Skocz do zawartości

zmiany na forum


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

hmm to moze jeszcze do \"czegos_tam_dnia\" dorzucimy kolor i literke ?

Orion gratulacje jestes userem dnia. Wygrales lizaka i zegarek.

 

edit: ale jesli chodzi o statsy to moze cos do dziennych moznaby dorzucic

 

[Wyedytowany dnia 13-6-2004 > Leru]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Orion -> jaki spam ? nie chcesz, nie czytaj :>. \"Jakąkolwiek drogą\" nie wiem gdzie, idz do 1-szego lepszego TESCO i sobie wez z polki.

 

Ale jeszcze musze ja pochwalic ze rzeczywiscie wyglad tej ramki z danymi osoby ktora napisala posta jest bardzo fajny i (co wiecej) lepsze. Szybka odpowiedz tez jest fajniejsza, jakby daje wiecej pola do manewru,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj. To nie ja. Niejaki corvus po ktorym czesc bledow poprawialem ...

 

Dokonczylem tlumaczenie na bazie istniejacego w xmb pliku ... w sumie mase ortograficznych bykow poprawilem ,ale jeszcze jest co poprawiac i robie to na biezaco.

 

Zakladam watek tlumaczenie XMB w tym dziale i jesli mozecie przysylajcie uwagi, bledy ...

 

[Wyedytowany dnia 13-6-2004 > Adek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...ostatnie posty, wczesniej nei bylo podzialu na strony a teraz jest..i to mnie drazni :/ czy tak zostanie czy da sie zmienic aby zostaly wszystkie posty na 1 stronie?

 

pozdr

 

EDIT:

przy wysylaniu odpowiedz pokazuje sie u gory taki komunikat:

 

Warning: mail(): Permission denied: unable to execute shell to run mail delivery binary \'/usr/sbin/sendmail -t -i\' in /home/max3d/www/forum/post.php on line 678

 

[Wyedytowany dnia 14-6-2004 > Pablo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane przez dzudzu

...a czy dałoby się tak zrobić, by tekst się zawijał zamiast wychodzić poza stronę nawet gdy ktoś zapoda obrazek w rozdziałce przekraczającej rozdziałkę monitora? ...

 

mój post zaginął gdzieś w odmtach infostrady :)

może wprowadzić ograniczenia do załączanych obrazków; niech mają one powiedzmy max. 800px (width) a obrazki w wyższej rozdziałce wyświtlały by się tylko na zasadzie hiperłącza?

 

nie psułoby tak kompozycji forum u ludzi którzy mają małe monitory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ostatnich to zdaje sie ,ze w profilu mozesz skonfigurowac sobie ilosc wyswietlanych watkow na jednej stronie.

 

Sewer sie nie meczy jak poprzednio. DruG, sam mowiles ,ze ten plik jest troche za duzy kiedys ...

 

Marcin - nie da sie tego rozwiazac w ten sposob. Okreslisz wszystkie kategorie jakie mozna stworzyc? Nazewnictwo jest zdecydowanie prostszym rozwiazaniem. Problem z nazywaniem bierze sie z nieznajomosci regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane przez dzudzu

Wysłane przez dzudzu

...a czy dałoby się tak zrobić, by tekst się zawijał zamiast wychodzić poza stronę nawet gdy ktoś zapoda obrazek w rozdziałce przekraczającej rozdziałkę monitora? ...

 

mój post zaginął gdzieś w odmtach infostrady :)

może wprowadzić ograniczenia do załączanych obrazków; niech mają one powiedzmy max. 800px (width) a obrazki w wyższej rozdziałce wyświtlały by się tylko na zasadzie hiperłącza?

 

nie psułoby tak kompozycji forum u ludzi którzy mają małe monitory :)

 

... eech, ostatni apel i już się zamykam w tej sprawie :(

 

z wyrazami szacunku

Człowiek Bez Siły Przebicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzudzu - nie moge wszystkiego teraz zrobic. Stworze wlasne szablony postow i zrobie posty jako oddzielne tabele (narazie to jest zamierzenie) ale powinno sie to wtedy zachowywac w ten sposob ,ze skalowaly sie beda tylko te posty w ktorych sa obrazki. Reszta bedzie szerokosci ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane przez dr Ug

\"zrobie posty jako oddzielne tabele\"

 

Czyli wzrost wagi plikow o kilka procent? ;>

 

 

zawsze tak jest ... cos za cos ...

to kosztem wygladu.

 

Procent ten nie powinien byc duzy jesli sie to z glowa rozplanuje. Narazie to tylko teoria a w praktyce sprawdze pozniej.

 

Chyba tak CGTalk.com to rozwiazal. Nie jestem pewien. Bede musial podejrzec zrodelko i po htmlu bedzie widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to nie blad na forum a raczej na stronie. tzn gdy sie wchodzi w komentarze od newsow, to tabelka od forum pokazuje ilosc ludzi online = 1 a juz normalnie przy stronie glownej widac dobrze. Popraw to jesli mozesz.

 

pozdr

 

f1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quadysz: klikaj z wcisnietym Shiftem i po sprawie :P Albo zainstaluj sobie MyIE2, wtedy otwieranie w nowym oknie polega na przeciagnieciu linka o pixel (lub wiecej of cuz) ;) Tak do tego przywyklem, ze w Windowsie zaczalem przeciagac ;|

 

 

 

Do listy zyczen dorzuce odpowiednie tytuly stron, coby uzywanie historii, albo Last Closed Tabs nie bylo loteria.

Sylwek dobrze to rozwiazal:

 

closedTab.gif

Ug]

 

[Wyedytowany dnia 16-6-2004 > dr Ug]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając to co co napisali koledzy, mnie denerwuje informacja o edycji posta, która jest nad linkiem z obrazkiem...jestem przyzwyczajony do tego, że te info jest na samym dole posta i czasem link z obrazkiem \"zlewa\" mi się z podpisem usera...czy nie można tego odwrócić ??

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ulubiony adminie Adku ;) dałoby się zrobić tak żeby obrazki uploadowane na serwer max3d.pl po kliknięciu na link załącznika otwierały sie w nowym oknie? Cały czas odruchowo zamykam okno IE z forum :] Jeśli to nie wymaga zbyt dużego nakładu pracy, to ślicznie bym prosił:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczy sie oryginalnosc! 3xNIE dla nowych okien!

 

A tak serio - sposob w jaki otwiera sie nowe panele w MyIE2 sprawia, ze mnie jest ganz egal jakie bedzie ustawienie.

 

Fuckt, ze nowe okno jest bardziej intuicyjne i moza je dac ludowi. Komu to szkodzi?

Adku, nie wszyscy niestety uzywaja genialnego wynalazku, jakim sa panele ;)

 

 

 

[Wyedytowany dnia 18-6-2004 > dr Ug]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, ze taki egzotyczny akcent zwabi ludzi z kazdego zakatka swiata. Spontaniczna reakcja bywalca zachodnich boardów na wiesc o odleglym forum (far far away in place called Poland) z zalacznikiem otwieranym w tym samym oknie: \"NOOOOO F*** WAY! I\'M GOIN\' !!! \"

 

teraz juz rozumiem o co biega :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4xTAK dla nowych okien :> a subskrypcja raz mi działa a raz nie, ostatnio tak ale się przeraziłem tym co jest w niej napisane... jakoś tak bez ładu i składu :|

 

pozdrawiam

 

EDIT

 

widzisz Leander... tak to wyglada, wszędzie tylko ten marketing :>

 

[Wyedytowany dnia 18-6-04 > Loozack]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności