Skocz do zawartości

Zagłosuj na Max3D.pl w konkursie Rekiny.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

glosujemy glosujemy :D

 

BTW: cale szczescie ze nie serwis nie startuje w ramach konkursu witryna prywatna bo tam wygrywa niejaki djkrach z liczba glosow 1558, wiec nie mielibysmy szans :D :D swoja droga to musi byc niezly walek bo strona jest do d**y. :D

 

 

a i glosujcie przez net jak mozecie bo punkt 6 regulaminu moze wam dac niezle po kieszeni, a SMS i tak nie pomoze

 

 

6. Głosowanie.

 

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem systemu opracowanego przez Maximum Multimedia za pośrednictwem Internetu i SMS. Z jednego komputera (IP) - przez Internet - głosujący może oddać 3 głosy w ciągu doby, każdy na inny projekt. Przez SMS głosujący może oddać nieograniczoną liczbę głosów. Ilość głosów oddanych na dany projekt przez SMS nie może być większa, niż głosów oddanych przez Internet - w takim przypadku system nie zaliczy głosów. Wygrywa projekt z największą ilością punktów na koncie.

 

[Wyedytowany dnia 27-6-2004 > sanki]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos chyba kogos wydal ... :) komentarz do portaliku za nami:

 

\"Co do tej strony sama ona jest dobra, co do głosów,

które otrzymują, to prosta sprawa, każda sponsorowana

strona ma ich button, (byłem u nich sponsorowany) i

codziennie na gg dostawałem link do konkursu, ponadto

serw słabo chodzi, dlatego powtarzam Strona nie jest

Zła, lecz sposób w jaki dostają głosy, do tego się nie

mieszam bo nie znam regualminu tego konkursu\"

 

:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam glosuje kilka razy dziennie ale mysle ze i tak przegramy bo to logiczne ze rekiny.pl sobie doliczaja punkty dla konkurecji zeby slac smsy bo \"O BOZE JUZ NAS WYPRZEDZILI\" i wysylaja.A portalik w zyciu by tylu nieuzbieral.....bo kto patrzy na ten ich button wiec i tak to wielka sciema przynajmniej ja tak mysle......bo patrzcie ze od poczatku byli za nami o 10 glosow i tak sie trzymali to jakies nienormalne.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni dzień! nie można odpuścić na finiszu!! pokażcie im że mimo tego że oszukują przegrają!! ja moge tylko raz głosować bo mam stałe IP, ale wy kto może dawajcie głosów ile sie da i smsy posyłajcie (jesli macie zbedną kase:)) MAX3d.PL MUSI WYGRAĆ!!!! inne strony nie są tgo godne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przegralismy. Zobaczcie co sie dzieje w głosowniu. Portalikowi praktycznie z każdą sekundą przybywa głosów. Teraz mają przewage 80 głosów.

 

Podsumowując te rekiny to jedno wielkie badziewie, które wcalenie nie obrazuje sytuacji w polskiej sieci. Wygyrwa ten kto ma najwiecej przyjaciół, albo poprostu ma zmienne IP.

 

Pozdro.

 

Edit: W czasie pisania posta ich przewaga wzrosła do 100. :|

 

[Wyedytowany dnia 30-6-2004 > malefatal]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za oddane glosy.

 

Pozostaje pewien niesmak, nie wygralismy, ale jedno moge powiedziec, malo ktory serwis moze poszczycic sie takimi uzytkownikami. Dziekuje, ze doceniacie Max3D.pl i dziekuje za wsparcie.

 

Widac, ze niektorzy sa mocno zwiazani z serwisem i forum co nas bardzo cieszy. Porównujac komentarze max3d z innymi stronami naprawde milo sie je czyta ...

 

dzieki wielkie ...

 

[Wyedytowany dnia 30-6-2004 > Adek]

 

[Wyedytowany dnia 30-6-2004 > Adek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adku wygralismy teoretycznie niestety ale tu powinien organizator zadzialc bo cale te rekiny no moze bardziej ten Mportalik to jeden wielki kit az sobie. jak zobaczylem ile tam przybywa glosów w ciagu 1 minuty to myslalem ze padne ze smiech na moich oczach po odswiezeniu po minucie ukazalo sie 50 glosów wiecej ...;. hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SansSerif to zobacz ile z tych prawie 200 osób napisal choc jednego posta :) wyjdzie ci cos ok 70 z czego nie chcialo mi sie liczyc ale ponad polowe postów mają tamtejsi moderatorzy zany jest ich chyba 5 lub 6 a ruch tam tez jest niesamowity ale rejestrowac sie nie bede bo nie ma chyba poco :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i niegłupi pomysł Szeryfie:) Tylko pomyśl co by się stało, gdyby userzy tamtego forum zaczęli tu pokazywac swoje prace :] Lepiej chyba przeboleć jeden \"życiowy\" wątek na miesiąc, niz mieć zalew \"wybitnych\" prac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności