Jump to content

Recommended Posts

no to meldujemy sie jescze raz :)

co do aniolka i jego histori bedzie to zapomniany aniol nie diabel ani tez nie do konca aniolek ... ukryty gdzies pomiedzy pieklam i niebem potepieniem i zbawieniem ...

blutengel1.jpg

tu maly szkic na szybko co i jak mniej wiecej choc projekt dojrzewa i ciagle sie zmienia ... jak znam siebie to jaescze nie raz cos w nim zmienie

na razie pokazuje nieskonczona jescze glowke

[Wyedytowany dnia 17-6-2004 > MeG]

[Wyedytowany dnia 6-7-2004 > MeG]

ten czysty model twarzy, bez zadengo wyrazu, wygląda jak zombie :) ciekawe jak to wyjdzie...

Co do kadru to ustaw kolory, bo może się okazać że trzeba będzie coś tam w kompozycji poprawić...

powodzenia!

Twarzyczka jest bardzo plastyczna, no i te niebiańskie oczy! :)

bardzo dobrze, Meg.....

nie wiem na ile model ma być podobny do człowieka? bo jeśli wzorujesz się na takim to coś z tymi ząbkami nie tak, wysdaje się że są zbyt wysunięte (ale może to tylko wrażenie bo obrazek jest dość mały)

no narazie jest tylko glowa... po ktorej widac ze swietnie ci idzie modelowanie wlacznie z detalami, ahh i ta mimika :D

ps nie che takiego aniola struza :D balbym sie go [; jeszcze te metne spojrzenie hehe

powodzenia

brr! przerazajacy:) nie moge sie doczekac jak to bedzie dalej wygladalo..

pzdr

no maly update pracuje caly czas i zastanawiam sie czy by tak nie dodac akcentow /bizuteria ew nakrycie glowy ) w egipskimim stylu/guscie ?

coz ide dziabdziac sie dalej

mi się podoba :) twarz, żyłki...pikne...oczka tych :) jedynie do czego się czepiam to do nashyjniczka...ale o tym jush wiesh :)

pozdrawiam i czekam na next updaty :)

co ma takie olbrzymie sutki :D karmi male aniolki czy co ;) ogolnie mi sie podoba ale troche nad anatomia popracuj - pozdrawiam

niezly ten aniolek :) Super klimaci sie zapowiada !!

Czy te prace na LOKKI´s homepage sa Twoje ?? Bo jesli tak to masz niezla wprawe w modelowaniu aniolow :D

archangel ta to moje pracki l0kki to moje aternatywne nickname ... MeG jest zwykle juz w uzyciu ( no prawie zawsze) hmm a czy te modele to aniolki hm powiedzmy zdemoralizowane aniolki ;)

Killer angel! Niezły potwór! Doświadczony przez życie...

kolejne aniołki pewno będą bardziej świetliste... trzymam kciuki.

Nad materiałami trzeba będzie tu jeszcze ostro popracować ale już robi się ciekawie... powiem jedno. Dobre oświetlenie wydusi z tej pracki siódme poty... już teraz to wodać...

Straszne... miejscami wręcz obrzydliwe, cięzko się na to patrzy :/... nie wiem czy taki cel chciałaś osiągnąć, ale postać jest naprawdę odrażająca...

tak klobuc aniolek mil byc paskudny w sumie chce mu jescze pare blizn i moze calkiem oczy mu wydlubie ...

i zostawie w to miejsce krwawiace rany niewiem jescze

[wow]

Siwietne :D

Ale nie dodawaj tych egipskich dodatków- uytraci swój chrakterek:D

Pozdr

Giorgione

moglabys sie postarac bardziej... nie podoba mi sie mimo ze lubie taki klimat

jesli chodzi proporcje to świetnie ci to wyszło - mam tylko małe zażalenie do mieśni brzucha - a raczej do ich zakończeń - czy początków sam nie wiem jak to nazwać:P

wydaja sie wielce nierealne, no i dręczy mnie połączenie barka z korpusem

Reszta anatomii po prostu idealna:D

pozdr

giorgione

No MeG! Szykuje się ekstra pracka... jugeruję się bardziej szkicem i Twoim zamysłem niż wipem, bo to, co pokazujesz bardzo odstaje od tego, co będzie na końcu i jeszcze gromnie dużo się zmieni. Ja to wiem. Podtrzymuję nadal to, co pisałem, że światło odegra w tej pracy kluczową rolę! Trzymam kciuki

.......

co do sylwety, to podoba mi się to przerysowanie i stylizacja... można jedynie podciągnąć nogi i wypracwać bardziej, wyostrzyć, żeby nie odstawały od reszty

chyba nie jest tak idealny; mięsiń naramienny z pewnością z duży przez co biceps zaczyna si zbyt nisko; ni pasuje mi tez skala górnej części ciała (od mostka poczynając) w stosunku do dolnej ... ale to może tylko złudzenie; no i jeszcze długość nóg stosunku do długosci tułowia - też coś nie teges.

ogólnie jednak bardzo przyjemnie to wygląda :), zapowiada się ciakawa praca.

modeling lepszy wg mnie niz w innych Twoich pracach- podoba mi sie ze robisz postepy ale ten brzuch i zebra tylko do poprawienia: zebra sie tak nie powinny odcinac i konczyc chyba

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy