Skocz do zawartości

Sneak Peek: Viewport Canvas part 2


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że ostatnio modne stało się pokazywanie pewnych zajawek dotyczących nowych funkcji programu przed wypuszczeniem oficjalnej wersji. Na jednym z blogów w serwisie Area pojawił się nowy film prezentujący nowości jakie wprowadzone zostaną w "viewporcie" w nowej wersji Max'a.

 

Link do filmu:

 

Link do wpisu: http://area.autodesk.com/blogs/shane/sneak_peek_viewport_canvas_part_2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajnie zawsze mi tego brakowało, program za taką kase już dawno powinien mieć takie funkcje, zawsze to mnie denerwowało że żeby zrobić jakąś prace trzeba używać 5 programów i exportować imporotwać w nieskończoność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak ten ficzer mi sie podoba, ciekawe czy zrobia dl do phtoshopa :) nawet jesli nie , to do szybkich poprawek sie nada :) to mnie ciutke podjaralo, ale nie bede wspomnial ze mirai mial cos takiego w 98 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam komentarze pod newsami o maxie to zastanawiam sie dlaczego niektorzy uzytkownicy wybrali soft, ktorego nie lubia...

 

bo łatwiej było znaleźć piracką wersję 3d Studio niż innego softu, a teraz robiąc komercyjnie już trza było kupić, więc kupiło się to co się zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no :) @Klicek - ja też (lekki wzwód)

pewnie na bardziej hipolowych modelach wyjdzie kupka a'la slideshow, ale wszystko po kolei... pobawimy się, ocenimy, zobaczymy.

A teraz wracając do wątku:

...jaki ten max jest beznadziejny, a czemu autodesk nie wykupi całego świata? ....ja bym chciał mieć cały świat w maxie, chociaż tak na prawdę nie lubię tego softu, używam bo muszę, marzę o innym życiu, cholera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walić bajery Node Based Editor by się przydał ale zamiast pchać nowe poprawili by stare nie psując niczego po drodze i mam nadzieję że nie ściemniają z tym że poprawią i nie dostaniemy max 2010 z paroma nowymi pluginami. Prawda tak muszą dodać/poprawić rzeczy podstawowe które są w wielu pakietach ok a w tym no tak sobie. I coś z tą stabilnością by zrobili jestem userem max 2010 x64 i soft raz śmiga płynnie a czasem ta sam scenka się tnie jak nie wiem co ;)) Pozdrawiam ALL USERS OF 3ds Max bo to ludzie pełni samozaparcia gdyż walczą z tym softem ;P

 

Jeszcze jedno powinni poprawić Hair&Fur żeby symulacja i rendering był szybszy i w Mentalu też. Cloth też by mogli zrobić taki szybki jak w Maya jest teraz i coś do Fluid simulations by dali ale to moje małe marzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności