Skocz do zawartości

Wiz : Składanka Interiorów vol.2 (UP + 3 rendery ;) )


Rekomendowane odpowiedzi

Następna składanka (jakoś wolę wrzucić paczkę niż co chwilę nową prackę ) ... tym razem praktycznie wszystko z roboty ...

Tylko pierwsza łazienka to praca for fun ... (za przepalenie na drugiej łazience przepraszam ,heh ale już nie miałem czasu poprawić )

Tym razem dużo łazienek ,i jeden projekt stoiska targowego ...

 

C&C mile widziane ...

 

Podziękowania dla Bonifatza ,za cenne rady i konstruktywna krytykę ;)

 

Pozdro

 

 

1.

lazienkacam0000.jpg

 

2.

lazienkacam0050.jpg

 

3.

lazienkacam0100.jpg

 

4.

cam0000.jpg

 

5.

cam0120.jpg

 

6.

cam0035.jpg

 

7.

cam0100.jpg

 

8.

cam1ps.jpg

 

9.

cam2i.jpg

 

10.

cam3ps.jpg

 

11.

cam0000a.jpg

 

12.

aaaxa.jpg

 

13.

bbbps.jpg

 

14.

45229515.jpg

 

15.

32289081.jpg

 

16.

64790949.jpg

 

17.

90267072.jpg

 

18.

94751152.jpg

 

19.

cam0090.jpg

 

20.

test0000.jpg

 

21.

test0019.jpg

 

22.

test0040.jpg

 

 

(UPDATE)

 

 

cam10.jpg

 

cam0020.jpg

 

cam0030.jpg

 

Edytowane przez 09121986
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

09121986 ależ żeś się rozwinął.... będziesz stanowił, jak już nie stanowisz dużej konkurencji dla innych wyjadaczy.

Mogę się doczepić do NR 2 wydaj się że płytki ścienne na pierwszym planie trochę klawiszują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 11 w dół podoba mi się coraz mniej ale może to wina bardziej samego projektu niż wykonania. Wielkie gratulacje i szacuneczek za wkład włożonej pracy. Mam nadzieję, że teraz role się odwrócą i Ty mnie trochę podszkolisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm aż takiej aprobaty się nie spodziewałem , bo ja już że tak powiem nie umiem zbytnio oceniać swoich prac ... patrząc tyle czasu na nie ,brzydną mi z każdym następnym spojrzeniem ...

 

Widzę że stoisko targowe też przypadło do gustu :) Nareszcie mój design chyba zaczyna powoli iść w dobrą stronę.

Dla Ciekawostki wrzucam efekt jak wyszło w realu ...(z powodu finansowych nie starczyło na dodatkowy pigment i zamiast niebieskiego zrobili błękitny LOL , co moim skromnym zdaniem zabiło efekt )

img1467i.th.jpg

 

Mam jeszcze parę takich wrzucę może na dniach składankę takich stoisk;)

 

Dzięki za gwiazdki !!! :)

Dajecie dużą motywację do dalszych prac :)

ArTooRo - Dzięki ! :)

Kedzior - :)) Fajnie słyszeć ... co do głębi to robiona z ZD w shopie , bez pluginów , jak dorwę dofa pro , to może to lepiej wychodzić, bo te moje dofy ogólnie kuleją...

Abell - Heh , mocne słowa z dorównywaniem wyjadaczom ,ale myślę że jeszcze sporo skilla mi brakuje , niemniej jednak miło słyszeć :)Dzięki ;)heh fakt zmapowałem z drugiej strony , ustawiajac kamerke do drugiego ujęcia wypadło mi z głowy zrobienie tego ;)

Eddy__ - :) Thx :))

adam_m - zakładam że o sztuczne oświetlenie Ci chodzi , w tym stoisku i w zamkniętej łazience , użyłem V iesów , z dosyć dużą mocą , i zawsze steruję temperaturą nie kolorem ... czasem doświetlam Vsphere bądz iesami ktorych nie widac w ujęciach ... w tym stoisku podswietlenia sufitowe są zrobione V LightMat ,który ma w sobie vmtl Warper z gradientem ... ;)

Eden-3d - Dzięki stary !! :D od Ciebie komplement smakuje podwójnie :D

Nvidia - :) Ciesze się że sie podoba ... :) No jasne , wystarczy napisać ;)

simonhc - Dzięki :)

indian - heh własnie te mi najmniej podchodzą ;p Dzięki :))

 

Pozdro

Edytowane przez 09121986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace świetne. Ja mam pytanie troszkę offtopowe. Skąd korzystacie robiąc takie projekty? Oczywiście nie mówię tutaj o tym, że klient dostarcza projekt a wy go tylko na 3D przerabiacie. Jakieś stronki z wnętrzami macie? Czy sami projektujecie

Chcę się do tego zabrać i zawsze jak coś zaczynam to się zniechęcam bo albo mi nie wychodzi albo nie pasuje to do innych rzeczy które robię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deha21 - heh powiem Ci różnie , ja w pracy dostaje zazwyczaj taki tekst : Mamy zaprojektować stoisko/sale/office , ma Xm na Xm , wysokosc Xm ... Klient ma taki i taki budżet ... wymyśl coś ...

 

takze nie zawsze masz dokladne wytyczne ...

Najlepiej na początku z refek , bo czesto gesto , warsztat jest dobry a zly design niczy efekt ....(czesto sam tak mam ;p )

 

Do refek Polecam Google , Flickr , jakieś stronki i fora dla architektów ...

 

No i przedewszystkim zapału do pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo tego. Ja tam wolę jak jest mniej to można coś szczegółowiej opisać. Łazieneczki bardzo ładne. Pokój mniej mi się podoba (za ostre cienie od lampy). Biura dają radę choć walą po oczach te kolory. Wydaje mi się, że zbyt nasycone. Co do błędów to widać w ostatniej łazience rozjechane wszystkie fugi. W żółtej łazience za duży bump na drewnie i wygląda jak podgniły przez to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności