Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Porsche Carrera GT 2004


Pussik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 544
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pussik, biorąc pod uwagę, że to Twoje pierwsze (w ogóle, a nie pierwsze w tym miesiącu czy pierwsze tej marki, jak u niektórych :P) auto, to jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem :) świetnie sobie radzisz, tak trzymaj :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,no nieźle. To, że dziewczyna interesuje się samochodami , to chyba wynik działania wielkiej równowagi. Mnie np. samochody jakoś nie biorą. Ale rachunek musi być na zero więc jest oczywistym, że jest gdzieś dziewczyna która się samochodami interesuje. Niech pochwalona będzie równowaga (widać, że ostatnio grałem w The Longest Journey? - tam tez są niezłe niektóre rendery). Dostanę nagrodę za wypowiedź najbardziej nie na temat???

 

PS. Model wymiata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej:) samochud zajebist*- y hehe, ja rowniez nieinteresuje sie autami, uwielbiam robic pracki dziwaczne, orginalne moze tez troche w kilmace fantasy. jeszcze co do autka, dlaczego tak wolno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predator miał niestety racje z tym kantem u Ciebie on sie za szybko kończy :)

 

ale pozatym szczegółem niema sie zabardzo czego przyczepić może dlatego że niezbyt dużo fotek tego cara widziałem (i niemam zamiary tego nadrabiać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

131 000 bez koł.

 

Dziś postaram się zasiąść dłużej i skonczyć to co chce pokazać.

 

Niestety nie wesoło z moim komputerem.

 

Przedwczoraj usuwanie wirusa, wczoraj defragmentacja. Cały czas nie wiem czemu mam użycie pliku storn rzędu 700-900MB :|

 

W tej chwili przeinstalowałam maxa na drugi system (oczywiscie komplikacje z licencją), bez włączonego maxa, uzycie pliku storny to 235MB :| (system + gg), po włączeniu samego maxa to już 676MB. Po wczytaniu save`a, 709MB !!!! Wcześniej tka nie było. 350MB nie przekraczało.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dlamnie full wypas .. czemu ja tak niepotrafie ?? :-) autko super wykonanie rowniez nienaganne w sumie niema sie czego czepic no chyba ze felg ale ... kwestia gustu Pracuj dalej czekam na efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie wirus, w procesach pusto. :/

 

Przywróciłam czysty system. Użycie pliku strony na odrazu po restarcie to 160MB, po włączeniu forum już 210. :-I

 

Jak zainstaluje maxa mam 240, a po włączeniu maxa juz 800. Przy okazji mam błędy IO Error, i ścieżki do jakis fontów. Dodatkowo podczas włączonego maxa mam \"error writing\" :| Sam chce zapisywać, ale jakieś błędy są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MKS Vir wykasował mi 3691 plików. Dziś adware mi znalażł 1 wirusa i róznież usunął. :-I

 

Wczoraj skończyło się formatem dysku. grr :/

Musze jeszcze maxa zassać, gdyż nie mam obecnie w domu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrazu 2 sprawy:

 

1. Wloty powietrza w masce będa poprawione, gdyż nawet mi sie nie podobają.

 

2. Kanały powietrzne w czarnym, karbonowym podwoziu sa niezgodne z orginałem. Są 2 przegrody, zrobione omyłkowo. Zostawiłam takie, gdyż pewnie zostaną do wersji tuning. ;-) W orginale jest 1 przegroda. oczywiście wersje orginalną zrobie.

 

 

tyl-s.jpg

 

tyl-s-siatka.jpg

 

gora-s.jpg

 

IMG_5183.jpg

 

gora-s-siatka.jpg

 

IMG_5182.jpg

 

IMG_5187.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza rzecz która mi się żuciła w oczy i odrazu nie spodobała to róra wydechowa.

Wygląda strasznie cieńko (chodzi mi o rozmiar), jak rurka do Coca coli tylko powiększona.

Reszta jest b. ładna i dopracowana.

Postaraj się zmienić ten rozmiar tydechy bo według mnie to szpeci sportową bryke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko Boska ! Aż mi się łza w oku zakręciła jak zobaczyłem siatke tylnej części, a ja myślałem że mam całkiem czysto swoja w Megane poukładaną ..... no już miałem na dzisiaj skończyć robote ale widze że trzeba nadganiać. Powodzenia i padam na kolana przed twym kunsztem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko się przykładacie do komentarzy i szukania błędów. :-I

 

Dziś patrze, a tu się okazuje, że rury wydechowe są o pół kilometra za blisko siebie. Nie wspomne o kilku innych złych wymiarach.

 

Heh, dziś w nocy wrzuce render.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, coś z tyłu przy tych rurach wydechowych pokasztanione proporcje są...

Wydaje mi się że rury mają za małą srednicę i są za blisko, za to tablica rejestracyjna jest za wąska... (no, ale może poprostu mi się wydaje...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No brawo. :D

 

Zrobiłam napisik \"Carrera GT\" (773poly). Rury powiększone o 40% i oddalone od siebie. Jak poprawie jeszcze kilka rzeczy to wrzuce renderek bardziej z oddali. :) Narazie to se muzy słucham. ;P

 

napis.jpg

 

Ups, ;P się rozjechało. :D Później podmienie na render 800x600.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności