Skocz do zawartości

Wywiad: Tomasz Bagiński i Rafał Wojtunik


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej można zobaczyć wywiad z

Rafałem Wojtunikiem i Tomkiem Bagińskim, którzy między innymi opowiadają o kulisach

powstania filmów stworzonych na EXPO w Szanghaju i innych ciekawych aspektach tworzenia animacji.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1196

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja bym obstawial dlugie wlosy i brode i powinnnien byc brudny.Ja tak robie i daje rade.Szalik to nie artyzm a "hipsteryzm";) albo homoseksualizm.

A tak na temat to przyjemny wywiad i bardzo fajnie ze pokazuje sie coraz czesciej rozne twarze Platige Image.

pzdr.

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) To nie ja jestem gwiazdą polskiej animacji, więc większośc pytań naturalną koleją rzeczy trafiała do Baginsa.

Się ignorowany nie czułem, raz że ja nie mam gadanego, dwa - nie lubię wywiadów i publicznych występów - przekoszmarnie mnie stresują, trzy - dziennikarka mnie pozytywnie zaskoczyła bo była przygotowana i pytała nie tylko o gospodarkę (te pytania wyleciały z montażu niestety) I tak fajnie że to wyszło w miarę na luzie, to chyba pierwszy wywiad gdzie nie zawieszałem się na minute nie mogąc z siebie wypluc sensownego zdania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad jak wywiad. Za to bardzo fajnie wyglądają zajawki obu filmów. Nawet chyba bardziej jestem ciekaw filmu biga, bo "historia polski" choć pewnie fajna, to raczej można się domyśleć ogólnego charakteru całości. A to jak Rafał poradził sobie z tematem wydaje mi się większą zagadką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mallow:

no przypadkiem widziałem tą animację na Lerowej prezentacji i szczerze... zarąbista :) w sumie nie wiem o co chodzi w tej ekonomi bo skupiłem się na obrazkach... było na co popatrzyć

 

i tak jeszcze odskakując od tematu :) pierwszy raz widziałem kinematograf.. ogólnie super.. ale po wsłuchaniu się z vfx.. strasznie mnie irytowały szmery tkanin.. jak by mikrofon był przykładany do swetra zamiast do ust aktora:)

 

a wracając do tematu ;) wywiadzik spoko na luzie. mało nowych rzeczy mówi się w tych wywiadach .. ale to też wina pytań które się u wszystkich przepytujących powtarzają. A jak już coś ciekawego zapytają to tego nie wlepią w montaż

 

Bigleb: mam to samo .. jak kamera we mnie kieruje.. jak coś pytają.. jak dziennikarka się uśmiecha.. i oczekuje odpowiedzi też się coś we mnie gotuje i nie pozwala przemówić rozsądnie jak to Baggins potrafi :)

Po prostu nasze miejsce po drugiej stronie kamery ;)

Albo potrzeba doświadczenia .. albo jeden głębszy przed wywiadem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności