Skocz do zawartości

Terranova - Short Film Rascal & Bhaal


Rascal

Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie w ogole jest ten trailer? bo wątek ma 36 stron i na ostatniej z nich nie ma zadnych konkretów i zaloze sie ze jak przekopie kilka poprzednich stron, to też nic nie znajde :/

mozna by od czasu do czasu edytować pierwszy post i byloby troche latwiej sie w tym polapac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 755
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

LoL - projekt żyje (niby) ... Respirator szwankuje [ tracimy JĄ!, tracimy!!! ]... Projekt był zajefajny i powinien być dokończony, ale cóż różnie to bywa... Co do złotych kropelek do czytałem o nich z 2 lata temu :] I jeszcze nie skończyli? ;]

 

Zróbcie ten projekt a zaprzedam duszę diabłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szanowne grono grafików zapaleńców :)

jak zauważyli wszyscy w pewnym momencie projekt nas przerósł. z tego powodu prace zostały wstrzymane. obecnie mam inne projekty, z których musze się wywiązać. dużo ich nie ma już :P zbieram właśnie ludzi którzy by pomoli w realizacji TERRANOVY. jeśli ktoś czuje się na siłach też może pomóc. pytanie jak? prosta odpowiedź :) potrzebny animatic! nasze doświadczenie w sprawach operatorskich jest równe zeru. więc jeśli ktoś czuje, że ma wizje filmu/ujęć to z chęcią zobaczymy i podejmiemy współprace przy stworzeniu do końca tego dzieła. kontakt na GG/mail mój lub Rascala. Jeśli nasze "słonka" są czerwone i tak dajcie znać. Pozdrawiam, Bhaal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...szkoda :/

 

Nie ładnie weinert. Dokonałeś ekshumacji projektu i teraz każdy bedzie znowu wspominał zmarłego... A już rany zaczely sie powoli zabliźniać..

 

Fakt faktem szkoda, bo za życia byl naprawde dobrym projektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdem, odwiedzam ten watek co pol roku i tak jak na samym poczatku zapal i checi tworcow byly typu constans, tak pozniej przybraly forme sinusoidy, kiedy praca stawala w miejscu na jakis czas, by potem znowu ruszyc pelna para, by w koncu spasc na rownie pochyla, ktorej koniec znajduje sie gdzies tam na dnie...

Szkoda, bo projekt spedzal mi przez jakis czas sen z powiek. Zapowiadalo sie na pojawienie sie nowych nazwisk na polskiej scenie artystycznej.

Oczywiscie, pewnie jak wszyscy, mam nadzieje, ze pojawi sie swiatelko w tunelu i ze projekt (niewazne za jaki czas) zostanie ukonczony - tego Wam Rascal i Bhaal zycze !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...co wy sobie w kulki lecicie? -nawet powoli ale robcie cos - moze skrooccie scenario - zrobcie fragment- ale zrobcie - sami zobaczycie ze dostaniecie nowego powera do pracy jak pokazecie ludziom chocby dluzszy trailerek z produkcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde - odkopali to...

znowu zaiskrzyla we mnie nadzieja ze projekt sie odrodzi i lipa... nie wiem czy to idzie czy nie... jestem w tym temacie od polowy, i bylem dumny ze polacy nie gesi i swoje animacje maja...

 

teraz znowu lekka lipa, bhaal o co tu chodzi? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety: sęk w tym, że nie raz prosiłem o pomoc jeśli ktoś jest chętny :) ale niestety nikt się nie zgłasza.

Problem taki, że nie mieliśmy pomysłu jak przedstawić ujęcia. A jak staneliśmy to na dobre i takie to smutne. Uwierzcie mi, że z chęcią bym dokończył ten projekt. Ale niestety.. bez pomocy wątpie byśmy szybko ruszyli.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może po prostu ludzie boją się, że nie podołają i tylko ośmieszą.

z tego co widzę, to każdy rozpływa się w opiniach na temat projektu. myślę, że jeślibyście przedstawili kilka ofert (jakich ludzi wam potrzeba) to na pewno ktoś się znajdzie.

 

ja osobiście nie mam nic przeciwko udziałowi w projekcie. modeling mam w miarę opanowany, rendering też więc mogę się przydać.

 

nawet jeśli ktoś nie jest dobry w techniczne klocki zawsze może pomóc podsuwając ciekawe pomysły w kwestii kadrów czy rozwoju akcji.

grunt to ludzie.

 

jak na początek proponowałbym zrobienie pożądnego animatiku oraz rozpisać dokładnie scenariusz animacji na poszczególne sceny, ujęcia, obiekty etc. chyba, że macie to skończone wtedy wystarczy rozdzielić pracę po równo i niech jeden zajmie się modellingiem, drugi światłami, kolejny operacją kamery itd.

 

apeluję o pomoc do wszystkich userów!

nie pozwólmy, żeby ambitny i ciekawy pomysł przepadł na zawsze!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) dzięki tweety i wszystkim innym co wierzą w ten projekt i nas wspierają.

ok, weekend się zbliża więc zabiore się za rozpisanie tego wszystkiego co i jak. jeśli będą chętni to byłbym bardzo happy no i zapewne projekt by ruszył. mam nadzieje, że przy waszym wsparciu projekt powstanie (no i co ważne ) spełni wasze oczekiwania :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bhall: u welcome :)

 

myslę, że dobrym rozwiązaniem było by dokładne spisanie scenariusza: co jak po co rozwalać ta wieżę, skad ten most czy na co komu winda.

napewno nie okaże się to stratą czasu a pozwoli co pewnien czas konfrontować późniejsze pomysły z oryginalnym scenariuszem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc mamy coś a`la scenariusz. nie jest to nic specjalnego. bardziej to jest reel niz short film. jeśli ktoś byłby chętny i miał ciekawe pomysły co do filmu to może śmiało zaproponować :) a jeśli chodzi o pomoc, którą najbardziej poszukujemy to właśnie kogoś kto by potrafił to ciekawe pokazać (ustawienia kamery). bo ani ja ani rascal nie mamy zbyt dużego doświadczenia przy prowadzeniu kamery a wena coś nam nie dopisuje z tym.

 

więc chętnych zapraszam na mój nr GG: 2525569 (żadko kiedy jestem widoczny :P więc pisać nawet gdy morda jest czerwona )

pozdro for ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulala... nie sądziłem, że ktoś jeszcze będzie o tym pamiętał hehe :) a no początek był dobry ale potem coś zapał Rascala przygasł i jakoś nie mogłem go zmobilizować do dalszego ruszenia z animką. Osobiście już nie mam z nim kontaktu kilka ładnych lat i szczerze to sam nie wiem czym się teraz zajmuje. Ja osobiście robię dla Platige jako freelancer od paru lat ale z chęcią bym wrócił do tego tematu w wolnym czasie :) Może Rascal to przeczyta i najdzie go wena twórcza? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności