Skocz do zawartości

Finished 2D: UKRZYŻOWANIE ...retrospekcja i może... jako komiks


Thx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

swietny kontrast nitkowanego tła i w miarę płaskiej strugi krwi. Nie wiem czy to będzie dla Ciebie komplement czy obelga, ale byłaby idealna na ścianę pod dobrze zaaranżowane i oświetlone pomieszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

dziadek 3D milo Ciebie słyszeć, najlepszego w nowym roku...pierwsza to bliżej nieokreślone emocje, druga to ...podrasowana na potrzeby widza. Chodzi o to, że chcę pokazać w skali i pomyślałem , ze brakuje detalu. jak znajdę chwilę pokażę zbliżenia ...zrozumiesz , pozdro jeszcze raz

...osobiście nie siedzi mi niebo, może uda mi sie podkręcić jak... w oryginale. Tyle , że bardziej utkane

poprawki

02komp.jpg

03komp.jpg

04komp.jpg

Edytowane przez Thx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu coś się dzieje, dp wychodzi na salony, jeśli można tak to określić. Gratuluje Thx, wg mnie to przełom pokazujący że to tylko technika, która także może służyć sztuce - tej dla sacrum a nie tylko jak to sam okreśiłeś "kuglarskim sztuczkom" czyli profanum. Oby więcej takich inicjatyw, jeszcze raz, brawo, bardzo żałuję, że nie mam możliwości zobaczyć na żywo. Możesz wyjawić coś więcej o sposobie przenoszenia od strony "technicznej" na materię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spodziewałem się gorszego wydruku, porobiliśmy my chyba z pięć razy na fragmencie, miałem problem z gammą...i tak twierdzę,ze monitor to monitor, on ma światło rzucone i tak pracujemy. Wydruk to barwnik i plama, trzeba szukać kompromisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa praca.

 

Pozwolę sobie na słowo krytyki.

 

Detal jak na moje nie prezentuje się ciekawie. Najbardziej drażni zestawienie interpolowanych kresek i dodane nowe w wysokiej rozdzielczości (przynajmniej takie wrażenie - pewnie to jednak miękki brush).

Źle działa odcięcie warstw od tła.

Poprzeczny element krzyża wydaje się być troszkę za bardzo "puszczony".

 

Przede wszystkim - mi osobiście najbardziej spodobała się pierwsza wersja - szczególnie tło - rozprowadzenie "kraterów", głębia.

Najwięcej pytań nasuwa Kompozycja - może to i lepiej że wprowadza lekkiego "nerwa" - waląc się na prawo i pozostawiając malutko miejsca u góry.

 

Ogólne wrażenie/interpretacja - lepiej nie napiszę. Ale uczta dla ducha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wszystko w poście sly zrozumiałem... ale emmilius wszystko z ręki, ponieważ digital traktuję jako narzędzie manualne (tyle, że cyfrowe). Mam czysto plastyczne problemy: jak zrobić żeby w dużym formacie wszystko było spójne wizualnie. Chodzi mi o wielość kresek i pędzli olejnych. ja już działam w minimum : pędzel olejny i pastel tłusta, reszta to krycie i wielkość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....II......

etapydrugiejstacji.jpg

5kompresjazpodpisem.jpg

 

 

troche dzialam szybko, poniewaz zalezy mi na rozrysowaniu całości...później bede poprawial jak bede cos widział pozdro

Edytowane przez Thx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra fajne kompozycje.. mocno nietypowe i swobodne jak na tak klasyczny i ciężki temat. Wiesz co mam na myśli. Podejrzewam, że większość ludzi by się trochę spięła mając takie zadanie przed sobą.. zaczęłoby się szukanie referek, podglądanie jak to inni zrobili wcześniej. U Ciebie czuć taką fajną, młodą świeżość. Dawaj dalej :) jeszcze trochę zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulminacyjny moment można rozpoznac, gdy Gibsonowska "Pasja" osiąga większą ilośc wypożyczeń w Blockbusterze niż wszystkie Disneyowskie filmy razem wzięte. :)

ja jak co roku będę ogladał 'Jesus Christ Superstar'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? ale całego tematu? I w jakim sensie przeraża? właśnie siedzę nad następną stacją i dyskutuje z Anną o szóstej (tej wyzej)....nic kobita nie widzi . Wrócę do niej jeszcze raz...później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności