Skocz do zawartości

Wątek urodzinowy: 100 LAT ...


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to ja sie tradycyjnie wyrecze paniami :)

girl_anim.gifgirl_anim.gifgirl_anim.gif

 

Sto lat DruGu! Zeby Ci kobiety mdlaly tylko w urodziny a faceci zazdroscili caly rok :) Co do pomponow to wszystko jedno, moga latac :)

 

Kogóż moje oczy jeszcze widza :) Hunter, mort1 - STO LAT!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no i ja wszystkiego najleprzego,w tym lepszego kompa niz T.Kosiorek :P wiecej monitorow,brazili 4.5,v-rayi 12.3,darmowych prezentów czyli 2 xeonow 2 Ghz :P i takie tam hehe ogulnie to jak nalepiej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej DruG sie w ogole urodzil ? myslalem ze byl wspolstworzony, zrodzony z ojca a przez niego wszyscy zrywaja boki :/

 

niech nam gwiazdka pomyslnosci nigdy nieeeee zagasnie nigdy nieeeeee zagasnie a kto z nami nie wypije ten moze prowadzic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim, coz za spontaniczna reakcja ;)

 

Leander: heh, dzieki, umowilem sie z tymi Twoimi skaczacymi laseczkami na lody ;)

 

Pablo: bez obaw;)

 

Batou: thx, na pewno sie przyda wszystko wymienione:)

 

Adek: zgadza sie, najwyzszy czas zalozyc rodzine, wybudowac dom, splodzic syna i posadzic drzewo... albo zrobic w koncu shorta;)

 

Loozack: dzieki, wiem, ze to bylo z glebi... ;)

 

Falcrum: dziekuje, ze z okazji moich urodzin sugerujesz automatyczne rozwiazania. To juz drugi taki prezent dzisiejszego dnia ;>

 

mw4d: zamienie szczescie w milosci na kase i zdrowie, jezeli pozwolisz, bo juz nie potrzebuje tego pierwszego;)

 

Leru: nie zrozumialem, ale dzieki;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woow !! WIELKIE DZIENX CHŁOPAKI !! Nie spodziewałem się, że ktoś zauważy, ten skromny napis na dole forum...:P

 

Jeszcze raz dzienx i macie już pewne ja w banku, że przez kolejne 18 lat !! będę razem z wami :)

 

Nie ukrywam, że wasze posty naprawde poprawiły mi humor :) Cieszą serce takie słowa...

 

Pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe...jakoś wszystko pamiętam...albo zapomnialem do torta dolać odrobinę więcej rumu i do kieliszka z colą dodać wodki...:P

Na resio...imprezki jak sobie wyślniliście nie było, ale za to była dobra atmosfera rodzinna, no i oczywiście to co najlepsze w tym wszystkim...prezenty. Nie pisałbym tego gdybym nie miał w tym ważnej informacji...otóż mam po tym jednym dniu...TABLETA !! (Pentagram O\'Pen XXL) i APARAT CYFROWY !! (Creative PC-CAM 880)...No teraz to ja już mam połowę sprzętu ( teraz trzeba uzbierać sobie na nowego kompa...:P )

 

Jeszcze raz WIELKIE dzienx za życzenia !! :)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hehm, dopiero teraz zcauiłem życzenia dla mnie z okazji urodzin :D :) [lol] Wielkie dzięki panie Marcinie!!!!!! I wszystkim obchodzącym urodziny w tym wakacyjnym okresie również wszystkiego NAJ!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności