Skocz do zawartości

Bruce Willis


Noe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

w końcu poser służy do tego by sie nie męczyć w modelowanie to pewnie po to ;)

 

ogólnie to się uczepiliście, na innych forach dostaje jeden komet albo wcale i pracy nikt nie pamięta nawet a tu rozpamiętywanie wszystkiego :) jak by nie patrzeć jest to jakaś twórczość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noe, nawet nie zakładaj nowego wątku, i nie wystawiaj "swoich" postaci, bez pokazania wcześniejszego progressu. Zaoszczędzisz tym dużo swojego, a także naszego czasu na dochodzenie, czy to twój model czy też nie.

Widzę, że ty to robisz celowo, żeby zwrócić na siebie uwagę... Przecież są inne sposoby... Np. wrzucanie własnych(!!!) prac, nie koniecznie od razu idealnych i pięknych, ale z projektu na projekt coraz lepszych.

Życzę Ci powodzenia, a także mam nadzieję, że w końcu się opamiętasz i przestaniesz sobie robić żartów, bo to nie ten dział... albo i forum.

Pozdrawiam.

 

sorry, że się pytam, ale ile ty w ogóle masz lat? 15, 16 ?

Edytowane przez blomd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL! W życiu nie widziałem tak śmieszniej intrygi naszego "miszczunia" Noaha!

 

Noe błagam pokaż kiedyś coś całkowicie od podstaw bez malowania pod kamerkę i basemeshów z posera czy mudboxa! Nigdy nie schodź na łatwiznę bo wszyscy przez to padamy ze smiechu!

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keraj is everywhere:

http://www.forum3d.pl/f3dbb/index.php?md=topic&tid=126325#first_unread_post

 

Zbanujecie go tutaj to uderzy w inne fora ze zdwojoną siłą. Widocznie ma taka misję, życiową, podobnie jak jasiu smietana na onecie. Pewnie w cv wpisuje: "moje dzieła komentują tysiące ludzi; wywołuja w nich skrajne emocje...". Proponuje ignorować, nie odpowiadać, z czasem mu się znudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keraj is everywhere:

http://www.forum3d.pl/f3dbb/index.php?md=topic&tid=126325#first_unread_post

 

Zbanujecie go tutaj to uderzy w inne fora ze zdwojoną siłą. Widocznie ma taka misję, życiową, podobnie jak jasiu smietana na onecie. Pewnie w cv wpisuje: "moje dzieła komentują tysiące ludzi; wywołuja w nich skrajne emocje...". Proponuje ignorować, nie odpowiadać, z czasem mu się znudzi.

 

Krucjata Keraja. Śmieszne. A zarazem żałosne. Proszę, Keraj'u bądz uczciwy i dorośnij w końcu. Pracami się chwal znajomym z Twojego osiedla. Jeśli będziesz na tyle zdolny abyś pokazał oryginalne prace na jednym/dwóch forach a nie na siłę wszędzie wciskał, to wtedy się obejdziemy z Tobą pozytywnie. Docenimy Cię. Masz czas aby zdobyć dobrą opinię. Popraw się bo żal mi Twego paska reputacji :p

 

(Popieram Cię Kannu, popieram Cię Kliment Woroszyłow - komenda: Ignorować Keraj'a! Baczność!)

 

Kerajku biedny popraw się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, ja bym w sumie noe zbanował za to, że już któryś raz pokazuje nie swój model. Niech sobie wraca pod innym nickiem ale może czegoś się nauczy, bo wiele jestem w stanie wybaczyć ale wmawianie, że robił to sam to już jest trochę niesmaczne nawet choćbym nie wiem jak słaby był to model ...

 

To trochę jak byśmy stali na ulicy i keraj mówi " Patrzcie tamto bmw to moje, sam naprawiałem " Po czym nagle jakiś dres do niego wchodzi i odjeżdża. Dziecinne, śmieszne i nie smaczne jeśli noe ma tam te swoje 20-30lat i robi to na bądź co bądź, myślę poważnym forum graficznym.

Edytowane przez NV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na tym forum jest jakiś moderator ? Zamiast jechać po noe czy jak się tam naprawdę nazywa pojadę sobie po moderatorach tego działu bo zapewne każdy moderator ma przydzielone swoje obszary działań i raczej tematy tego chyba mogę z czystym sumieniem napisać oszusta nie są objęte jakimś immunitetem.

 

Jeżeli ktoś jest moderatorem z własnej woli to powinien robić to co do niego należy a jak mu się nie chce to wypad. Jeżeli mu za to płacą to powinien dostać porządną naganę bo moim zdaniem to lekka przesada żeby forum o taki prestiżu pozwalało na takie chore akcje. A przecież one nie trwają od wczoraj.

 

Noe: nie rozumiem dlaczego ludzie są tak uprzejmi wobec Ciebie. Ja będę po prostu nazywał Cie oszustem. - nie tylko z powodu tej pracy ale i poprzednich "Twoich" prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na tym forum jest jakiś moderator ? Zamiast jechać po noe czy jak się tam naprawdę nazywa pojadę sobie po moderatorach tego działu bo zapewne każdy moderator ma przydzielone swoje obszary działań i raczej tematy tego chyba mogę z czystym sumieniem napisać oszusta nie są objęte jakimś immunitetem.

 

Jeżeli ktoś jest moderatorem z własnej woli to powinien robić to co do niego należy a jak mu się nie chce to wypad. Jeżeli mu za to płacą to powinien dostać porządną naganę bo moim zdaniem to lekka przesada żeby forum o taki prestiżu pozwalało na takie chore akcje. A przecież one nie trwają od wczoraj.

 

Noe: nie rozumiem dlaczego ludzie są tak uprzejmi wobec Ciebie. Ja będę po prostu nazywał Cie oszustem. - nie tylko z powodu tej pracy ale i poprzednich "Twoich" prac.

 

http://max3d.pl/forum/showpost.php?p=837542&postcount=5

 

Kolega już lekko przegina. Wątek nie narusza regulaminu. Model nie jest kradziony. Jest zrobiony beznadziejnie, zamapowany teksturą. Autor nie włożył praktycznie żadnego wysiłku w jego tworzenie, poszedł po całości na łatwiznę. Ale co mają do tego moderatorzy? Wytłumacz mi proszę, bo ja już tracę cierpliwość i niedługo mogę napisac coś co nie pozwoli mi być dłużej moderatorem.

 

Powtarzam, wątek nie narusza regulaminu w żaden sposób, całą aferę nakręcacie Wy, znudzeni i żądni sensacji, niczym dziennikarze "faktu". Na każdym innym forum takie wątki "umierają śmiercią naturalną". Nudzi się ? Zróbcie jakąś prackę , umieście w galerii. Będzie to lepsze niż pisanie bezsensownych postów.

 

Zamykam temat.

Edytowane przez Vorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności