Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Heavenly sword to rzeczywiscie rewelacja, ale mi do najlepszej gry wszechczasow brakowalo w niej troche mniej liniowosci, troche mniej prowadzenia za raczke, troche wiecej myslenia (odrobinke), i jeszcze moze kilku godzin wiecej?

Ale fakt ze to swietna gra, niemal idealnie trafiajaca w moj gust;). Tez bylem pod wrazeniem animacji i nie da sie ukryc ze w tej grze postacie naprawde widac emocje na twarzach. A przy okazji, czy tylko mi Kai kojarzy sie z Bjork?

 

Na ps3 polecam jeszcze Uncharted, tez rewelacja. Troche w stylu Tomb Raidera i Indiany, tylko wiecej strzelania. Minusem dla mnie bylo to ze pod koniec charakter gry sie na moment zmienia. No ale nie chce spojlowac tym ktorzy nie grali.

Tak nadrabiam od jakiegos czasu gierki ktore wyszly na PS3.

 

A i jeszcze Mirrors Egde. No tez genialnie tylko krotko. Juz w trakcie gry tak sobie pomyslalem, ze bede biegl, biegl i nawet nie zauwaze jak dobiegne do creditsow na koncu. I mniej wiecej tak bylo. Wydaje mi sie ze gdyby wpasc w dobry flow i pominac filmiki to gry jest godzina, moze poltorej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W Heavenly Sword powaliły mnie sceny gdzie w oddali było widać ogromną armię zbliżającą się do zamku, po czym ta armia faktycznie się zbliżyła i była na wyciągnięcie ręki a później jeszcze ktoś wpadł na pomysł żeby wrzucić heroinę w sam środek tej armii i kazać się graczowi bronić, po prostu opad szczeny aż zęby się sypały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio w wolnych chwilach jeżdżę GTA IV. z racji, że wolnych chwil było mało to na razie kontakty z grą były sporadyczne.. kilka wrażeń:

- grafika przyjemna, ale że moja karta nie wyrabia, to raczej gram w niskiej rozdziałce i mało detali.

- radia i muza - hmmmm... jest L.C.H.C - co mnie niezmiernie cieszy :) reszta jak zwykle trzyma poziom. Nie wiem, ale dla mnie zawsze w tej grze wazne były radia.

- trochę mi brakuje tego lekko rpgowego nurtu, który był w San Andreas - szczególnie umiejętności posługiwania się bronią. pakowania, umiejętności prowadzenia samochodu... Nie psuje to rozgrywki, ale w sumie trochę mi brakuje tego.

- symulacja prowadzenia samochodu zawsze była w GTA mało realistyczna - ale teraz to już pojechali po bandzie. Jest to może jakiś urok w tej grze, ale ogólnie to wesoło się jeździ. samochody wydają się jakby wałzyły 2/3 mniej niż w rzeczywistości.

- fajny scenariusz - naprawde wielki plus tej gry, ciekawa nieliniowa historia. No i cała galeriia postaci - jeden freak goni drugiego. miszczowo.

 

Gra się przyjemnie, nie mam czasu, zeby bardziej wkręcić się w rozgrywkę, ale na razie jest bardzo przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ostatnio odkopalem starocia Resistence gierka na prawde daje rade, bardzo przyjemnie sie gra, szkoda ze na poczatku tak slabo sie zaczyna, wydaje sie ze gierka nie ma nic do zaoferowania, a pozniej jak juz wbijasz w "prawdziwe" lokacje po prostu fajka mieknie ;) calkiem dluga rozgrywka :)

 

Gta4 - teraz sobie pykam, spoko gierca, szkoda ze nie ma aa i jakas zerowa rozdzialka, ale generalnie bardzo przyjemnie sie gra, fajnie ze caly czas sa ciekawe zadania ;)

 

Wlasnie przyszedl do mnie Force Uliszed, wieczorem dam znac co i jak :)

 

no tak jak przypuszczalem Force Unliszed genialna gierca :D

Edytowane przez KLICEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heavenly Sword szkoda ze taka krotka, przeszedlem w jeden dzien

 

No gra do najdluzszych nie nalezy, ale ja sie zatkalem na jednym momencie (walka z FOXem kiedy sie co chwila klonuje) - poprostu po ktoryms razie przestalo mnie to bawic i zaczelo wkurzac. O ile cala gra trzyma jeden bardzo fajny poziom i nagle taki zonk. Odlozylem narazie na polke i moze wroce, ale nie wiem czy przytych tytulach co teraz wychodza bede mial czas wrocic. A szkoda. Przydaly by sie kody zeby tego jelopa minac, i pograc sobie spokojnie dalej, bo sama gra to miod malina.

 

A jesli chodzi o postacie, to IMO jest to gra w ktorej jest lepszy lipsync i mimika niz w niejednym filmie/demie :)

 

Kai=Bjork, bez dwoch zdan hehe

 

PZdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kazdego bossa jest sposob, najczesniej unikanie;)

 

Najgorszy jest ostatni boss, najdluzsza walka.

 

Ta gra jest krotka, ale - przynajmnej ja - powtarzalem etapy jeszcze raz, zeby przejsc na perfekcie i odblokowac wsyzstkie dodatki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatniego bossa pokonałem raczej bez większego problemu, Jest takie kombo w którym przez większość czasu się jest w powietrzu i wali mnóstwo ciosów, wtedy jest się nie do ruszenia, a combosa się ładnie i szybko stuka. To plus odbijanie jego pocisków i bosiór padł po chwili ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Painkiller - wstyd się przyznać ale dopiero teraz ta gra trafiła w moje łapki :D IMO Genialna iseka :D:D w sam raz aby odstresować się od pracy i przygotowań maturalnych ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heavenly Sword bede musial w koncu przetestowc kiedys sciagnelem demo i zupelnie mnie nie przyciagnelo.

 

Generalnie jesli chodzi o action-adventure to w tym roku nadejdzie krol moim zdaniem czyli God od War 3. Kratos to imo jeden z najleszych protagonistow ever. Po porstu nie da sie go nie lubic:P Kto gral wie o czym mowie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje rade to zdecydowanie za mało powiedziane, dmc4 tez jest na pc ale jak dla mnie dmc3 ma wiecej klimatu co nie zmienia faktu ze obie gry zajmuje miejsca w ścisłej czołowce mojego rankingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie pyykam od czasu do czasu w Far Cry 2. No i powiem, że ciekawe.

Co mi się podoba, albo raczej co jest ciekawe:

-Ogień się fajnie rozprzestrzenia, można wsio palić.

-Bronie się zacinają

-Gdy Cię ustrzelą, nie giniesz tylko twój 'mate' przychodzi Ci z pomocą.

-Mdlejesz w pełnym słońcu

-widowiskowo się leczy

 

Jak narazie jestem na początku, więc jeszcze dużo nie wiem.

Wkurza tylko tak wielka mapa i odgległości które trzeba pokonywać co każdą misje...

Dobrze, że są autobusy ;)

Co do misji, to jak na razie są 'jedz i zabij/rozwal' czyli nic ciekawego na dłuższą mete. Podejrzewam, że wkrótce mi się znudzi jeżeli nie będzie nic nowego.

 

A i troche śmiesznie jeździ autem, niby manualna skrzynia a ręce na kierownicy jak przyklejone. O wciskaniu pedałów to już nawet nie mówię.

 

 

Dodatkowo od czasu do czasu włącze Mirrors edge, można poskakać ale no ile można ;)

 

GRID, jak narazie odstawiony, przeszedłem sporo wyścigów i pewnie jeszcze do niej wróce. Świetna gra. POLECAM

 

cs 1.6 :D :D nie musze chyba dużo mówić. Gdyby ktoś był chętny popykać to pisać. Najlepiej jakby ktoś miał jakis klan ;) to moge zagrać sparing

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kazdego bossa jest sposob, najczesniej unikanie;)

 

No ciezko unikac szczegolnie jak sie zamienia w 10 dodatkowych FOXow a arene mozna obiec w kolko w 30 sekund ;)) Mnie ta walka wkurzyla...

 

PZdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe noo polskie tlumaczenie rzadzi;) Ale modulowane glosy Helghastow daja rade.

 

A gral ktos moze w Street Fighter 4 ? Jak wrazenia?

 

no pisalem pare stron ze wczesniej ze gralem.Gra na pierwszy rzut oka wydaje sie beznadziejna.Potem nadrabia ,ale wydaje sie ze zeby wpelni sie nia cieszyc trzeba miec porzadny jojstik a nie pad.Wiekszosc ciosow specjalnych tych lepszych postaci jest nie do wykonania na padzie .Gra bardzo skilowa wymaga mocnego zaangazowania. I to mi sie podoba w sumie :)

Edytowane przez jacenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

Ale z gowem na pieca to sie nie popisali... jak sobie zainstalowałem to wywalało jakiś bład, przeczytałem ze gra ma certyfikat ważności do 30 stycznia 09 i epic jest zdziwiony. Pomyślałem ok, poczekam na zapowiedzianą łatkę, grę tymczasowo skasowałem bo to bez mała 11gb. A teraz po ponownej instalacji po kliknięciu na ikonkę nie dzieje sie zupełnie nic. Cisza.

Z sterami ani z niczym nie ma problemu bo edytor śmiga. Zły jestem, chyba pora na reinstal systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z gowem na pieca to sie nie popisali... jak sobie zainstalowałem to wywalało jakiś bład, przeczytałem ze gra ma certyfikat ważności do 30 stycznia 09 i epic jest zdziwiony. Pomyślałem ok, poczekam na zapowiedzianą łatkę, grę tymczasowo skasowałem bo to bez mała 11gb. A teraz po ponownej instalacji po kliknięciu na ikonkę nie dzieje sie zupełnie nic. Cisza.

Z sterami ani z niczym nie ma problemu bo edytor śmiga. Zły jestem, chyba pora na reinstal systemu.

 

 

Hehe mialem to samo z Gears of war, wystarczy zmienic date w windowsie o rok lub 2 do tylu i juz powinno smigac:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propo gowa.Musze to powiedziec ale multi w gowie 2 ssieee palke i to z polykiem.

Wszystko przez debilny system wyszukiwania meczy ,czesto zmuszony jest sie grac w jakies debilne tryby bo w zwykla strefe wojny nie ma do wyboru albo KOCHANE dzieciaki glosuja na cos innego .To samo jest z mapkami. Wprowadzenie 5-ego zawodnika wprowadzilo jeszcze wieksze lagi,wprowadzilo chaos a powalanie podczas wybuchu granatu dymnego jest mega irytujace .Czesto rozgrywka polega an tym ze leca teamy na siebie rzucaja wszsyktkie granaty dyme, jeb, jeb lezysz(jak upadniesz to juz raczej nie zyjesz) , nic nie widac i zaczyna sie walenie na oslep.W gowie 1 bylem w stanie powstrzymac 2 nawet 3 kolesi przy waskim przejsciu .Teraz jak mi sie uda jednego to jestem happy. Zenia na maxa.Ech jak mozna bylo zmascic taka wspaniala gre.Ale tak to jest jak na sile sie chce dodawac usprawnienia.Gra ma mnostwo innych bugow .Zainteresowanych odsylam na rozne fora poswiecone grze.

Edytowane przez chveti
WULGARYZM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jest fanem Samuela L. Jacksona, humoru rodem z filmu Shaft, fanem mangi i akcji rodem z filmów Tarantino musi sprawdzić demo Afro Samurai! Bez wątpienia pozycja na półkę.

 

To chyba do "Obejrzanych filmów" :P

 

E: oj przepraszam...myślałem ze chodzi o bajkę, a tu widzę że gra robiona. Smakowity kawałek.

Edytowane przez Fr3d3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest zamknięta beta dla elyty ;)

 

Fajnie się w to gra. Jest fun, gra dobrze dobiera mapy do umiejętności. Robi się śmiesznie jak w 3 osoby w samochodzie podpierdziela się po mapie i rozwala wszystko co się rusza :). Ale tak jak wszędzie ******* kamperzy :/

Edytowane przez tweety
wulgaryzmy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heroes to ciągle beta, ale klucz dostaną wszyscy, którzy się zgłosili i którzy nadal się zgłaszają. Z kamperami się nie spotkałem, gra się przyjemnie, każdy ma możliwość dowolnego modyfikowania swojej postaci, no i rzeczywiście jest za darmo. W przyszłości w pełnej wersji część rzeczy będzie na pewno odpłatna, czyli np dodatkowe bronie, ubrania itp, ale nikt nie zmusi do ich kupna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności