Skocz do zawartości

Ogien wojny: Lost for Words


SCORPI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 250
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bomba, ale...............

 

no wlasnie.. taki maly grobiazg - znaczki tej firmy (SCORPI & Co. Ltd ;) ) i numerki na pojazdach wygladaja nowo i przez to nienaturalnie.... gdybys troche je przyciemnil i \"pozdrapywal\" gdzieniegdzie, toby bylo :cool:

 

pozdroofki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś w tym stylu z kolorystyką jak to ?? Nie pracowałem nad tym bo to przecież twój projekt ale chyba coś takiego (jakoś tak z tą wodą powalcz). Plik jest duzy bo już mi sie optymalizować nie chcialo, niech tylko zainteresowani sciągają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca bardzo fajna, ale jednak z tyłu trochę razi ta pustka. Żeby nadać to poczucie głębokości mógłbyś tam wstawić jakieś duże szczeliny w powierzchni dna albo skały, żeby było widać że to jest głęboko. Ale czołg jest świetny i rybka też:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ramze.... kurcze.... lubie twoje wpisy, i wpisuj si ejak najczęściej, ale to coś co mi załączyłeś nio to raczej... nie przejdzie.. nienio niepodoba mi się... traci głębie, i to co głównie chciałem przekazać, zostaje pzy swojej wersji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ostateczna wersja, bo chyba trzeba było wysyłać do 3.... a jeżeli łączeni z 3 to jeszcze jutro spróbuję coś wyskorobać w maxie... a jeśli jeszcze później ma być termin oddawania prac to może zrobie coś nowego :P nio ale nie wiem czy to coś wyjdzie wysoko wśród innych prac :(...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

werszcie?? ludzie piszą ci że w tymwiku to oni namiastki tego co ty robisz nie robili, a ty wreszcie??

oki nieważne. scenka naprawde niezla, jest pare bugów9 tylko regionalne wystepowanie glonów) , ale niezmiemia to faktu, że albo masz talent, albo tak dużo pracujesz, a ja przypuszczam że obie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda naprawdę ciekawie. Ale ten Kpfw, to naprawdę twój? (szczypce są też ekstra, ale ten czołg nie daje mi spokoju...)

Swoją drogą, te robaki nieźle maskują małą ilość szczegółów. Oczywiście nie jest to mankament - poprostu niezły pomysł na oszczędzenie czasu :)

 

Naturalnie, nie podważam Twoich umiejętności... On poprostu wygląda całkiem profi ;)

 

[Edited on 17-2-2003 by JagdPanz]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wstanie dokładnie powiedzieć ile tych scianek :( przy wczytywaniu mi sie zawiesza max... ale sam czołg ma około 2.500.000 scianek, no a reszta to po kilka set tysięcy no i plus wodorosty te zielone... A co do colga to sam robiłem :) nie jest to dokładne odwzorowanie, taki szybki model w 3 dni zrobiony... to nic... dopiero zobaczycie co tworze ale to później :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motyw z zezem bardzo mi sie podobal. tera pytanie jak to zrobiles. przesunales tylko kamere, czy kamere razem z celem. i pytanie o ile. oczy niezle napierdzialaja. ale efekt wart wysilku. musze tez z tym pokombinowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpi bracie nie wiem czy to przeczytasz jeszcze ale powiem jedno nie słodze i nie podlizuje sie powiem tylko jedno

Ze masz bardzo sprawna wyobraznie i rozległą wiedze na temacie Maxa , bardzo mi sie podba twoje praca jest dobrze wykonana i ma wiwele pomysłowosci realistycznie uchwycone swiatło i dobrze zgrane tłem naprawde super pomysłowosc

Mam do ciebie prozbe czy masz te prace z człowiegiem wykopnaną juz do konca

Jeżeli tak to czy w formacie save maxa mozesz mi ją przełsac na maila , widze tam wiele rzeczy których sie moge nauczyc a przeciez nie bede oto wszystko pytał ludzików z forum i zawraca komus głowe jezeli ty mozesz mi w tym pomuc szybciej . Co ty na to ??

 

Z góry dzienkuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... Kulcze no nie chce cie urazić ani nic, nie zrozum mie źle... ja pracowałem nad tą sceną dość długo... codziennie do 2 w nocy siedziałem... rodzice sie wsciekali, dziewczyna marwiła, i troche to wiesz... żeby tak poprostu całą gotową scenke dawać... żeby osiągnąć taki poziom zaawansowania dużo mi czasu zajeło, dużo... Sam taki poziom osiągnołem... no i uważam ze jest to tak jakby \"niemoralna propozycja\" tak jak to kiedyś MACIEKAZAZEL14 powiedział... sorki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SCORPI mój przyjacielu oczywiscie ze ciebie rozumiem , jest mi przykro ze tak sie zniżyłem aby prosic ciebie ocos ale ja nie mam w domku neciku tlyko w pracy a wpracy nie moge miec maxa bo nie stac mnie na orginałke , wiec chciałem miejc kpiekny przykład do nauki jakos wybacz ze akurat to ciebie wybrałem ale zauwarzyłem ze jak nauczyciel to doskonale bys sie nadawał NIe złosc sie ze ciebie nie pokojiłem oto

jeszcze raz przepraszam

I jezeli masz jakies projecty których nie urzywasz lub uwarzasz ze mógł bys mi je pokazac to prosze wyslij mi je na maila oki bede bardzo wdzieczny

jezeli nie naprawd etez nic sie nie stanie poprostu hehe bede musiał sma sobie przykłady to obdukcji tworzyc jzeli wiesz oczym mówie

 

3 maj sie człowiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ciesze się zę mimo upływu tylu czasu nadal temat aktualny [jupi] Technika mieszana :) ale głównie poprostu zwykłe bryły + drobne modyfikacjie w editable mesh... a i jeszcze moja jedna z ulubionych technik to lathe ze slainów :) większość obiektów które tu widzicie powstały właśnie z brył obrotowych + obiekty na bazie splajnów wyloftowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Cóż mogę powiedzieć SCORPI. Moje gratulacje - zdobyłeś GRAND PRIX Bitwy nr 2.

 

Wydaje mi się ,że co do Twojej wygranej nikt nie ma wątpliwości. Naprawdę pracka zrobiła wrażenie na sędziach. Od pewnego czasu obserwuje również Twoje inne poczynania - Twoje posty w WIPie gdzie prezentujesz swoje prace - biorąc pod uwagę Twój wiek aż strach pomyśleć co będzie za kilka lat! Rozwijasz się naprawde w kosmicznym tempie - tak trzymaj :)

 

GRATULACJE PO RAZ KOLEJNY ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności