Skocz do zawartości

Animacja 3D: Plutoniczna Miłość


pkowal1982

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bardzo dobry pomysł na serię! Design królików mi się podoba, bo trochę niegrzeczny. Ale za to mało się w filmie rusza, przez co niepokojąco przypomina "Reggae Rabbits" z 4funTV, serial który przez swoją statyczność zrobił się nudny po 2 odcinkach.

 

Jeśli macie w planach kolejne odcinki (a wydaje mi się, że trzeba kontynuować!), myślę że warto bardziej podanimować główną postać i być może trochę skrócić metraż ;) - 2,45 na taki gag to aż za dużo.

 

A poza tym: duży plus za lekko surrealistyczne poczucie humoru i suspens!

 

gratulacje i good luck!

Edytowane przez fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, myśliscie żeby to gdzieś sprzedać? ;)

 

Przydał by się wam animator ;D

 

Wielki szacun za darmowy soft.

Edytowane przez i-riss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacjie ukonczenia.

Kolejna i coraz lepsza animacja jak widze.Fajnie dosc sie oglada widac postep w porownaniu z innymi.Widac ze wizualnie lepiej ci robi syntetyzowanie bo ta animacjia jest dosc zgrabnie zgrana kolorystycznie chociaz nie jestem pewien co do szarosci krolika czarnego jak kawa;).

Na minus to animacjia postaci i "humor" z polskich seriali niewiem ale denerwuja mnie wstawki "a ten...":) ale to moja opinia prywatna ja sie wychowalem na angielskim humorze:)

Ps Mysle ze to by moglo sie sprzedac do tv bez problemu:)

pzdr

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze.

 

Z tym animatorem, co go potrzebujemy, jest tak, ze jak bedzie mial co robic to sie nauczy. Na razie czekaja na niego scenariusze w tym samym stylu - gadajacych glow. Ciagnie mnie do kabaretu, oj ciagnie, wiec duzego postepu w animacji ode mnie nie oczekujcie.

 

Dlaczego akurat szacun za darmowy soft to nie wiem, nie? :P To tylko narzedzie i szczerze mowiac, chcialbym moc powiedziec, ze Blender mnie ogranicza. To by oznaczalo, ze umiem duzo wiecej niz teraz.

 

A z tym krzywym okiem to jest tak, ze moim zdaniem to jest pewien element stylu. Tak samo jak np. podkrazone oczy, dluga szyja, garb, kwadratowa szczeka czy inne cechy postaci, ktore powoduja, ze kojarzy sie ona tak a nie inaczej. Zadne tam sciaganie z mojej strony. A jesli juz nawet sciaganie to nie wiem skad bo na pewno przede mna bylo kilkadziesiat takich prac i zlaly sie w jedna calosc, styl. Ale zeby nie bylo to tamto, nie?, podrzucam antylinka. :) http://www.blender.pl/index.php?option=com_smf&Itemid=2&topic=568.270

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności