Skocz do zawartości

Terranova - Short Film Rascal & Bhaal


Rascal

Rekomendowane odpowiedzi

Wasza produkcja jest światełkiem na niebie dla wszystkich zbłąkanych grafików/animatorów którzy nie mają dość sił żeby się spróbować z tak dużym i ambitnym projektem. Daliście przykład że jednak się da i co teraz ?? ! musicie się bardziej zdyscyplinować i zaświecić przykładem ! prosze to potraktować jako ochrzan ;)

Nie wiem jak daleko macie posunięty projekt ale może gdybyscie złożyli "do kupy" chociaż początkowe kilka minut filmu to może zmobilizowałoby Was to do większego wysiłku. pozdrawiam i 3mam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 755
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmmm, nom przydało by się... Czytam ten temat od 2 miesięcy? Chyba... Z początku bylem zachwycony projektem i tym do czego on doszedł, ale teraz widzę że niełatwo wam kontynuować... Rascal! Postaraj się, każdy kto oglądał temat powie że warto doprowadzić do końca ten projekt, poniważ jest on perełką...

 

Pozatym ile warte jest słowo gdy nie ma odniesienia w prawdzie i przyszłości?

 

Pozdrawiam, też 3mam kciuki że coś tu ruszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawde mowiac to ja sam powatpiewam czy projekt padl czy nie. Rascal: prosilem Cie tyle razy a Ty jakies batony modelujesz, jakies matte pierdoly robisz. Zawsze co innego niz trzeba. Heybo: Ty tez sie ociagasz z Ta pomoca od kilku miesiecy. Ja probowalem zrobic aniamtica. To powiedzieliscie ,ze spokojnie, wezniemy sie za to niedlugo. I taki ch*j z tego jest,ze nic nie robicie i nie pomagacie mi z tym. Moze kto inny sie znajdzie do pomocy. PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uspokojcie sie i dogadajcie sie co i jak, bo umiejetnosci sa, ale cos z checiami nijak z tego co mowi Bhall. A projekt musicie dokonczyc tak czy siak :)

 

trzymam kciuki ze maly publiczny opiernicz od Bhaala wprowadzi wszystko zpowrotem na dawny tor i za niedlugo bedziemy mogli zobaczyc ta animke :)

 

powodzenia zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bhaal - widzę że pusciły Ci nerwy .... hmm .... chyba dobrze .... bo może koledzy się wezmą do roboty ? projektu NIE MOŻECIE !! zmarnować - toż to powstaje wiekopomne dzieło na miarę światowych prodkcji ( i to w dodatku polskie ) róbcie to ! please !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mysle :) Rascal i Heybo napisali,ze zaczeli cos juz robic. Ja przez 3 tyg jeszcze nie zrobie. Niechce aby projekt upadl a takie olewanie projektu doprowadza mnie do szalu :) PZDR. Mam nadzieje,ze cos ruszy pod moja nieobecnosc bo jak nie zmobilzuje kazdego po kolei to sie kazdy rozleniwia i nic nie robi. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli poszukujecie kogos kto profesjonalnie wykona wasze demo reel, bardzo prosze o kontakt ze mna :) moj e-mail to: [email protected]

JEzeli skontaktujecie sie ze mna i zdecydujecie sie aby wykonano dla was demo reel distaniecie ode mnie kod promocyjny, ktory upowaznia do 20% znizki...

Napiszcie a podam wam dokladny adres strony na ktorej bedzie wszystko dokladnie wyjasnione...

Nie wazne czy ma to byc demo reel dla aktora, grupy muzycznej czy malarza... polecam! :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WARNING SPAM DETECTED !!! - W takich sytuacjach nie przychodzi mi nic innego na mysl jak... modzie czyn swoja powinnosc.

 

Dodatkowo wnosze pozew o Banana dla tego usera w ramach akcji " Mexyk na forum " za caloksztalt tworczosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW. Jestaście prze kolesie żeby takie coś robić w 2 osobowym zespole .

Robicie to już rok ( JESTEŚCIE MISTRZRE )

I tyle chciał bym wam powiedzieć .

 

 

Niezbyt konkretny ten post :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie pracuje nad nasza WWW przy re-organizacji galerii, ktora musi byc poprostu zrobiona od nowa i zaktualizowana. Niebawem koncze i przystepuje do dalszych prac nad animatikiem.

 

Jednak oczywiscie mimo ze nie ma updatow caly czas cos jest developowane na potrzeby Terranova. Udalo sie w koncu uruchomic Distributed Rendering pod Mental Ray ( czyli rendering pojedynczej klatki przez wiecej komputerow co da nam szybsze podglady naszej pracy ) wzrost szybkosci renderingu jest poprostu zdumiewajacy jak narazie mam do dyspozycji dwie jednostki, jednak jesli wszystko pojdzie dobrym torem docelowo ma byc ich 8 co powinno mi dac w sume ponad 15 GHz z taka moca naprawde bedzie co zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15GHz? To może ja jeszcze dołoże moje maszynki ... :D .net Rend3r

 

1. AMD Athlon 1,8Ghz, 512mb ram

2. Pentium Mobile 1,6Ghz, 768mb ram (notebook)...

 

Ale to jak wróce z wakacji :D

---

Ale przy tym sprzęcie to niedaruję za ch**a że nie ma żadnych updateów ! :D Jestem zafascynowany tym filmikiem, i chciałbym się doczekać jego końcowej/finalnej wersji...

---

Fakt... Z tym demoreelem to mnie to dobiło (spadłem z mojego krzesła obrotowego... LOL)... Chyba większość osób z forum co zajmują się choć trochę grafiką i video poradziła by sobie z DemoReelem... LOL

---

Być może założę kiedyś Advanced Rendering Corp. :D Tak wogule to już na PURE zbieram, acz kolwiek wole renderdrive'a!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-M@RTIN-: Hmmm. Czy chowa? Tu chyba bardziej o fx chodzi niż o fabułe... Chociaż tej też można się dopatrzyć... Moim zdaniem pisac że to położy coś na łopatki to nieładnie, poniważ twórcy tamtych filmów też włożyli w nie kupę roboty... A to jest w końcu praca "amatorka"... Hehehehe :)

 

Rascal: Jeżeli nie pokażą się w najbliższym czasie tu jakieś efekty pracy typu forki / krutki fimik pokazujący coś nowego to cię udusze gołymi rękoma ;) B. Mi się podoba to co robisz, ale dawaj znaki życia! :) Praca oszałamia, ale też trwa to tyle że ŁoooHoooHooo :D Pozdrawiam, niecierpliwie czekam na nowe screeny i inne bzdurki i głupotki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem czytać ten wątek wczoraj w nocy i dzisiaj dokończyłem. Powiem szczerze, że sądziłem iż ok 20 strony znajdę link do finalnej wersji filmu :) Doszedłem do końca ale filma nie ma. Trailer by się przydał nie tylko nam ale i wam gdyż byłby to swego rodzaju impuls do dalszej pracy. Wy sami zobaczylibyście jak to już zachęcająco wygląda. We wrześniu minie rok od obiecanego 40 sekundowego trailera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnoscia wszyscy sa ciekawi co sie dzieje? czemu nie ma updatow :) Postaram sie naswietlic nieco sytuacje.

 

Jako ze Bhaal juz wrocil do polandi czas na najnowsze wiesci z placu boju, dodam jeszcze ze aktualnie przy filmie pomaga nam takze Heybo glownie przy konsultacji ujec a takze przy przebiegu fabularnym.

 

Na poczatek przyblize kim jest nasz nieznajomy :)

 

Postac ktora zamieszkuje okolice kolo olbrzymiego krateru to jedyna osoba ktora zostala przy zyciu z zespolu nalkowego ktory byl odpowiedzialny za inicjacje procesu terraformowania marsa i jego kontroli. Niestety jest on caly czas targany przez wyzuty sumienia, bowiem dopiero teraz sobie zdal sprawe ze swojej jakze naiwnej postawy, jego zespol dokonal rzeczy ktorej nikt inny przedtem nie dokonal jednak byl tym tak pochloniety ze nie pomyslal czy faktycznie powinien to robic.

 

Takze jednym z tematow ostatniej dyskusji ktora przeprowadzilismy byl wyglad zewnetrzny chaty ktora zamieszuje nasz bohater filmu, z ktorej to do konca nie bylysmy zadowoleni.

 

Wkoncu udalo mi sie odnalezc konstrukcje ktora byla najblizsza wspolnej wizji. Tak wiec szybko przeszlismy do przydzialu pracy przy realizacji konstrukcji. Ja przystapilem do tworzenia gornej czesci czyli zapasow wody a Bhaal stelarza na ktorym owe zapasy beda osadzone. A tak wyglada konstrukcja na ktorej bedziemy sie wzorowac, pod wieczor mysle ze raczej napewno pojawi sie render.

 

Shed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to jak zrobicie film to beda w kioskach do kupienia jakies gadżety ? :>

 

fajny rozmach macie ... jedynie co podbiega wątpliwosci to fakt ile pracy wlozyliscie w poczatek realizacji a teraz wydaje sie ze jestescie tym znudzeni ;]

 

sledze watek od samego poczatku ... i mam nadzieje ze to co jest w nim zawarte bedize milo swoj final ... i oby final wykazal sie na skale swiatową ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie pracuje nad nasza WWW przy re-organizacji galerii, ktora musi byc poprostu zrobiona od nowa i zaktualizowana

przykra sprawa ale galeria to jaks pomylka, chodzi mi o swf`y. www macie calkiem ladne a tu nagle wladowalisci taki "dziwny panel". to tak juz zostanie? wybacz ot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin gadgety znajdziesz w paczkach Lays ;) np. TAZOS po premierze hehe, btw. juz zapowiedziane sa kolejne czesci a oto kompletny spis trylogi. Natomiast co do znudzenia to fakt jednak glownie z powodu poczatkow w powijakach.

 

Terranova I - Poczatek

Terranova II - Odrodzenie

Terranova III - Wyjasnienie

 

A nastepnie wersje kinowe.

 

Terranova IV - Next Generation

Terranova V - After Future

Terranova VI - Final Aproach

 

Po premierze dostepne nastepujace gadgety: foto tapety na sciane, bryloczki, kubki, termosy, hamaki, sanki itp. a nastepnie expansja na 4 strony swiata a pozniej w kosmos :) hehehe

 

Peter fakt dalem plamy z ta galeria, nie trafiony wogole byl ten pomysl.

 

Bhaal zakonczyl prawie prace nad dolna konstrukcja.

 

rd33.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po premierze dostepne nastepujace gadgety: foto tapety na sciane, bryloczki, kubki, termosy, hamaki, sanki itp. a nastepnie expansja na 4 strony swiata a pozniej w kosmos :) hehehe

tutaj Rascal troche sie pospieszyl bo zesmy jeszcze nie dokonczyli rozmow na temat mojego udzialu w promocji filmu, ale kto wie, kto wie ;p

 

Tak btw. zycze jak najwiecej wytrwalosci, zeby wam sie od wakacji i upalow nie odechcialo przypadkiem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaptacja konstrukcji do warunkow mieszkalnych przebiegla calkiem sprawnie :) jednak jeszcze musze popracowac nad kilkoma detalami, a w miedzyczasie dorobilem jeszcze szkielet malej szklarni ktora jest umieszczona z tylu. Pozatym Bhaal dorobil jeszcze jeden element ktory zapewne juz rozpoznaliscie.

 

rd35.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mello nie przypadkowo zdradzilem naszego bohatera, wiele osob zapewne bardzo bylo ciekawych kim jest tajemnicza postac :) teraz kiedy jest wiadomo kim ona jest osoby ktore traktowaly historie jako przypadkowy zlepek roznych sekwencji zmienia nieco zdanie.

 

Jako ze konstrukcja jest praktycznie cala zrobiona pozostalo tylko dodanie kilku detali i pare poprawek, rozpoczolem wstepny etap texturowania zaczynajac od gornej czesci.

 

rd38.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, w końcu ruszyło! Jestem z was dumnych jak z przybranych dzieci (zawsze to coś)... I teraz może mark3ting by TheRifler...

---

Jeżeli serio chcecie zrobić komerche z Terranovy to tylko ze mną! Mogę wam po znajomości z portalu zaoferować usługi znajomej mi agencji reklamy :D

 

1. Bryloczki ( robione na laserze? a może na frezarce? wasz wybór! )

2. Batony czyli takie okrągłe cuda przypinane na wbudowaną agrafkę do bluzek...

3. Grawerowanie laserem czego chcecie na plexie... i innych cudach

4. Pieczątki i inne duperele

5. Piękne wycięte obiekty przestrzenne ( ploter termiczny 2D ) w styroduże ( jednolity styropian )

6. Można by coś odlać z brązu, mosiądzu, aluminium, miedzi itd itd...

7. Komplexowa reklama :D

 

I czego dusza zapragnie :) :) :)

Może by nawet puszki z napojami z waszą etykietą (nadrukowaną na metal) :D:D:D:D

+ promocja w internecie i inne cuda :D takie rzeczy to do mnie :];];];

 

pozdr

 

--- DODANE

 

zapomniałem dodać grawerton, koszulki z nadrukami i cuda....

także piekne plansze informujące na PCV :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności