Skocz do zawartości

[wip] Postać 3D: Hulk


wizz

Rekomendowane odpowiedzi

Taki sculpt hulka , niebawem powinno być low-poly , mogłem wlosy zrobic na osobnym subtoolsie ale cóż :) teraz widze ze moze byc troche lipnie na lp ale zobaczmy jak wyjdzie.

 

hulk_1.jpg

 

hulk_2.jpg

 

hulk_3.jpg

 

hulk_4.jpg

 

tu taka podstawka niby , moze jeszcze wymienie abo coś , tez sie zobaczy ... :)

 

blabla.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Doobre :) Palce stóp w tym ujęciu z góry wyglądają na niedopracowane. Głowa chyba też trochę za mała. Mięśnie na plecach też troszkę nienaturalnie rozłożyłeś ( http://paulkrohtherapy.com/resource/muscular-charts )

Poza tymi mikro uwagami, modelik ma charakter :)

Edytowane przez User190
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda sympatycznie że tak powiem :) W 2 ujęciu wygląda ok ale w 1 nie do końca. brzuch wydaje się wydęty, widać to z przodu pod pępkiem, ale i na konturze sylwetki z frontu, pod żebrami. Wiem że tam są mięśnie nad biodrem ale jakoś dziwnie wyglądają, taka beczka jakaś. Tułów jest mały w porównaniu do bioder i nóg. Może dla tego na 2 screenie wygląda ok? Spróbowałbym zmniejszyć biodra i skrócić nogi zwłaszcza od kolan w dół.

 

Generalnie to przeczytaj co napisałem a potem rób jak uważasz :) i tak każdy tutaj napisze co innego i każdy wie najlepiej, tylko czemu tak mało postaci na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bjiutiful!

Ale tak jak mówili poprzednicy- klata mała, zobacz jaką klatę miał Arnie jak jeszcze nie bawił się w holiłud, pozatym na takim etapie mogłeś sobie darować symetrię z żyłami etc., no chyba że planujesz zrobić symetryczne uv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx, w lp to ja jestem mistrzem marnowania poly :D wiec niestety jest gdzies w okolicach 10k tisów , sam nie wiem gdzie sie tyle ich natraciło ale cóż, retopa zrobilem w topogunie bo mniejsze zło w xsi retop za ciezko mi sie robiło nie wspomne o zbrushu tam to nędza. Normal 2k i chyba tyle, tex mozliwe ze sobie jakas zrobie za jakis czas jak bedzie czas :)

 

hulk_lp.jpg

 

hulk_lp_wireframe.jpg

 

hulk_lp_close.jpg

 

hulk_lp_close_wire.jpg

 

możliwe ze zapodam go jeszcze w jakiejs pozie z ta podstawką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A on ma pod tymi portkami cialo? Moze tam troche poly zeszlo. Palce u stop osobno to tez nie jest standard. Na paznokciach u rąk masz zupelnie niepotrzebne podzialy, i kazde zgiecie palca tez dokladnie wymodelowane. W sumie nie dziwi mnie ta ilosc poly.

Model jest naprawde dobry, tylko tak jak mowili inni klata moglaby byc troszke szersza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creator - bardzo ekspresyjna, świetnie gra ciałem, czy ten artysta jest aktorem?

 

gogle jak zwykle ma odpowiedz, mnie taka poza satysfakcjonuje http://www.comicartcommunity.com/gallery/details.php?image_id=28864

ta również http://www.comiclist.com/media/blogs/news/SkaarSonOfHulk_01_CoverB.jpg

Wogóle wolę Hulka z Warld War Hulk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności