Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Rainless Clouds


mrys

Rekomendowane odpowiedzi

To w zasadzie uzupełnienie do Dustmakera. Tył okładki. Ten sam samolot, tyle że w bardziej portretowym ujęciu. W zasadzie to fragment jest, bo wydawca zażyczył sobie drugiego samolotu lecącego w parze. Mnie się bardziej podoba taki singiel, wiec prezentuje jego a nie wersję drukarską.

 

Rainless-Clouds_small.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@Klimek, Houston: ale marudzicie... Ja dam podwójny i znowu usłyszę, że się bardziej podoba :)

 

Hmmm. Mnie się bardziej pojedynczy podoba. Ten podwójny strasznie rozpycha obrazek. Jeszcze gdyby ten drugi spit był dalej, mniejszy, może troszkę bardziej przechylony to byłoby lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo, pojedynczy lepszy, siedzi w kadrze po prostu, ten 2gi psuje compo wedlug mnie, jest za blisko, za ostry, nie zbudowales przestrzeni chociazby chmurkami, wyglada to tak jakbys zrobil deliszys copypaste z innego renderu w obrazek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo, pojedynczy lepszy, siedzi w kadrze po prostu, ten 2gi psuje compo wedlug mnie, jest za blisko, za ostry, nie zbudowales przestrzeni chociazby chmurkami, wyglada to tak jakbys zrobil deliszys copypaste z innego renderu w obrazek

 

Dlatego sam zdecydowanie wolę pojedyńczy. Chociażby dlatego, że drugi był "dorabiany" na zlecenie i na "gwałt" i odstaje. Scena od początku była projektowana pod pojedyńczy. Podwójny pokazuję tylko jako ciekawostkę, jak różne są gusta ludzkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to pierwsze podziwiasz jeden samolot a później przechodzisz do drugiego i oglądasz, skupiasz na nim uwage - taki myk:)...

 

Edt: tak w pewnym sensie żart, ale goście robią tego typu prezentacje tylko o wiele większe tak że przemieszczamy się suwakami po scenie (obrazku) i ogladamy poszczególne zachowanie samolotów i całej akcji (dotyczy bardzo duzych rozdzielczosci) wtedy możemy podziwiać detale każdego zaprezentowanego elementu.

Edytowane przez bbandi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól Marku, że dorzucę swój komentarz: uważam, że to jeden z najlepszych Twoich obrazów: kapitalny klimat, piękne kolory, o modelu i reszcie nawet nie wspomnę bo technicznie - rewelacja. Osobiście uwielbiam ten obraz z parą spitów. Przepiękny jest ten kąt prowadzącego, jeden z moich ulubionych oglądów tego samolotu. Jak będę kiedyś obrzydliwie bogaty to będę kolekcjonował Twoje obrazy! Tymczasem gratulacje fantastycznego obrazu i gwiazdy *****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności