Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Maserati Bora


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Ostatnio w ramach nauki jak i zabawy stworzyłem taki oto projekt. Jest to w sumie moja pierwsza wizka samochodu. Grzebałem przy niej w wolnych chwilach więc nie jestem w stanie powiedzieć ile tak naprawdę przy niej siedziałem. Zapraszam do komentowania i krytykowania.

 

Soft: 3Ds Max, Vray, PS

 

92126762.jpg

 

58522825.jpg

 

38389262.jpg

 

 

 

 

 

Edytowane przez artur03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rewelacja;) Model i przedstawienie warte jest dopieszczenia materiałów i setaupu. Na 1szym nad dachem rozmycie złapało Ci jakąś zółtą linie pixeli, na 3 podłoże wyszlo nieciekawie ale znowu model fenomenalnie;D jak poprawisz tą gumę to dam Ci 5 gwiazdkow...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za wszystkie cenne uwagi.

Fakt nad oponami muszę jeszcze popracować ;)

Co do oświetlenia to jest to HDRI doświetlone Direct Light. Projekt na pewno nie jest jeszcze zamknięty i w najbliższym czasie planuję dokonać kilku zmian. Myślałem też o oświetleniu studyjnym i dopieszczeniu wnętrza, efekty oczywiście postaram się pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny samochód i świetne rendery ale skoro napisałeś, że jeszcze będziesz przy tym "dłubać" to mógłbyś zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Model Bora dość często jest mylony z modelem Merak i wydaje się że trochę "pożeniłeś" właśnie te dwa modele.

[/url]36818728.jpg

Edytowane przez eco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW! Dzięki za fronta, no i oczywiście za wszystkie komentarze!

 

cieply Co do wnętrza na pewno chciałbym je pokazać, jednak jeszcze nie teraz (można by tam jeszcze trochę pogrzebać).

 

eco Słuszna uwaga, tak naprawdę to przód był modelowany z blueprintów Meraka a tył z Bory w dużo gorszej jakości, stąd mogą wnikać pewne błędy. Długo też zastanawiałem się którą wersję robić i po długich rozmyślaniach doszedłem do wniosku że bora jednak ładniejsza:)

 

I na szybko siatka:

 

siatka2.jpg

 

siatkac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wyszło, jak robiona lightroomem fota:)

 

Przy poprawkach, zadbaj o antyaliasing alphy (Domyślam się, że to przyczyna szarpanych krawędzi miedzy modelem a tłem. Widzę że używasz vraya, wiec zainteresuj się redner elementsem o nazwie "multi matte coś tam")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności