Skocz do zawartości

Scena 3D: Sen Anioła


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

hehehe sorki nie zauwazylem (serio)... ale moja propozycja troche sie rozni ;-p (minimalnie ale jednak - ty zaznaczyles tylko grzywke a ja dodalem jeszcze kosmyki przyslaniajace polik ;-p)... z reszta pionier i tak podejmie pewnie jeszcze inna swoja decyzje ktora okaze sie lepsza ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

thx za odpowiedzi :). Leru thx za rady, przemysle..:)

 

Poprawilem cialo, zmienilem kolor wlosow. Jeszcze ich troszke dodam z przodu czola :).

Widok z boku i kamerki.

 

Pozdrawiam

btw co jest z forum !!!!! raz dziala raz nie :[ wrrr

 

67152_0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie...powinna mieć dlugie, białe (srebrne...) włosy z dość dużym połyskiem...światło księżyca powinno je oświetlać...

Po za tym zgadam się ze wszystkim co powiedział Leru :)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest Panie kx, skrzydla 2D, nie mialem czasu dac opisu dawajac tego update. Dlatego napisalem ze mysle jakby te skrzydla zrobic. Shag z tego co wiem gryzie sie z brazilem wiec nie wiem jak to bedzie. Wlosy jak juz mowilem musze poprawic bo to teraz jak wlosy nie wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz, ciezko idzie walka z shagiem (problem z tym zeby wlosy ladnie opadly na cialo aniola oraz problem z renderingiem tych wlosow z brazilem). Nie mowiac o tym ze \"shag fur\" nie renderuje nic a nic :/. Co za tym idzie nie wiem czy wyrobie w terminie.

 

Sam zreszta mozecie zobaczyc :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wloski są naprawdę 1 klasa !! Bardzo mi się podobają :) Pierwsza wersja jednak pasuje najlepiej.

Co do ich polączenia z postacią to proponuje użyć warstw max\'owych...

Wyrenderujesz postać w Brazilu, następnie na nowej warstwie wyrenderuj ( już w scatline\'ie, albo innym rendereem) włoski...powinno to zadziałać ( choć sam nigdy tego jeszcze nie robilem...:P )

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups Gacu666 troche Ci sie za duzo napisalo. Anyway, ja sie na shagu nie znam i nie staram sie wymadrzac ale nie wiem dlaczego wszyscy widza ten problem

Shadows_in_Brazil_R/s Vs. Shag:Hair ?

 

Tu sa vertex spline i jak doskonale widac cien jest a wlosy sa ustanione defaultowo (oczywiscie swiatlo brazilowskie).

 

Po prawej jest cien a po lewej nie (tzn jest, nie ma)

 

[Wyedytowany dnia 14-6-2004 > Leru]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy bardziej zrozumie dynamike Shaga.

W tutku autorstwa Bacry duzo na jej temat nie bylo wiec troszke ciezko idzie. Ale spoko, to juz nie bitwa wiec nie ma sie co spieszyc. Wzialem sobie do serca komentarz z mojej galerii :\"Lepiej pracować nad pracką tydzień dłużej niż oddawać nie do końca dopracowaną.\". :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności