Skocz do zawartości

Pojazd 3D: INFERNO Concept Car "REGARD"


3Dart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ponownie !!!, dawno mnie tu nie było. Przedstawiam wam mój nowy koncept pod marka AUDI o nazwie "REGARD", jest to mój ostatni koncept pod obca marka, teraz już tylko będę wypuszczał wszystko pod INFERNO !!!. Odnośnie projektu, głównie chodzi o przedstawienie konceptu, pomysłu a nie zrobienie kozackich renderów, na tym laptopie to się nawet nie chce, za wolno się renderuje żeby coś dopieszczać, na pewno w nim nie będę już nic zmieniał, dorobiłem też wnętrze żeby tak łyso nie było z tymi czarnymi szybami, wiec środek to tylko prowizorka jakaś, chociaż starałem się żeby jakoś to pozytywnie wygladało.

 

Narzędzia to 3ds max 9 i Photoshop, rendering w Mentalu.

Ja się zabieram za nastepną furę a wy oglądajcie :P.

 

PEACE !!!

 

 

audi_regard.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

...

koncepty sie ogólnie o wiele lepiej robi w nurbsach niż w poly, szkoda ze tego nie ogarniam.

 

No jasne. Ale nie jest tak źle bo możesz przecież wykorzystać krzywe jako profile - blueprinty i na tej podstawie meszować, albo z jakiegoś coreldrawa przenieść krzywe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no można ale zawsze to taki półprodukt;) poly modeling ogranicza trochę w takim koncepcyjnym modelowaniu jeżeli nie masz dokładnej wizji i rysunków tego co chcesz wymodelować i wymyślasz w trakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarowno design jak i rendery kozackie. Mam tylko takie dziwne spostrzeżenie : na 4 i 5 drzwi są już maksymalnie odchylone (dalej już lusterka wchodziłyby w blachy) a na 6 wygląda jakbyś otworzył je jeszcze bardziej ... trochu dziwne wrażenie ale rozumiem, że to concept więc w sumie nie ma co się czepiać.

Zarówno przód jak i tył są jakby stworzone do tego żeby wrzucić tam twoje logo (bo rozumiem, że ten logotyp po lewej jest twój ?). Dużo lepiej wy to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobają mi się ostatnie rendery. Zwłaszcza to światło i kremowe kolory w środku. Jesli chodzi o koncept, to fajny, "owadzi", zwłaszcza przód. Nie za bardzo podoba mi się ta "pętelka" na tyle, jakoś mi nie pasuje do całości. W ogóle jak oglądam koncepty samochodów tutaj, to wszystkim bardziej zwykle wychodzą przody / maski niż "tyłki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności