Skocz do zawartości

Nie znasz tytułu piosenki/wykonawcy, pisz tutaj


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość WhiteSmith

Witam.

Na TVN leci zapowiedź filmu "Zawód szpieg". Co to za piosenka jest jako podkład muzyczny?

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam pytako. wiem ze kawalek i nawet teledysk sie przewijal przez to forum ale nie moge tego jakos znalezc:( a chodzi mi o kawalek w ktorym to na poczatku jest jakas dziwna glowa pozniej piesek ze swiecacymi galami i tak po minucie zaczyna sie kawalek w ktorym to siedzi koles na wozku i napiera ostro do tego pieska z tego co widzialem wczoraj:D:D ogolnie straszna psychodela jak ktos zna to poprosze;D z gory dzieki:)

 

edit....

wlasnie zauwazylem ze chodzi mi dokladnie o to co ma kosmoski w avatarze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polik: Ten utwór to "If You Leave Me Now", orginalnie wykonywany przez Ive Mandes, ale nie wiem co to za aranżacja.

Kome: Tytuł to chyba właśnie "Fever" :), tyle że ten utwór miał bardzo wiele aranżacji, więc może być ciężko znaleźć akurat tą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam pytako. wiem ze kawalek i nawet teledysk sie przewijal przez to forum ale nie moge tego jakos znalezc a chodzi mi o kawalek w ktorym to na poczatku jest jakas dziwna glowa pozniej piesek ze swiecacymi galami i tak po minucie zaczyna sie kawalek w ktorym to siedzi koles na wozku i napiera ostro do tego pieska z tego co widzialem wczoraj ogolnie straszna psychodela jak ktos zna to poprosze;D z gory dzieki

 

edit....

wlasnie zauwazylem ze chodzi mi dokladnie o to co ma kosmoski w avatarze

Aphex Twin - Rubber Johny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, wiecie może jaki jest autor i tytuł utworu przewodniego z "Chcę być piękna" na polsacie? :D Zawsze jest puszczany w smutnych momentach, no i w reklamie tego programu też leci.

BTW. Fragment był też użyty w kawałku 18L-51 Stan. Macie linka:

http://www.mragowo.mm.pl/~spherosgroup/Chris/samp.mp3

 

Z góry dzięki! :D

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie może wykonawczynię z takiego teledysku:

 

Stoi sobie babka(trochę indiańska uroda) iśpiewa. Za nią drzewo. Kamera zmienia ogniskową i tło za nią się zmienia. i Tak prawie cały teledysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeszcze raz ja...sorki że tak się upieram z tą piosenką :) http://rapidshare.de/files/16573712/fly.mp3.html , jeszcze mogę tylko dodać że to jest starszy zagraniczny kawałek, a cały teledysk jest związany z wyczynowymi skokami ze spadochronem... :) (a to gitarkowe nagranie to moja robutka, bo znam piosenke TYLKO ze sluchu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość izowita

Witam - poszukuję tytułu i wykonawcy utworu z filmu "Coyote ugly"

 

utwór ten leci w tle kiedy dziewczyna wchodzi do baru i po raz poiurwszy widzi swojego przyszłego chłopaka i bierze go za menagera ( mysle ze dosyć jasno opisałam) utworu nie ma na płycie soundtrackowej

 

Moze ktos z was mi pomoze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok chopcy, trudne zadanko:] moze znajdzie sie jakis hardkorowiec:P Szukam jednej nuty juz od dosc dawna i mam na nia tylko dwa tropy. Pierszy: slyszalem ja kiedys na hyperze jak pokazywali gre GunMan Chronicles, ale niestety juz tej gry nie pokazuja. Drugi trop: slyszalem ja w filmie Bad Boys, leciala ona podczas akcji w klubie "The Hell" (tam gdzie sie napieprzali w jakims kiblu). Ja nie moglem tego znalesc ale moze komus z was sie uda. Duze piffko bedzie:P Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności