Skocz do zawartości

Aniol:Aniol poranny


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tja niecierpie scen oswietlac ale sie uczy czlowiek przy takiej scenie duzo wiec nie pozostaje mi nic innego jak sie uczyc heh a pierwotnie to milo przypominac \"bledne kolo \" malczewskiego tyle ze nie wyrobilabym sie na czas z taka iloscia postaci ok mykam robic glownego bohatera i mapowac konie do sceny

 

heh mam taki problemik .. no zastanawiam sie nad tym czy dac glownemu bohaterowi faceta w lapki czy kobiete mowie tu o zagryzinmy cialku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli moge cos powiedziec , to najpierw chciabym Pozdrowi MeG ... Pozdrowionka Z W.Brytanii :D

 

A teraz to ja chciabym o pracy kilka slów od siebie ....

 

Te tancerko akrobatki sa jakies nieforemne .. Nie wiem czemu ale nie podobajá mi sie za szerokie w barkach za szerokie w talii i uda majá jakies na boki rozciágniete , nie zebym chcial tu super laseczki wykrzesac ale jak maja sie podobac to niech chcoaciasz cos prezentujá :D

 

A scena wokolo jest super , troche ciemna ale to kwestia dobioru swiatla

 

Moze to bedzie chamskie ale czy one nie majá za krótkich ramion ?? No i mogly by miec tez dluzsze nogi rzecz jasna :D

 

Ale wredniak ze mnie wybacz MeG ... Bede sobie tu zaglada od czasu do czasu i hmmm pomagal ci ze tak napisze hihihi :D papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOoooo wiele . o wiele lepiej sie prezentuje w takiej scenerii hehe wiecc tu oto chodzi WOW .... No to troche zmienia postac rzeczy .... Teraz to wyglada imponujáco :D

 

Bravo

aaa mozesz mu zrobic takie male jedno ciecie na twarzy odemnie ..... przez oko fajnie bedzie wygladac hiihihih :PD

 

Powodzonka papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bede oryginalny i powiem ze mi sie nie podoba... no moze nie niepodoba ale napewno nie zachwyca... wszystko jest bardzo fajnie ale to mi sie jakos kupy nie trzyma... jakies babeczki sobie tancza...... z przodu jakis koles sobie lata zaczepiony na lancuchach ktore sie urywaja na dole sceny, w tle gdzies jakies dziewki sluzebne i jakis stolik... to mi sie nie laczy w calosc... no ale ze wiekszosci sie podoba to nie pozostaje mi nic jeno pogratulowac :) dobra robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche podstarzone (taka mala zabawa w ps :) takei male widzi misie ;)

bloodengel_ver_4.jpg

punisher_blood_2.jpg

niewiem jak wam mi sie jakos to bardzo podobalo

w nastepnym poscie bedzie ciag dalsyz i w sumie koniec

nie mam sily i czasu ( nie bedzie mnie prze pare dni ) dalej dziubac nad scena zbrzydlo mi po czesci

 

****************************

°modelowanie itd robione w 3ds max 5 /

°textury Photoshop /

******************************

dziekuje wszystkim za uwagi i krytyke ktora duzo mi pomogla dzieki Gotahmowi za wielka pomoc

DZIEKUJE WAM WSZYSTKIM i uczestnikom i krytykom i poprostu wszyskim :)

 

[Wyedytowany dnia 17-6-2004 > MeG]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ostatnie rendery spox :) brakuje mi w pierwszej wersji wyraźnie zaznaczonych planów; wszystko zlewa się w kupę jak w \'bitwie pod grunwaldem\'; poza tym, widziałbym tu jakiś dym, foga, albo coś ... jakoś tak zbyt sterylnie jest.

 

a tak właściwie co się dzieje w tej scenie? schwytali diabła i się cieszą, czy jak?

 

przyznam jednak, że czerwony render z lekkim glowem lepiej zapowiadał pracę ... tak czy inaczej , gratuluję ukończenia, myślę, że będziesz wysoko.

 

[Wyedytowany dnia 17-6-2004 > dzudzu]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane przez Por@szek

ciezki dizajn

 

tio chyba najlepsza pochwała dla MeG :) ja lubie ten mroczny klimat...ale jednak nie w sephii...ale w kolorze :) widać wiecej pracy włożonej w prace...:)

 

pozdrawiam...i życze najwyższego miejsca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoo, ja nie wiem jak Twoj komputer to wytrzymuje :)

Praca jest swietna, jestem za 1wszym renderem, gdzie za tymi trzema panami nie ma zoltej plamy. Co do 2giego rendera - nie chce wyjsc na jakiegos zarozumialego krytyka - to wkradl sie jakis chaos. Moze i to zamierzone posuniecie Autorki. Tlo wychyla sie do przodu, poniewaz jest mocniej oswietlone od niektorych postaci (tam w strone lewego dolnego rogu). No i pojawia sie nieco rozciagnieta textura sciany.

Przez pewien moment trudno opanowac dzielo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie chaos... nie widze nic konkretnego... dalej niewiem jaka role odgrywaja te panienki...mozna by tego aniolka posadzic na jakims tronie w glebi sali a te laski niech mu usluguja... a teraz mimo iz modele fajne to scena jest jakas taka chaotyczna i bezsensowna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu wersje pred finalowe nie wiem czy zostawic mu wlosy cz ywyrenderowac lysego :?

blutengel_final_sky_blur.jpg

 

blutengel_final_sky_sharp.jpg

 

p.s. hdr to robil moj chlopak jaby kto chcial to sie na maila meldowac

 

i wersja chaotyczna

blutengel_final_Dof.jpg

 

wersja chaotyczna z glowem

blutengel_final_Blur.jpg

 

[Wyedytowany dnia 3-7-2004 > MeG]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Meg :)

Najbardziej podoba mi się wersja \"wersja chaotyczna z glowem : z małymi wyjątkami - zrezygnował by z pierwszej postaci od lewej a te trzy postacie po prawej umieścił bym bardziej po środku i z tyłu sceny - jako \"drugoplanowy Blur\", poza tym te trzy panienki mogły by mieć raczej pozycję klęczącą albo zchyloną co by bardziej wyeksponowało główne postacie jako najważniejszy plan scenki. Widać że dużo pracy włożyłaś w w tło i nie potrzebnie to zasłaniasz. Niech ten gość po prawej nie zasłania tak tą \"flagą :) : tych pięknych figurek w tle na które widz powinien też zwrócić uwagę :)

Ogólnie - jak dla mnie kawał dobrej roboty Meg :))

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja \"i teraz wersja w kolorze\" dla mnie wciaz najlepsza. Ma w sobie cos z wielkich dziel malarskich, przesiaknietych bogata symboliką. Gdyby ja uporzadkowac planami byloby super.

 

Te ostatnie malo ciekawe dla mnie. Postacie wyszly plastikowe przy fotce w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no za gleboko wyrylam mu mostek ;) ale juz koncze z tymi wersjami bo mnie cholercia i inne takie maszkary pochwycy w lapy oblakania :P

 

004.jpg

dziekuje za pomoc i krytyke dzieki wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajowe :P . podobaja mi sie bardzo te tanczace panienki. jestem pod wrazeniem ilosci geometri ktora wydziobalas w tej scenie. jak ci sie udalo to zrenderowac :)? bardzo podoba mi sie takze pomysl oraz klimat. troszke lepiej moglo wyjsc oswietlenie, ale nie to cenie najbardziej. Powodzenia !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności