Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Może i było to gdzies w tym wątku, ale nie chce zaliczyc górnika roku: czy jest jakiś soft, jkas nakładka, która pozwala starym 32 bitowym gierkom śmigać na 64 bitach?

 

moze kompatybilnosc z XP 32bitowym wystarczy ustawic, ewentualnie zrobic virtualnego xpka 32bitowego i tam grac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jako takiej nakładki podejrzewam, że nie znajdziesz bo i nie jest potrzebna z racji małej liczby aplikacji, które nie chodzą na nowych procesorach,systemach - chyba, że mowa o naprawdę starych dosowych na przykład to wtedy mamy dosboxa.

Napisz może co byś chciał uruchomić to może ktoś coś wie/wymyśli - w wielu przypadkach to kwestia "trików".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedł ktoś kiedyś tą grę?!

Ja do spółki z ojcem, a własciwie to ojciec z małą moją pomocą;). Totalnym kosmosem byl "wyscig" na lotnisku, w ktorym ojcu pomgalem, nie udawalo nam sie wpasc na pomysl jak zatluc ludzi na wiezy i przy kolejnych probach dolecenia z wyskoku sami sie w koncu pozabijali spadajac;). Ale nie pytaj co bylo na koncu bo jednak kilka lat minelo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plants vs Zombies™ - jeden z moich ulubionych umilaczy czasu, prosta, zabawna i cholernie grywalna gierka.. a o co chodzi? mamy sobie wlasny ogrodek w ktorym sadzimy przerozne kwiatki / kartofle / miny / wneki, po to aby zapobiec fali zombiakow (roznego typu, pletwonurki, zombie czytajace gazete, zombie rugby, zombie z drabina...). z czasem dostajemy mozliwosc kupna wiekszego miejsca na rosliny, pojawia sie sporo minigierek, grafika (2D) daje rade, jednym slowem - polecam 8+/10

 

X-Men Origins: Wolverine - rzadko spotyka sie egranizacje lepsza od filmu, w tym wypadku jak najbardziej sie to tworcom udalo. mamy do czynienia z typowym slasherem TPP, z domieszka RPG, przechodzimy kolejne etapy zarzynajac setki przeciwnikow, rozwiazujac proste lamiglowki, i pokonujac bossow. wraz z wzrostem licznika zabitych przychodzi nam mozliwosc rozwoju poszczegolnych umiejetnosci (sila, regeneracja, hp, itp.), oraz nowe combosy - a jest ich sporo, napewno nie zanudzimy sie klikaniem jednego klawisza, najwiecej jednak frajdy sprawiaja skoki na przeciwnika z 30m, grafika jest na wysokim poziomie, szczegolnie gojace sie rany robia wrazenie. fabula luzno nawiazuje do scenariusza z filmu. najlepsza egranizacja tego roku (najlepsza ogolnie zaraz po Riddicku) 8/10

 

Velvet Assassin - typowa skradanka TPP, wcielamy sie w aliancka agentke (oparte na faktach prawdziwej agentki, podobno), ktora jeden za jednym niszczy niemieckie sily, efektownie zarzynajac po cichu nazistow, po czym przebierajac sie w ich stroj przechodzi niezauwazanie obok grupy niemcow... podobne do starusienkiej gierki Prisoner of War w ktorej probowalismy uciec z obozu, misje polegaja mniej wiecej na tym samym - znajdz mine, znajdz glowny wylacznik pradu, wysadz komputery... caly czas musimy sie skradac, poniewaz w zwarciu z niemcami nie mamy raczej szans, z jednym jeszcze mozemy wygrac, lecz zazwyczaj przybiegna posilki, a 2-3strzaly w nasza piekna dupeczke i jestesmy martwi na smierc(!), moze nas jeszcze uratowac jakas dawka adrenaliny (mozna ja znalesc w roznych miejsach) dzieki ktorej przez pare sekund jestesmy immortal, ubierajac sie w sexowna koszule nocna mozemy podbiec do przeciwnika i efektownie pozbawic go zycia (adrenalina starcza na zabicie jednego przeciwnika, nie mozemy miec wiecej niz jednej strzykawki przy sobie), grafika jest na dobrym poziomie, troche jednolita kolorystyka (szarosc z czerwonymi obwodkami), najbardziej mnie irytowalo schodzenie po schodach (jakies takie skokowe) oraz glupota niemcow (czasami nie potrafia nawet otworzyc drzwi, nawet po tym jak zabilem im towarzysza i lezy pod ich nogami, oni po paru sekundach widocznie dojda do wniosku ze umarl smiercia naturalna i beda dalej sobie w spokoju krazyc po pokoju) 7+/10

 

Terminator Salvation - kopia gry Wanted (tez na podstawie filmu, i to samo studio), ogolnie dno (podobnie jak film?), jedynie dobre sa przygrywki muzyczne (mix theme terminatora) i grafika nie jest zla. grywalnosc zerowa, niewidzialne sciany, ruszanie posladkiem connora, bledy (po wczytaniu sejwa mam czarny ekran z dzwiekiem i celownikiem), monotonnosc - ciagle chowanie sie za murkiem i ostrzeliwanie tych samych przeciwnikow naprawde potrafi znuzyc, nie polecam 4/10

 

Damnation - czyli najgorszy krok Codemaster jaki mogli zrobic, zasponsorowali amatorskie studio, ktore robilo sobie ot tak jakas smieszna gierke, a wydali ja chyba bez beta-testow, grafika brzydka, sztywnosc postaci, dzwiek mizerny, celowanie koszmarne, animacja kiczowata, niedorobek miliony, dla mnie to jakas przedwczesna alpha, a nie finalna gra 2/10

 

Killing Floor - czyli kopia najlepszego bestsellera ostatnich 2lat. do L4D tej grze daleko. prawde mowiac nie jestem w stanie wymienic zadnego pozytywu, wiec hmm... 2/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

World of Goo :)

Super gra na kilka minut zabawy dziennie. W miarę długa, jeśli nie gra się non-stop przez wiele godzin. Połączenie starego dobrego Pontifexa (BridgeBuilder'a) i Crayon Physix. Fabuła lepsza niż w niejednej mega-hiper-super-ekstra-grze-roku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff. Przed sekunda skonczylem Final Fantasy 9. Modlilem sie, zeby gra sie nie zawiesila, bo osatni save mogl byc zrobiony przed dwoma ostatnimi bossami, a pozniej jeszcze godzina cutscen i filmow;) Ale udalo sie, Final Fantasy 9 - zaliczone!

 

;)

 

Na PSP kupilem sobie FF7 (god bless you Square) i pogrywam w wolnych chwilach (WC, metro...) ;)

 

FF8 czekalo na swoj czas i chyba wlasnie nadszedl. Zebym tylko wyrobil sie przed FF13 ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gra w Red Orchestra? Teraz na Steamie jest promocją - gra za 5 E, a wydanie pudełkowe dostaniemy od Cenegi jeszcze taniej.

Także ze Steama można za darmo ściągnąć 2 duże mody do RO: Mare Nostrum i Darkest Hour.

Grałem w wiele sieciowych wojennych strzelanek: Medal of Honor, Call of Duty, Battlefield, ale muszę powiedzieć, że to Red Orchestra (i jej mody) ma to coś czego nie mają inne gry. Mimo że ta gra ma już chyba ze 3 lata i grafika trochę ssie (chociaż niektóre mapy do Darkest Hour są naprawdę na niezłym poziomie).

Najlepsze jest to jak wsiada się w czołg, jedzie jakieś 5 minut w kierunku wroga, wyjeżdża się na wzgórze, i natychmiast zostaje się trafionym przez wrogi czołg, który na ekranie zajmuje jakieś 20 pikseli.

Albo gdy alianci szturmują jakieś miasteczko i przez 20 minut nie udaje się zająć pierwszych budynków. Gdy wróg zajmuje pozycje dającą mu przewagę to jedyne co można zrobić to rzucić granaty dymne i pobiec na Rambo, albo strzelać do okien na chybił trafił (najczęściej nie widać, że ktoś tam stoi).

Ogólnie to żeby być w miarę efektywnym to trzeba, w zależności od mapy, przez conajmniej 50% czasu czołgać się po ziemi :)

Edytowane przez BobbyPeru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebym tylko wyrobil sie przed FF13 ;D

 

Przed premiera 13 to zdazysz jeszcze wszystkie czesci przejsc.

 

Ja ostanio pogrywam sobie w kingdom hearts na ps2. Musze przyznac ze gierka jest bardzo sympatyczna.

 

Z erpegow polecam jeszcze Dragon QUest 8 imo jak narazie najlepszy jrpg jaki gralem na ps2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogralbym, gdybym mial PS2. MAm PS3, na ktorym moge pograc w gry z PS1 jedynie.

 

co ty gadasz, na ps3 normalnie pograsz w gry z ps2 (wersja z 40gb poczatkowo tego nie miala, ale po update'cie mozna normalnie sobie pykac w ps2 i ogladac divxy :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lelen chyba nie bardz teraz szybko sprawdzilem I np God of war 2 mi nie dziala. Pierwsze konsole ps 3 mialy kompatybilnosc ale po niskieje sprzedazy ps3 icalkiem niezlej ps2 sony postanowilo nie zabijac jeszcze ps2 i anulowalo kompatybilnosc. Zczasem jak juz sprzedzaz ps2 spadnie sony wypusci update z software`owym emulowaniem ps2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ps3 40bg i nie bangla. A oni tam pisza ze tylko 20/60/80gb

 

"The 40 gig model of the Sony PS3 does not support any backwards compatability with the PS2." Wiec jesli masz ktorys z tych modeli to powinienes mic kompatybilnosc

 

Edit:

 

God of war 1,2 Mgs3 nie dzialaja u mnie. Moze masz jakis jedne z pierwszych modeli ktore jeszcze sie lapia z komptybilnoscia.

Edytowane przez Matti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reanimator -> z całym szacunkiem dla niebywale fantastycznego gameplay'u god of wara ale po obejrzeniu tego http://www.gametrailers.com/game/god-of-war-iii/3455 nie wiem czy bym chciał grać w 1 albo 2 ;) No może dla przypomnienia.

 

Niedawno po długich sesjach Soul Calibura 4 usiadłem do trzeciej części na PS2 i ... no nie chciałem grać bo to już nie wyglądało ;) Mimo, że gameplay był bardzo spoko.

 

A grę do wytestowania? Skocz do jakiegoś sklepu gdzie się gierki wymienia. Pewnie nie jest teraz to już drogie i dogadaj się ;) Np taki sklep jest w tarasach, fioletowy, pod Saturnem z tego co pamiętam.

 

Misiekhc zna jeszcze taki sklep gdzie gry wymienia 60-cio letnia babcia i skubana wie co dobre ;)

 

 

Co do emulacji to nie wiem na 100%... ALE Sony udostępnia to tylko w USA i Japonii. W Europie jest tylko emulacja PS1.

Edytowane przez Leru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pogrywam, tyle że po 60 godzinach tłuczenia w trzy mapy nie ma już takiego szaleństwa. Co prawda chyba przedwczoraj była duża aktualizacja i doszła nowa mapa, chwilę pograłem, ale jestem w trakcie ponownego przechodzenia CoD4 na zmianę z L4D w co-opie z kumplem, więc nie jest to już mój No.1. Chociaż sama gra nadal daje radę i po wyjściu pełnej wersji na pewno do niej wrócę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wakacje są to odrabiam zadanie domowe:

 

Killzone 2 - pograłem, były 'oh'y i 'ah'y, i zapomniałem. Może być. Technicznie - wymiata, ale za cholere nie moglem sie przyzwyczaic do celowania. Strasznie "ciężko" (?), chodzi kamera.

Far Cry 2 - Gniot, omijać IMO.

Race Driver GRID - W samochodówki nie gram za często ostatnie które mnie wciągnely to Rally Trophy i NFS Underground 2 (miszcz). GRID jest świetny, pierwsza godzina to udręka ale pozniej jest miod. Zadna gra nie daje tyle satysfakcji z każdego zakrętu. Bardzo dobre poczucie prędkości.

Dead Space - Mój faworyt ostatnich miesięcy, gra swietna, wciaga na maksa i mozna się przestraszyc. Najlepiej grac w nocy :P Ćwiartowanie kosmitów daje dużo frajdy.

Bioshock - polecam. Świetna gra choć mnie już trochę nużyła pod koniec.

 

 

Teraz spróbuje Wolverina i inFamous :)

Edytowane przez DraB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie COj`a 2 no i musze pwoiedziec ze jestem zachwycony. Klimat, ropierducha, no nie da sie nudzic w tej grze. Naprawde gratulacje dla calehgo zespolu. Jest pare bugow ale nawet nie warto o nich wspominac bo nie rujnuja rozgrywki ;)

A moze ten blur za mocny momentami mozna padaczki dostac. Jeszcze raz gratulacje.!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio męczę ... nazwijmy to klasykę na PS3 w postaci Uncharted i Resistance ^ ^'' miodne są oj są;d

 

co do Killzone 2: Gra sliczna i fajnie sie w nią gra:) może nie ma w niej dużo momentów ktore zapadają głęboko w pamięć ale i tak warto zagrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak. Single player'a to wogóle nie pamiętam o co tam chodziło ale multi ma wyczesany na max. Gra jest piękna, szkoda że nie ma czasu się przyjrzeć dłużej niż trwa przerwa przed respawnem :)

 

End war jest świetny chociaż sterowanie głosem nie sprawdza się w akcji (no chyba że trzeba komuś kazać się wycofać). Na razie badam tylko single player, AI komputera jest na poziomie karaluszka, zobaczymy co będzie w sieci (pewnie ostre ostre kopanie mojego tyłka :/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się tu strzelają, a ja szyję szlafroki z konopi w Anno 1404. ;)

Świetna gra dla fanów gatunku, Anno, Settlersów, może Sim City.

Wciągająca kampania, choć trochę krótka, nawet po 6 podejściach do ostatniej misji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gram w takie klasyki jak rune, the wheel of time, project igi, alone in the dark.. fajne to gry bo sa klimatyczne, z niezla fabula, a do togo chodza na moim laptopie :D o jeszcze w quake live pogrywam czasami.. nowe grajce mnie wogole nie interesuja..

 

leto A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności