Skocz do zawartości

wiz: Provence


tadzio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szybka pracka zrobiona just for fun.

Mam nadzieje ze Wam sie spodoba.

Pozdrawiam.

tadzio

 

provence01finallores.jpg

 

provence02finallores.jpg

 

EDIT:

Witam.

Usunalem 3 obrazek, bo w sumie mialy byc tylko dwa pierwsze jako "calosc".

Trzeci byl troche wymuszony,zastanawialem sie nad nim, ale jednak nie pasuje tu wiec odpada.

ps- niebawem odpisze ;)

 

w743.png

Edytowane przez tadzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sympatyczne wnętrze i przesłodkie (w znaczeniu fajności ; ) światło. Niestety krzesła wyglądają słabo, imo. Zupełnie nieciekawy shader i kolor ramy. Z technicznych bzdetów - mocne artefakty GI na framudze w ostatnim renderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakie było zamierzenie, ale fajne jest to, że wizki opowiadają jakąs historie... super rzecz i dość wyjątkowa jak na wizualizacje.

 

imho fajniejszy efekt byłby, gdybyś wrzucił tylko pierwsza wizkę, druga jakoś mniej do mnie przemawia a trzecia juz w ogóle :)

 

technicznie i kolorystycznie bardzo fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne rendery. Światło mnie rozgniata. Ogólna atmosfera niesamowita. Shader dech również mistrzowski! Zastanawiam się tylko czy deski nie są za duże. To w połączeniu z troszkę za dużym DOFem na pierwszym i drugim nieco zaburza skalę. Ale i tak mnie rozpierniczasz. 5***** bez dwóch zdań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne światełko i podłoga. Krzesła mi nie siedzą. Jak dla mnie to dziwne proporcje mają. DOF nie za bardzo dobrany. Wentylacja w dziwnym miejscu ale może się nie znam. Halogeny na wprost okna też za bardzo mi nie pasują.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się kolorystyka, biel, meble -klasycyzująca szafa.Słoneczniki na krzesełku( ładny akcent). Nie podoba mi się oświetlenie w suficie, uważam ze nie pasuje, no i ta wentylacja wrrrr- za bardzo przyciąga uwagę, ale ot moja subiektywna opinia.

Pozrdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Etyr, Temporal- tak LWF. Blekit to glownie korekcja koloru w ps.

Plasti, arev- 3ci poszedl w odstawke, byl niedopracowany i zbedny tu.

MaGuu- bo to nie miala byc wizka stricte wizka, jak dla dewelopera, tylko taka... mieciusia scenka(?) ;)

peter_f- dzieki wielkie.

omen155mo- fikaśś chlopaku? he he ;p pozdro pedro

hcpiter-diff bialy, mapka drewna w HRglossach i bumpie

woodreflect.jpgwoodmat.jpg

 

Mort- dzieki. Jeszcze sie nie animuje;)

lucek, Tores, Czeczen- ziarno kwestia gustu. Dof... sam nie wiem... Krzesla b.barry, moga roznic sie troche wzgledem oryginalu, ale roznice (chyba) nie sa wielkie. Wentylacja i halogeny - korzystalem z istniejacy planow pomieszczenia (troche przerobilem je dla wlasnych potrzeb, ale ust halo i klimy wzgledem okien zostawilem).

Dziekuje i pozdrawiam.

t.

Edytowane przez tadzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale..Klimatycznie..Bardzo fajne światło i dof..Nie wiem, czemu ale pomieszczenie kojarzy mi się jak bym znajdowało się w jakimś dworku chopinowskim: P ehe bądź oglądał pana Tadeusza i biegającą po ogrodzie Curuś, oprawy bym dał mniej ordynarne, ale t kwestia gustu..Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziarsko - nawet bardzo dziarsko - chociaż krzesła mi się nie podobają (wiem, kwestia gustu :D) , za to oświetlenie i "klimat" 1 klasa.

 

wydaje mi się że Smoke by ładniej wyglądały w takim wnętrzu.

 

biel/ czerń i słoneczniki :)

 

Maarten_Baas_Smoke_Dining_Chair_v6f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności