Skocz do zawartości

Teczka 2D: Mayer


Mayer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

danke danke, dziękuje ślicznie

 

telthona - majn got, nie ogarniam dziś na tyle że nie rozumiem pytania, chodzi Ci o to, jaki dokładnie to jest szkicownik? :)

 

poza tym chyba muszę sobie jakiś delikatny, subtelny i kobiecy awatar wrzucić ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khem, witam ponownie po długiej przerwie.

Po namowie paru osób sobie po cihutko wracam i odkurzam teczke. A żeby nie gadać zbyt dużo to wrzuce pare nowości a także pare odsmażanych kotletów sprzed roku.

 

067. Madafakersi, czyli taki remake jednej z pierwszych prac. Szkic + kolory i dokreskowania w PS'ie

c702b5a1deec184cc018421278cc0aa5.jpg

 

068. Kolejny beast, podobnie jw.

c5725e24f7f86c45f7a4bd2daf785f68.jpg

 

069. takie artysytczne pitu pitu wokół chełmońskiego

4b85b886bf1adc7895cb8e76ce85e89b.jpg

 

070. takie tam kadry z animacji co teraz robie na licencjat

68024582.jpg

 

071. jw.

22172018.jpg

 

072. tych conceptów chyba nie było. uscisk rpzesa dla tego, kto wie skad wzięłam posture medyka. Kamizela na środku to malowanie po zdjeciu bo czas cisnął a miało być efektownie.

00576a9a63cee577c6cd0e9afdbb127c.jpg

 

073. to akurat było dosć proste bo miało być wierne w stosunku do referencji z drobnymi zmianami + inne kolory mundurów

5f5d21ce0dbf013438d6b648e7859b7e.jpg

 

074. to tak a propo tej animacji co robie

 

19390244.jpg

 

075. to też

84527274.jpg

 

076. i to

97248009.jpg

 

078. i w sumie to

86905180.jpg

 

079. głupoty głupotki. a w ogóle przyznaje się (w nawiążaniu szczególnie do mych poprzednich postów) - skończyły się szkicowniki dobre w empiku i trzeba było się przesiaść na moleskiny. ale nie takie to straszne.

skanowanie0004hj.jpg

 

080. baba zła

skanowanie0007n.jpg

 

081. jelonki

skanowanie0002dl.jpg

 

082. szybcior z natury koło 20 min.

dett7.jpg

 

083. i starocie z zeszłego roku. takie miniatury szybko-szybkie

dett11.jpg

 

084. miniatury wykładowe

dett04.jpg

 

085. ciut większe

dett07.jpg

 

086. i na koniec apokalipsa

8d3932563609dc38de3bf9af28495ac5.jpg

 

i tyle stykinie póki co, jak wygrzebie jeszcze cos ciekawego to się pochwale. A póki co czas zżera mi babranie się w animacje.

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się boję tej Twojej animacji. może być przekozacka :D

dużo fajnych oryginalnych pomysłów tu przedstawiłaś. pomysł z przeciętymi na pół końmi, albo ten z biednym łupem wojennym na rzygającym koniu... miazga. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uou, świetne rzeczy, bardzo mi sie podoba lekko groteskowa anatomia tych wszystkich stworasów, koni i innych takich... Miljąszeset gwiazdek!

 

 

Edit:

Eeeee, to taaa teeczka, przejrzałem od początku... Już się nią zachwycałem, ale stwierdziłem że to jedna z tych których nie warto komentować, bo troche nazbyt oczywistym jest że wymiata. Skoro tym razem uznałem jednak, że wypadałoby się publicznie pozachwycać, to jedynym sensownym wyjaśnieniem owego faktu jakie przychodzi mi do głowy jest to, że ta ostatnia wrzutka musi być jakaś wyjątkowo czerstwa, no i w ogóle: "jestem dziewczyną - rysuję konie" - co za sztampa, idę stąd.

 

[Mam nadzieję że niniejszym udało mi się jakoś wybrnąć z klasą z tego faux pas które popełniłem ;P]

Edytowane przez Urbanboogie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna teka, ja jestem zachwycony. Te koncepty wojakow-Panzerfaustow troche czerstwe i jakby nieTwoje, ale tam gdzie ciskasz te rzeczy po swojemu to strasznie czuc moc. Rewela, jak masz wiecej to nic tylko czekac na upy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja wszystkim,

 

strasznie sie cieszę, że się podoba, nic tylko iść dalej.

 

Urbanboogie - zapomniałes napisać że pewnie jeszcze gram w simsy! :D

 

Mocnek - wojacy faktycznie odstają od reszty bo mieli być tacy wyniuniani, że tak określę. Ale cóż, też to jakas lekcja :)

 

pozdrawiam i oby do nastepnego update'a! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności