Skocz do zawartości

Hydepark 2D


mCh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 578
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Amrun: szkoda tej skończonej głowy, ale dół - sam miód!

 

hehe no ja tez wole... ale jak cos robie dla kogos to potem tylko slysze: a co takie pomazane? a czemu takie krawedzie widac? a to czemu sie tak ladnie nie zlewa? o, a tu czemu pedzel widac? :/ nom...

 

szczurza mordka kul jest :)

 

pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowiłem być odważny i zamiast paintera spróbowałem... ArtRage :>

o dziwo tablet mi działał z najnowszą wersją, ciekawy program

 

taką wizję miałem, kiedy usłyszałem "królik w kapeluszu" postanowiłem namalować właśnie to, jako pierwsze użycie programu

 

922x644 http://img353.imageshack.us/my.php?image=first5ai.jpg

firstmini3gz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ełk ma niezły budżet szybko sie rozwija :). Metropolia Ełk. Prezydent Ełcki na prezydenta Polski :D.

A tak wogole to tego avatara avartara czy cos, tego malego obrazeczka z Alem strasznie zazdroszcze ;/. Piątek 22:45 TVN "Człowiek z blizną" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem ! Chciałem zaproponować coś dla rozluźnienia atmosfery :D

Zauważyłem, że nasze forum, ale także cały internet Internet jako taki jest pełny napięcia - jak inni to odbiorą, czy to co wystawiam się spodoba, czy zdobędę uznanie za włożoną pracę / zaangażowanie / realizm ilustracji itd.

 

Nie uważacie że coś nam przez to podejście ucieka ? Napinamy się tu gremialnie, jakby nam guma z majtek zaraz miała strzelić...

A może potrzeba takiego miejsca, w którym każdy mógłby bezkarnie wrzucić coś kompletnie szalonego, pokręconego, nie na miejscu, po prostu pokazać radość z tego że trzyma w łapie ołówek, węgiel, pędzel albo rysik od tabletu ? Bo jak będziemy się tak nawzajem gonić, to boje się że wkrótce własne sznurówki nas przegonią i zjedzą :)

Tak więc słuchajcie moi drodzy - jeśli chcecie, wrzucajcie TUTAJ, do tej teczki, najbardziej szalone rzeczy jakie lęgną się w waszych głowach, bo tutaj jest na to miejsce. Tutaj jest graficzny dom wariatów i wolno wszystko. To jest ZABAWA, nie wrzucajcie tutaj przerysowańców z książek czy fot, malujemy i rysujemy wyłącznie z wyobraźni !!!

Zapraszam wszyskich do wrzutów i dobrej zabawy.

 

Ok, ja zaczynam ! :))) (trochę archiwalnie, żeby rozkręcić temat)

 

wv8nll.jpg

 

10fdt2e.jpg

 

styxt.jpg

 

2djqhbn.jpg

 

2ev96j5.jpg

Edytowane przez SBT77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności