre i ambitne. Jak juz mowilem, smaku filmowego dodaje "zly" narrator i jesli ktos siedzi w historii SW to obejrzy ten film z szerokim usmiechem, podobnie jak slucha sie tatusia Arthasa z WOTLK. Do pelnej satysfakcji brakuje owszem, ale rzadko kiedy sie ja osiaga, prawda? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ! złe jest, mało ambitne !!!

 

A od kiedy seria Star Wars należy do nurtu filmów/powieści czy nawet gier ambitnych? :) To tylko kawał lepszej lub gorszej rozrywki. Mnie tylko jedno boli w The Old Republic, nie w samym zwiastunie. To gra MMO, a ja nie mam czasu na takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam mocny problem z ustawieniem tego w czasie...Old Republic...nie powinno być raczej New Republic...albo coś...Old to chyba była za czasów Yody...A jeśli to jest 300 lat po Powrocie Jedi...no to Hmmm...o_O...

Technicznie wyszło super...chociaż nie wiem czy nie za bardzo Matriksowo...chociaż przynajmniej Akcja jest ;) Sporo akcji...dynamicznie, fajno...

 

Jednak widzać, że Lucas przy tym nie siedział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaraz bo sie pogubiłem. Nie jestem super fanboyem i nie czytam książek itp. ale czy ten boss sithów to jest świeży, jeszcze nie zakuty w chełm Vader? Czy jeśli to się dzieje kilkaset lat przed Nową Nadzieją tzn, że przed Mrocznym widmem też:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sobie, banda mrocznych ziomow naparza zakapturzonych mniej mrocznych ziomow. Za czasow atari, to byly dema. 2 pixele gonily 1 pixel, napiecie, niepewnosc, akcja... tu wszystko wiadomo od poczatku do konca.

:)

Super im wyszlo wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaraz bo sie pogubiłem. Nie jestem super fanboyem i nie czytam książek itp. ale czy ten boss sithów to jest świeży, jeszcze nie zakuty w chełm Vader?
ty mnie tu Vadera nie obrażaj. ten pan w kapturze nie ma nawet połowy tej złej mocy co miał Vader

 

a zwiastun bardzo mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten SW taki sobie, razi dużo elementów lp przerzuconych z giery i pozapychany cały pluginowymi efektami przy naprawdę niedużej ilości "mięska". Ogólnie wygląda na naprawdę ostre terminy...

 

AC2 dla odmiany miodek :). Świetny jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz Gotham z tym "taki sobie". Nie jest to wiekopomne dzieło ale jednak szacuken jest, (choc w srodku filmu robi sie bajzel montazowy i cala ciąglosc sie gubi). Co nie zmienia faktu ze przy assassinie to SW kuli sie i skamle jak szczeniaczek.

Goscie z Digica znow po prostu zmiazdzyli konkurencje. W AC jest wszystko swietne, jest fabula, rezyseria, swietne ujecia, nawet gra aktorska. Ten filmik jest tak dobry, ze az bez sensu. Na tyle wiernie oddaje rzeczywistosc ze można było to skręcić. Własciwie to czekam na jakiegos making offa, zeby zobaczyc czy to full 3d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przesadzacie z tym AC. Jest fajnie zrobiony, ale żeby tyle achów i ochów?

Nie wiem, mi bardziej SW odpowiada niż AC, i nie dostrzegam jakiegoś większego warsztatu przy tym drugim oraz jakieś wyraźniej różnicy poziomów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mega, chociaz przez chwile poczulem sie jakbym byl w swiecie Star Quake Wars ;)

 

AC2 mniej dynamiczny niz AC1, ale sliczny i pokazuje nowe mozliwosci. Wiec jestem na tak:)

 

Luki: full 3d? a co to znaczy? bo live action tam na pewno nie ma.

Edytowane przez Reanimator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki Luki -> śmieszny jesteś. Wsadzasz kij w mrowisko zawsze mając inne zdanie pisząc wywody od czapy ale jak ktoś inny wyrazi inne zdanie to już "przesadzasz". Ciekawe (a może raczej "nieciekawe") podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie dla odmiany z Lukim zgodze. Trailer AC gniecie wszystko jak na razie i Digic znowu pokazal cos technicznie o klase lepszego niz konkurencyjne firmy. I rzeczywiscie jest to tak dobre, ze az bez sensu, bo jakas kolosalna ilosc pracy zostala wlozona w rzeczy, ktorych zwykly widz nawet nie zauwazy. Detal, tkaniny, kamery, montaz - to jest tak wycyzelowane, ze az chore. Jak dla mnie jest to poziom techniczny spokojnie Beowulfa, klasa kinowa.

A SW, jak to SW , klasyka Blura, dobre rzemioslo.

 

Ktos tu spytal jak to ci wegrzy robia. Ale warto pamietac kto zalozyl i kto jest wlascicielem tego studia. Wpiszcie sobie w imdb Andrew G. Vajna i wszystko robi sie jasne. To on wniosl tam porzadne pieniadze, ale co jeszcze wazniejsze - Know how i do tego nie jest misiem przytulakiem, ale naprawde twardym i wrednym producentem. I sa efekty.

 

salut

tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru - jesli jestem smieszny mając swoje zdanie to sorasski, w nastepnych postach bede dołączać fragment specjalnie dla Ciebie ktory bedzie brzmial zależnie czy sie większości podoba czy nie: "omg!!!1one!!!eleven! awsome" lub "żal...". Ok?

 

"Przesadzasz" to jednak nie to samo co "za ***** nie masz racji", nie uwazasz? Tak więc nie zamykam sie na dyskusje, nie tylko toleruję, ale nawet akceptuję ze ktos moze mieć inne zdanie. I bardzo chciałbym dostać pozwolenie zeby miec swoje. Poza tym jestem dosc konsekwentny chyba, skoro znow wsadzam kij w mrowisko. Ale naprawdę mam fajniejsze zajęcia niż trollowanie, co innego interesująca dyskusja i przerzucanie się argumentami, to uwielbiam.

 

Mogłbyś sie zapoznac z ze znakiem przestankowym pt. przecinek? Łatwiej sie bedzie czytac Twoje posty. Buzi na zgode? :D

 

Reanimator - no wlasnie sie zastanawialem czy nie ma tam live action.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość e=mc^2

Baggins, Luki Luki ja sobie myślę, że taka jakość jak w AC2 byłaby "bez sensu", czy też "chora" gdyby Digic musiał włożyć w to strasznie dużo pracy, nie wiem jak tam było ale , pewnie oni po prostu mają taki poziom i tyle, więc wyszła im ta jakość przy normalnej pracy, wiadomo też przecież, że ogólnie cg będzie coraz lepsze i takich cinematików bedzie coraz więcej, i pewnie takich "studiów"(nie wiem jak to odmienić;) z takim poziomem na świecie jak i u nas w polsce też bedzie więcej;)

 

ogólnie Digica cinematiki podobają mi się bardzo, ludzie tam wiedzą co robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e=mc^2 - Nie wszystkie określenia należy brać dosłownie. Jak bym napisal, ze zrywa czapke, albo miażdży suty to oczekiwałbyś tego dokładnie podczas oglądania? ;-) W tym wypadku "chore" i "bez sensu" to okrzyki szacunku.

 

No i nie mam pojęcia czemu sugerujesz, że nie włożyli w to "strasznie dużo pracy". Akurat kontakt do ludzi z digica nie jest tajemnicą w czasach internetu, można do nich napisać, zagadać, zapytać, i zapewniam Cię, że ta jakość jest okupiona nie tylko wielkim talentem, ale i konkretną harówką.

 

salutato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość e=mc^2

masz rację Baggins,może zbyt dosłownie odebrałem niektóre wypowiedzi

 

a pisząc "strasznie dużo pracy" miałem na myśli bardziej to, że np. pracujemy dajmy na to rok i tworzymy cinematik jakości star warsów albo wkładamy w to "strasznie dużo pracy" i pracujemy powiedzmy dwa lata, po 16 godzin dziennie z jedną niedzielą wolną w miesiącu i mamy jakość AC2, w takim przypadku pierwsza opcja wydaje mi się lepsza i bardziej sensowna i tyle;)

a to,że takie rzeczy są okupione wielkim talentem i ciężką pracą to jest raczej wiadome i tego akurat nie poddaję w żadną wątpliwość;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności