Skocz do zawartości

WIZ - Sypialnia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

też myślę, że super. bałbym się zasnąć bo sufit wygląda na taki co ma ochotę mnie zgnieść :) bardzo fajnie to wszystko wygląda. jak dla mnie jedna z lepszych wiz ostatniego czasu - "coś nowego". ewentualnie światło na lampkach coś... za ostre krawędzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3d_operator, nie bardzo wiem o co chodzi z tą klamką ?

arch515, nie wiem w którą strone z tym światłem iść bo generalnie to jestem zadowolony.

To co tu widać jest po małym tuningu w szopie- hightlighty i sharpen.

grzegerz, swiatło lampek fakt- skopane. Teraz się coś mieli nie takie ostre zobaczymy. A co do matu kloszy to jak dobrze pamiętam jest to gradient połączony z texturą i to na falloff w difuzie siedzi... chyba ;]

marcinW, Kubaswielgus, dzięki ;] material drzwi to cos 'ala -stara odmalowana płyta wiórowa... ( z dużym wiórem - wiórskiem heehee ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciemnym sufitem to już przesada chyba. :D Wszystko po lewej, przy szafie strasznie czarne, vraylighty w lampkach nocnych mogłyby mieć troszkę bardziej miękkie światło. Sam klimat jakoś diablo kojarzy mi się z pracką Keraja, którą kiedyś pokazywał, taką zapuszczoną sypialnię, troszkę wydaje mi się zbyt przerażająco ciemno, a łącząc to z małym oknem i niskim pomieszczeniem... dodałbym laleczkę Czaki wypełzającą spod łóżka, i klimat gwarantowany. :D

 

Podobają mi się za to materiały jako takie, świetnie każdy z osobna wygląda.

 

Bez obrazy proszę, to ma być tylko konstruktywna krytyka. ;)

 

Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie bardzo spoko, wizki oddały klimat pomieszczenia.

Samo pomieszczenie też mi się podoba, ale sufit za nisko jest o dobre 30 cm. Sufit podwieszany nie pasuje tu.

4 gwiazdki ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre elementy związane z samą architekturą wnętrza troszeczkę nie dopracowane. To samo dotyczy detali i wyposażenia. Założenie - idea - bardzo interesująca. Doceniam to, że poradziłeś sobie z takim rodzajem sceny, nad którą trzeba chwilę posiedzieć żeby ją dobrze oświetlić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności