Skocz do zawartości

Nasze pociechy


Shogun 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Jak obiecałem, tak i robię.

Oczywiście, mamy swój wątek "Po drugiej stronie ekranu", ale niektórzy z nas poza chwaleniem się twarzą mogą też pochwalić się swoimi pociechami. Interpretację pociechy pozostawiam Wam. Moja pociecha o imieniu Olaf ma 5 lat. Właśnie mi ufajdał biurko niebieskim talerzykiem z plasteliny z plastelinowym kraboburgerem. Kraboburger wyszedł bardzo przekonująco, ale nie dość, bym się skusił. :)

 

Kolejna pociecha w moim życiu to dwutygodniowa juz bratanica Zuzia. Foty nie mam, bo brat mi jeszcze nie podesłał a na NK nie wrzucił, bo uważa, że nowymi skarpetkami, samochodem, żoną i dzieckiem chwalić się na NK nie ma potrzeby.

 

Next please. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ha! to ja sie pochwale swoją pociechą. Moje najmłodsze dziecko. Lolek Niewęgłowski. ostatnio był bardzo bliski śmierci, ale pańcio kosztem niemałych pieniążków wyrwał go śmierci i dziś ma sie juz dobrze:D kilka zdj pociechy. kubraczek nie dlatego że ma pańcia zjeba który ubiera kota , lecz by zabiespieczyc rane pooperacyjną .

7bda7fcbc519e49c.jpg

defa25db4dbdee91.jpg

6486c1a81ac22a39.jpg

9ff20fa890dcc562.jpg

6f857b175330134b.jpg

Ci bardziej spostrzegawczy pewnie zauważą ze przy okazji przemyciłem tez druga pociechę, ale to juz całkiem inna historia ;)

Edytowane przez kliment woroszyłow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze powstał ten watek, dzięki temu wreszcie można hynola sobie obejrzeć, ...i okazuje sie ze to człowiek z krwi i kosci a nie produkt autodesku wiedzacy wszystko o maxie...jaka ulga ;)

edit: sushi, jak to sushi co mam na mysli?

edit2: nvidia- tak myslałem ze ktos cos podobnego napisze o tym zdjęciu ;)

Edytowane przez kliment woroszyłow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tłiti, jestem tolerancyjny i akceptuje twoją odmienność, ale opowiesz nam jak się przytulasz do swojej pociechy wieczorem lub jak pociecha cie wita kiedy wracasz do domu po długiej nieobecności?:D

edit:

BTW, mawiają ze broń i samochody są u mężczyzn przedłużeniem tego,..... ze zamiennikiem są, znaczy .... mniejsza zresztą..... w każdym razie fajny masz aparat tłit, nie dość ze canonierka.... to jeszcze ma takie wielkie i długie z przodu..... no łał :D cos tez mówia o wielkim nosie i stopach.... czyli ze co, wielki obiektyw to wielki...... tłiti!!!!! ty prosiaku!! :D

Edytowane przez kliment woroszyłow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności