Skocz do zawartości

ZBrush 4 dla Windows i MacOSX


Nezumi

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawila sie zapowiedz zapowiedzianego rok temu Z4 ;)

Czy tym razem Pixologic dotrzyma terminu czy tez moze jednak wyda najpierw wersje 3.8R2a? Jakie sa nowe opcje i jak bardzo zakrecone bedzie ich uzycie? Czy brushe beda kropkowac i czy smooth bedzie dzialal tak jak wczesniej? W koncu - czy animacja bedzie kula u zbrushowej nogi i ile "OMG, AWESOME!" pojawi sie na ZBC? Na te i inne pytania powinnismy niedlugo znalezc odpowiedzi.

 

Albo nie.

 

W kazdym razie mozecie sprawdzic link:

 

http://www.zbrushcentral.com/showthread.php?t=089971

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mam cicha nadzieje ze to bedzie cos DOBREGO, na czym bedzie sie naprawde fajnie pracowalo, jak przejscie z ZB 2 na ZB 3:)

wkoncu nr "4" zobowiazuje by to NIE bylo 3.5 z bajerami

Ciagle smigam na 3.1 i jestem zadowolony wiec jezeli "4" bedzie wtopa to sie nie poplacze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zmiany interfejsu to na tyle ile znam programistow to nie bedzie tego .

A dlaczego ? dlatego ze ci ludzie sa skrzywieni i im wiecej sie na nich nalega zeby cos poprawili to nie zrobia tego na bank :P Traktuja to zbyt osobiscie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No narazie za dużo oprócz daty nie pokazali.Dobrze że 3dsmax sie pojawiło na liście progsów wspieranych w GoZbrush:)

Po co maja zmieniac interface?Zbrush to już standard,jakby teraz za duzo pozmieniali to dopiero by był płacz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mafida, wiem, tak sobie przytrolowałem - ale swoją drogą słyszałem ze pixologic miał wiele nacisków ze strony duzych studiów filmowych zeby cos zrobili z tym interfejsem bo ludzi to odstrasza, dziwna jest polityka tej firmy ... dlatego chyba w końcu ktoś sie wkurzył i napisał Mudboxa ;) - który BTW w wersji 2011 jest bardzo fajny i wiele rzeczy zostało poprawionych a texturowanie i łącznosc z PSem jest po prostu wyśmienita

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nigdy nie mogłem pojąć o co chodzi z tym złym interfejsem..

 

Interfejs jest bardzo prosty, w dodatku w pełni konfigurowalny, można sobie buttonki powywalać gdzie się chce, czego chcieć więcej?

 

Jaki powinien być interfejs? Albo co jest złego w obecnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki jak w mudboxie gdzie siadasz i robisz i cie nic nie denerwuje .Wiesz jak robisz na codzien w zbrushu to interfejs ci nie przeszkadza a jak dzialasz w nim raz na ruski rok to niestety sprawa wyglada inaczej

 

Czyli sprawy nie ma:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności