Skocz do zawartości

Evermotion Demoreel 2009


tweety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

może i przyjemnie się ogląda, ale szczerze mówiąc to oczekiwałem że oglądacjąć ich reela opadnie mi szczena na maxa. Może powodem jest to, że większość już wszyscy widzieli i nie było tam niczego specjalnie nowego. Poza tym może to nie miało zamiatać tylko być reklamówką tego co na co dzień robią. mimo to, całkiem fajnie wszyło i widać, że troszkę pracy włożyli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szumy be, ale reszta to cukierki. Kilka animacji scen znanych z kolekcji zrobiło na mnie spore wrażenie (zwłaszcza zimowy exteriorek z padającym śniegiem, czy las Kuby). Części prac nigdy wcześniej nie widziałem, więc też fajnie się oglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czadzik - do wymiany tak jak większośc napisała szumy i motion design. Ja bym jeszcze pokusił się o WYRENDEROWANIE zbliżenia na felgę, a nie powiększenie obrazka, gdyż traci baaardzo na jakości to ujęcie. Poza tym - szacunek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze efekt z logo to sie sciagalo z noemotion :D a reszta no coz, ogrom pracy przez kilka lat, sporo tego juz jest natrukane i wydane, dzieki wam vizki robi sie coraz szybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podobało i właściwie do niczego nie mam większych zastrzeżeń... może oprócz materiału foteli w Dodge'u, które wyglądały jak plastikowe ;) Reszta bardzo na plus, zwłaszcza bardzo fajny efekt budowania na początku, ośnieżona scena czy las i światło przebijające przez drzewa. Rzadko chwalę Everów ale w tym przypadku muszę, może tylko za te szumy powinni dostać lekko po uszach. A co do pobieżnego przedstawienia wszystkich prac to wydaje mi się, że ciężko by było zrobić to inaczej, musieliby albo pokazać jedynie ułamek tego co pokazali, żeby bardziej skupić się na każdej z tych rzeczy i w dalszym ciągu zamknąć się w kilku minutach lub stworzyć z tego film dokumentalny trwający dobrą godzinę, w którym przedstawią wszystko z każdej strony i w każdym możliwym ujęciu. Jednak moim zdaniem ich filmik jako demoreel spełnia swoje zadanie, pokazuje co potrafią i gdybym był potencjalnym klientem to pewnie by mnie skusił do skorzystania z ich usług, a przecież o to chyba chodziło a nie o nominację do Oskara.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi bardzo średnio się podobał ...

SZumy to fakt irytujące ,ale ogolnie nie podobał mi się, myslałem że szczena opadnie a tu nie bardzo...

 

Jest pro ,żeby mnie tu kotś nie zjechał ,ale myślę że stać ich na o wiele więcej i słabo sie zaprezentowali ... pewnie rzecz gustu .. Pozdro ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie techniczne. Może ktoś z Was mi pomoże. Chodzi mi o scenę, kiedy "buduje" się budynek. Czy jest jakiś w miare łatwy sposó na animowanie takich rzeczy w maxie. Te rosnące elementy tak ładnie się powiększają itd. Można to jakoś maskować i animować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności