Skocz do zawartości

Archmodels vol. 80


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

faktycznie pierwsze 36 stron katalogu skłania do refleksji... myślałem chociaż że odbije się to na cenie, a tu widzę ze półeczki są warte tyle co 33 modele jachtów (vol. 48)... co to się dzieje na tym świecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

ja odbieram te kolekcje troszke inaczej niz wy :P

 

nie da sie ukryc ze same modele nie sa jakies bardzo trudne...

 

ale trzeba zwrocic uwage na maly fakt ze kolekcja jest stworzona pod architektow , ktorzy beda wykozystywac dla klienta meble tej frimy - ktore notabene sa drogie :D - dla tego widnieja tam dokladne nazwy i nr mebli...

klient wybierze sam mebel ktory chce abyscie mu wstawili do jego wnetrza... i macie gotowe bez jakiegokolwiej zmieniania wielkosci, koloru itp. bo nie ma innych opcji poza tymi co zostaly zaprezentowane w PDF - chyba :D

ale to tylko moje spekulacje - jest sponsor jest plyta

 

ale bawia mnie tez rozwazania jak plyta bedzie sie sprzedawala... a czy ktorys z nas tu wypowiadajacych sie kupil Everowa plyte?? :P

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje każdą wartościową kolekcje modele od everów ale tego niej rozumiem. Wystarczy ściągnąć przykładowy model ze strony konkursowej i mogę z niego w 30 sekund zrobić 60% modeli w niej zawartej.

 

Może skoro to płyta sponsorowana przez AANDRES to po cenie warto polecieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indorek nie wiem czy zmiana samego koloru i wielkości będzie dla mnie aż taką przeszkodą, aby skłoniła mnie do zakupu tej kolekcji. W sumie to aby całą tę kolekcję ogarnąć wystarczyłoby kupić od Everów 2 modele. Piszę wystarczyłoby, bo raczej nic nie kupię z tej kolekcji, a to racji tego, że do tej pory raczej nikt kto do mnie przyszedł nie chciał konkretnie tej firmy.

A co do kupowania to kupuję zestawy jeśli warto i pojedyncze sztuki jeśli potrzebuję coś konkretnego z jakiegoś zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AANDRES to taka IKEA dla snobow, czyli jak duzo zaplacic za 2 plyty wiorowe i drazek.... nie wiem czego oczekujecie? meble sa prostackie to i kolekcja jest prostacka. Kolekcja jest adresowana do ludzi ktorzy jada glownie na gotowych modelach i nie maja czasu na modelowanie srubek, a tutaj dostaja gotowa kolekcje danego producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie taka kolekcja, to zle. Wyjdzie inna, tez zle. Takich debilnych komentarzy nigdy dosc. Jak grupa zgrzybialych tetrykow, ktorzy nie maja co robic z czasem tylko bla bla bla, za duzo, za drogo, za wolno, za goraco, za kwadratowo, za kolorowo...

Jak mawiał wujek Sam "złemu tancerzowi prącie w kroku mrowi".

>:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AANDRES to taka IKEA dla snobow, czyli jak duzo zaplacic za 2 plyty wiorowe i drazek.... nie wiem czego oczekujecie? meble sa prostackie to i kolekcja jest prostacka.

 

 

Rozbawiłeś mnie:), wiesz jak przebiega produkcja tego tupu mebli ? I jak trzeba skonfigurować linie technologiczną, by uzyskać tego typu stopy tak wytrasowane..? Wiesz? Wspomniałeś, że jest to płyta wiórowa..Wiesz, jakie są różnice miedzy mdf a płyta wiórowa ? Pogadaj ze stolarzem.. Pomijam wykończenie powierzchni na bazie lakieru samochodowego, Pomyśl zanim coś napiszesz..Naprawdę POMYŚL i doczytaj, bo w tym temacie porównując ten produkt to do Ikei, dajesz świadectwo na to, że nie masz kompletnie wiedzy na temat mebli zarówno dla snobów jak i tych, co kupują IKE.

Produkt uważam osobiście udany, lecz dla bardzo wąskiej grupy osób.

Pozdrawiam serdecznie i Bez urazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak płaczecie... założę się większość osób, które tutaj się wypluwały to ściągnie te modele z neta nielegalnie. Żeby nie było nie stoję tutaj za EV po prostu cencie prace innych bo to forum robi się bardziej anty do wszystkiego niż sam onet...

 

yo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie co wam się w tym nie podoba ? Nie obstaje za EV, ale cięgle jazdy za ich kolekcje to już troszkę przesada tym bardziej ze ta kolekcja jest dobra i to trzeba przyznać. Naprawde chcialbym zeby kazdy wydawal za taka cene tyle modeli i to w takiej jakości. Albo to zazdrość albo po prostu niektórzy na sile musza się przypierzyc do EV bo to jest elo a nie zastanawia się ile trzeba było włożyć pracy w przygotowanie takich zestawów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arch ales sie rozpisal, ciesze sie ze cie rozbawilem :P

wiem i zdaje sobie sprawe jaka jest roznica, ale ta roznica nie usprawiedliwia takich cen

 

BTW jestes niedouczony, MDF to plyta pilsniowa, srednio sprasowana zeby nie byla zbyt ciezka, jej proces produkcyjny tak bardzo sie nie rozni od plyty wiorowej, jest robiona z takiego samego scierwa z podobnym spoiwem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arch ales sie rozpisal, ciesze sie ze cie rozbawilem :P

 

 

BTW jestes niedouczony,

 

Cena może jest nagietka , ale formaty stopów metalu. Z którego są wykonywane są diabelnie drogie jak i cała technologia produkcji na mała skale. Ne będę się wdawał w dyskusje i po raz kolejny poprawiał cię:) doczytaj dokładnie.. Posiedź w temacie przynajmniej z 2/3 lat w praktyce nie koniecznie na Google..to może w tedy coś sensownego uda ci się napisać , peace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120 eurasów dla architekta za wygodę? to nie jest duzo, nie bawcie sie w wyrobników. Jezeli jest to firmowane przez jakas firme, oznacze, ze byla kontrola jakosci modeli i jakosci odwzrowowania. Jezeli powstalo to znaczy ze jest kierowane do okreslonej grupy docelowej, widac nie do kazdego, co zrozumiałe.

Jak macie modę na niebycie fanboyem, to mam prosbe - wezcie za cel Apple'a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności