Skocz do zawartości

Moje wizualizacje (maxwell i vray)


|ales|

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chcialbym poddac krytyce moje wizualizcje w tym watku. Chcialbym osiagnac jak najlepszy rezultat. Jako pierwsza daje taka "lazienke", nie mojego projektu. Wyrenderowane w maxwell 1.7 i wymodelowane w 3ds max 2009. Nie jestem zbytnio zadowlolony z efektu:)

80019867.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

...i słusznie że nie jesteś zadowolony bo o ile Maxwell się spisał to ty dałeś ciała w temacie modelowania. Napisałeś, że projekt nie Twój- scena robiona z referencji? - chętnie zobaczę- bo jeżeli to projekt "z biura" to ktoś się nie popisał- nijako tak jest i nawet nie ma lustra przy umywalce ;). Co do samego modelu to scena jest klockowata- półkole przy wannie poraża kantami i sposobem nałożenia tekstury, które przynajmniej na podłodze też niezbyt dobrze spasowałeś pod względem jakości oraz shaderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graficznie nawet niezłe, może trochę ciemne, ale projekt to masakra - kto byłby w stanie korzystać z takiego przybytku?

 

@adam_m: "okno przepalone" - Masz w avatarze aparacik to zrób nim zdjęcie sd w zamkniętym pomieszczeniu w pogodny dzień i porównaj, bo okno jest właśnie ok, choć pewnie nie super, pod względem realizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerost oprawy nad formą (światło i płytki) , a tak naprawde to zwykły kibel (moim zdaniem niefunkcjonalna). Miska ustępu i coś co wyglądać ma zapewne na bidet wisi stanowczo za wysoko, wydaje mi sie z tego co widze ze uzyte przez Ciebie modele są stawiane, a nie wiszące. Umywalka powinna mieć wysokość ok 80cm - 85cm, kibel około 40cm-45cm, brodzik też max 40cm - 50cm - u ciebie wszystko jest jakby na jedej wysokości. Brak lustra, zróżnicowania materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako wizualizacje trudno ocenić wysoko te prace, ale nie zaprzeczam że robią bardzo mocne, lekko psychodeliczne wrażenie, zwłaszcza te wybujałe odbicia które powodują że wszystko wydaje się wysmarowane olejem. Artystycznie oceniam dosyć wysoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności