Skocz do zawartości

animacja 3d- Tango Argentino


marcool

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przedstawiam swoja swiezo upieczona animke. Filmik robilem przez pol roku, jest to filmik szkolny (na zaliczenie), tematem byla animacja w rytm.

Slowa podziekowania dla Piotra Orlinskiego za model "laseczki". Nie ukrywam ze po ostatnim filmie troche boje sie tego forum ;p Ale kazda krytyke przyjme dzielnie na klate.

 

Filmiki z vimeo i youtube wyszly zbyt ciemne, po kompresji, zachecam do pobrania z rapidShera ( juz dzialajacego :))

 

Oto linki

YouTube- http://www.youtube.com/watch?v=Dn_aoae04Vw&feature=channel_page

 

Vimeo -

 

RapidSahre - http://rapidshare.com/files/247857439/tangoArgentino_aMarcol.mov.htm

 

Oraz - http://wyslijto.pl/plik/yk25mulspm

Edytowane przez marcool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Obserwowałem prace nad filmem i wyszło bardzo fajnie.

Marcol w swoim żywiole, brakuje jeszcze Majkela do kolekcji ;]

Film lepszej rozdzielczości daje znacznie lepszy efekt więc polecam pobrać.

 

Gratuluje, i owocnych owoców z animacji ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ukończenia!

Podoba mi się styl w jakim filmik jest zrobiony, animacja troszkę mniej ale przecież się dopiero uczysz :)

Tak czy inaczej chciałbym chociaż tak umieć :)

 

A z rapida nie ściągajcie - nie opłaca się - lipne tekstury :D (podmień link bo teraz jest do tekstur ;) )

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ziomek zaszalałeś. Widze, że wcisnąłeś ujęcie z nogami (respect), co prawda jak się je obejrzy kilka razy widać przenikanie przez obydwie postacie, ale ruch jest szybki i dynamiczny więc nie da rady wyłapać za pierwszym razem. Świetnie że dałeś rade to ukończyć, bo pomysł na animke szalony:)

 

PS. Zmieniłeś kom./2 dni abonent czasowo niedostępny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Fajna tancereczka, ale ręce tancerza zginane w łokciach wyglądają strasznie - warto byłoby to poprawić :) Generalnie pomysł ciekawy i widać progress w stosunku do Mirage'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ziomek zaszalałeś. Widze, że wcisnąłeś ujęcie z nogami (respect), co prawda jak się je obejrzy kilka razy widać przenikanie przez obydwie postacie, ale ruch jest szybki i dynamiczny więc nie da rady wyłapać za pierwszym razem. Świetnie że dałeś rade to ukończyć, bo pomysł na animke szalony:)

 

Po to dynamika istnieje :> By animator mógł sobie kilka fragmentów "niedopracować". Poza tym i tak często motion-blur zamazuje wszystko, że nie widać. Założę się, że w kasowych produkcjach również zdarzają się pewne "przenikliwe" babole maskowane przez rozmycie itp. :>

 

i teraz kazdy bedzie robil jakas "laske" :D, marcool zacne i w sumie zawsze cos fajnego bylo w Twoich animach, jestem na tak :P pozdrowka

 

Też jestem na tak. Dwa razy tak - Przechodzisz do następnej rundy! ^ ^

 

Animacja bardzo fajna. Dynamiczna - czego często mi brakuje w "amatorskich" - czy można tak nazwać? - animacjach. No i dopasowane pod muzykę.

 

Pozdrawiam!

 

PS Mina tancerki w 0:26 zwala z krzesła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Tak btw. to ładna mimika twarzy :) W ogóle chyba za mało pocukrowałem w ostatnim poście - wszystko daje radę oprócz tych łokci :) I za bardzo świecącego podłoża.. ale ja lubię się czepiać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzieki, wlasnie czulem taki maly niedosyt. Dzieki wszystkim za komentarze, uwagi co do lokci i przenikan bardzo trafne, tez mnie to wszystko meczy, co wlaczam animacje moja uwage przyciagaja same bledy. ALe naprawde ciezko bylo to skonczyc tak dziergajac nocami po pracy, a malo tego mialem mase problemow technicznych, puste sceny wazyly mi po 120 mega ;) No ale jakos, udalo sie. Jeszcze raz,dzieki za mile komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj tam, taki blad, to nie blad

 

W postprodukcji oglądają chyba każdą klatkę osobno. Skoro go nie usunęli, to musi być ich więcej...

 

Poza tym oglądając ten film - "Kung Fu Panda" dla tych, co może nie znają - to zauważyłem też błędy w rigu postaci :> Ale to tylko 3D i nie da się póki co idealnie niczego zrobić - za słabe maszyny, brak odpowiednich narzędzi itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne. Dobre wykonanie, komiczna animacja. Podoba mi się.

 

Samą animację miejscami można by lekko poprawić (uciekanie 1:40 wygląda nienaturalnie, i to chwytanie się za głowę 0:39)

Ja się tak czepiam dla zasady, mam nadzieję że przez to nie będziesz się jeszcze bardziej bał forum.

 

Większa część animacji wyszła świetnie. Moment z samymi nogami (1:30) i upadek (1:36) genialne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna animacja. Takich rzeczy uczą na Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Lodzi?

Dlugo myslalem co na to odpisac. Ogolnie nie, nie ucza animacji postaci, a zajec 3d, zwlaszcza na studiach zaocznych jest stosunkowo za malo aby polegac na szkole. Jednak poza tym , jest tam sztab artystow, wysmienita kadra , ktorzy pozwola ci wyrobic oko na pewnie rzeczy, gwarantuje rozwoj pod katem artystycznym. Oczywiscie jak kto wykorzysta potencjal danej szkoly, to juz jest w jego rekach. Niektorzy sie staraja, niektorzy mniej. Szkola potencjal ma, lecz wykorzystuja go tylko nieliczni.

Piozdrawiam i dzieki za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności