Skocz do zawartości

Strona internerowa, płatne i darmowe serwery


Lukasz_D

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jesli umieszcze moja strone na darmowym serwerze (np. republika) czy jest jakas mozliwosc zeby wylaczyc reklamy ? (wydaje mi sie ze gdzies kiedys znalazlem skrypt do wstawienia na strone zeby te rekalmy sie nie pokazywaly) ? Potrzebuje umiescic na serwerze nieskomplikowana strone (bez baz danych itd itp - prosta strona we flashu) ktory serwer platny i ktory darmowy polecacie ? Jak zrobić zeby po wpisanu n (np. na google) np. mojego imienia i nazwiska lub innego frazy odnoszacej sie do mojej strony - wyskoczyl odnosnik do mojej strony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak zrobić zeby po wpisanu n (np. na google) np. mojego imienia i nazwiska lub innego frazy odnoszacej sie do mojej strony - wyskoczyl odnosnik do mojej strony ?

 

jest przy tym troche roboty. Tak jak pionix pisa, są firmy zajmujace sie SEO, duzo mozna zrobic tez samemu. Odpowiednia tresc na stronie, dobrze dobrane slowa kluczowe. Przydaje sie zadbac zeby ktos linkowal do tej twojej strony. No i troche szczescia sie przyda, jesli przypadkiem nazywasz sie George Bush, to ciezko bedzie sie wypromowac ;)

 

co do servera to ja uzywam nazwa.pl, ale ten ehost bardzo przyjmenie wyglada, zwlaszcza ze ma tanie paczki na poczatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no to juz wszystko wiem np. ovh.pl

 

7.99 PLN Netto (9.75 Brutto) + 10 PLN Netto (12.20 Brutto) REJESTRACJA DOMENY i koszt za rok takej domeny (.pl) to 45 PLN Netto (54.90 PLN BRUTTO)

 

Pieniadze nie wielkie, przeanalizuje jeszcze inne propozycje ktore podaliscie. Dzieki wielkie. Moze temat niech zostanie jak mi cos jeszcze przyjdzie do glowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam tylko, że nie prowadzimy na max3d czarnych list ze względów o jakich pisałem wielokrotnie. Nie jesteśmy w stanie zweryfikować poprawności stwierdzeń czy np. oskarżeń typu - firma X to złodzieje.

 

Proszę więc o przemyślane posty.

 

Wypowiadając sie jednak w temacie, tak, max3d korzysta z infrastruktury ovh. Ogólnie z ręką na sercu moge polecić ich usługi i nie miałem problemu, tyle, że nie wiem jak to jest z serwerami wirtualnymi, ale serwery dedykowane jak najbardziej tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zagranicznych - wiele razy korzystalem z sukcesem z http://www.godaddy.com/

 

Maja totalnie przeladowana reklamami stronke ale dobry serwis i wszystko smiga. Serwery do wyboru na linuxie i windzie. Wykupujac domene dostajesz jakas namiastke hostingu w sam raz na malenka stronke. Jak sie maja ceny do polskich realiow - nie mam pojecia.

 

Gdyby ktos znal fajne hostingi w juesej - bede wdzieczny za namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam nad tymi serwerami - bo powierzchnie zaczynaja sie od 1 GB - ale po co mi tak duzo jak strona zajmuje 10 MB. Nie ma mniejszych a z tym tańszych ? Albo jest mozliwosc zeby na jednym serwerze zamiescic kilka stron głównych i do nich rozne domeny ?

 

co to sa serwery dedykowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności