Skocz do zawartości

Terranova - Short Film Rascal & Bhaal


Rascal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 755
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Moi drodzy :D

Jako że mam szeroki dostęp i duże znajomości w branży (wszystko zawdzięczam tatusiowi xD ) jestem w stanie pomóc, zorganizować i nakreślić co tylko potrzebne... Oczywiście dla tego filmu chciałbym aby wszystko gratis było, lecz niestety w polce - nie ma kasy, nie masz nic... Ja za darmo nie dam rady zrobić, bo inni którzy włożą w to prace też chcą zysku... O ile mi na fajki potrzeba to inni chcą 5 zł za 1h :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, z racji tego, że mamy prace komercyjną to wszystko się wolno kręci. co prawda TERRANOVA zaczyna wyglądać jak Duke Nukem Forever :) ale projekt nie padł. postaram się teraz bardziej siąść do filmiku ale wiadomo, mając do wyboru TERKE albo projekt za $ to trzeba łapać okazje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego trzeba mieć zacięcie i talent... Bhall i Rascal je mają, następcy Bagińskiego :D Aż łza się w oku kręci co ludzie umieją osiągnąć...

 

Oczywiście że macie komerche to wybaczam, każdy woli $ + satysfakcje od samef satysfakcji... Ale wiedzcie że jak nie skończycie terra novy to was znajde i zgwałce ! :]

 

Gorąco PozdraViam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz jesli chodzi o porownanie do Tomka to raczej nie jest tak, moze i poniekad mamy pewne umiejetnosci zdobyte ciezka praca, ale jeszcze nie sa one tak wielkie jak bysmy chcieli. A swoja droga pozdrawiam cala ekipe PI wszystkich i kazdego z osobna :)

 

Co do Terranova to oczywiscie zyje nikt z nas nie ma zamiaru jej zabijac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba koncept z 2010 :D jakby niepatrzeć to już za 5 lat!

 

kupujmy popkorn - tak szybko się kończy... :D

--- Poprawka by TheRifelr - original made by Wisława Szymborska ;)

 

bhal :) jakdla mnie to może to być nawet w 2030 :D byle bym dożył ;) jak warto to i poczekam... mi się nie śpieszy ;] pozdraViam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem bhaal. to prawda. ale druga sprawa jest taka, ze to dziecinne przerzucanie odpowiedzialnosci. ty tez wyjezdzales za granice , miales szkole itp. Mam nadzieje ze rascal Ci nie zlozyl blokady na komputer i mogles dzialac gdy ON sie nie mogl zebrac- tak jak on pracowal gdy Ty sobie wyjechales.

 

Mie robcie z Rascala kozła ofiarnego. Przeforsował sie z projektem - to nauka ktora zostanie Jemu i reczie na cale zycie - chyba kazdy ma swoje niedokonczone projekty - ale nie jest to tylko JEgo wina.

Sukces ma wielu ojcow , a porazka bywa sierota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bedac za granica rozmawialem z nim i Heybo o robieniu animaticu i probowalem w jakims stopniu ruszyc z miejsca. ja nei wiedze w tym nic zlego, ze nie robimy oprocz tego, ze mozna powiedziec, ze nie robimy i nie ma sprzeciwu. Bo jesli slysze, ze robimy a wychodzi tylko, ze ja probuje cos wymodzic a Rascal chodzi na imprezy to raczej nie idzie w taki sposob ruszyc. Ja mam szkole i milion innych zajec rowniez, a znajduje czas na robienie filmu. Chodzi tylko o to, ze jak ktos deklaruje sie, ze robimy a potem wychodzi, ze ja kazdego musze poganiac i sam robic to nie ma sensu. Wystarczy tylko powiedziec, prosto z mostu, ze nie i koniec. Bo inaczej to jest irytujace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie Terranova jest podlaczona do respiratora, jednak mysle ze sie przebudzi wkoncu ;)

 

Kluczem do jakis wiekszych postepow jest praca zespolowa a w brew pozora z tym jest dosc ciezko przez Net coraz bardziej brakuje fizycznego kontaktu z zespolem, wspolnych posiedzien nad roznymi problemami itp. a wlasnie taki fizyczny kontakt z zespolem daje najwiekszego kopa do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej kluczem jest to , co tu bylo miliard razy pisane : scenariusz, animatik, preprodukcja. bo bez tego robi sie wtedy poprostu zbior pracek-wprawek nie zwiazanych ze soba.

Gdy jest animatik , wiadomo co , kto ma robic - i robi wtedy gdy ma czas, ewentualnie zleca sie to komus innemu.

Wiadomo ze zespol daje motywacje - niestety chyba tylko nieliczne zespoly moga ze sobą obcowac w realu, nie działajac w obrembie komercyjnej grupy.

Pozostaje isc do przodu, lub siedziec i plakac.

A moze spisalibyscie w punktach dlaczego sie nie udalo (zalozmy ze sie uda - wiec , dlaczego tak sie to przeciagnelo), i by sie to wrzucilo gdzies dla mlodych -gniewnych. to mogloby byc bardzo pouczajace i pomocne.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tez wczesniej pisalem ze proces pre-produkcji jest bardzo wazny a ktory tutaj zostal zaniedbany. Co do spisania punktow jakichkolwiek to wiekszosc ma w glebokim powazaniu co do nich sie pisze, spotkalem sie z tym nie raz i to nawet tutaj, nie bede pisal gdzie dokladnie bo nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak rzescie sie tak przepalili z tym projektem to moze wezcie sobie jakichs pomocnikow do pracy. Polowa forum pewnie by chciala z wami wspolpracowac. A z tych modelkow mozna napewno cos juz sklecic fajnego. Zrobcie ten k.......i animatik a robota sama pojdzie do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z SupeR_OkieM terranowa[za rok czy dwa :D] bedzie genialna, z tego co widziałem po renderach i wogle...

A jak wam brakoje tego "fizycznego" kontaqtu to moze sprobojcie przez kamerke internetowa[?] byscie przynajmniej mogli w miare na żywo się dogadać.../

Jak cos to moge w czymś pomoc...

-Dość dobra znajomoćś Blenderka

-Dość dobra znajomość Flasha

-HTML

-Dość dobra znajomość Adobe Premiere, After Effects, średnia : Fotosklepu

-BArdzo początkująca znajomośc : 3dsmaxa, mayi, rhino[ceros] i takich tam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecil chlopakom zrobic trailera z tego co maja. W sumie nie dziwie sie, ze projekt ich zabil. Byl zbyt wielki na te kilka osob. Takie projekty zazwyczaj koncza w szufladzie jezeli nie posiadaja jakiegos wsparcia (np finansowego), to normalne. Wyjątkiem jest Bagins:)

 

Trailer bylby tutaj w miare na miejscu. Materialy by sie nie zmarnowaly a efekt bylby takze ciekawy. Prawde mowiac, trailery sa bardziej widowiskowe niz zazwyczaj ogol filmu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności