Skocz do zawartości

Teczka z modelami


Slim_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dużo osób ma swoje 'teczki' wiec ja też chcę mieć ;).Będę tu wrzucał jakieś tam swoje modele. Wszystkie modele robione w Blenderze. Modeluje od ok. 4 miesięcy.

 

To modele z przed 2- 3 miesięcy.

fiatrendertext.png

 

granat2.png

 

I najnowsze modele, testy nowego silnika renderującego.

krzeslo.png

krszesloistolik.png

krzeslostolik.png

 

Wiem że siedziska raczej nie przystosowane do przenoszenia obciążenia ;). Zrobiłem je tylko do testów renderingu.

URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/lampr.png/]lampr.png[/url]

I jeszcze coś lampopodobnego ;)

http://www.frankbuchwald.de/01_gr.html

Edytowane przez Slim_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@guffqa w Add-ons włączyłem curveaceous galore. Później po dodaniu tej krzywej, w opcjach po lewej stronie trzeba przełączyć na 3D i w okienku type wybrać Helix 3D. Trzeba pobawić sie w opcjach. Następnie dodałem modyfikator curve na wyskalowany cylinder.

Później dodałem zwykła krzywą i znowu modyfikator curve na cylinder :)

 

Logo Polaris i kluczyk do quadzika

polaris3.png

polarislogo1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myslalem o tym. To miala byc taka troche karykatura ciężarówki

 

 

Po prostu tak było na tutorialu :] Mogłeś napisać, że z pomocą tutka robione.

Szkoda bo już myślałem, że sam coś zrobiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I będziecie wojować czy coś było na podstawie tutoriala czy nie? A nawet jeśli było, to co? Robienie na podstawie tutków to też nauka, szczególnie przydatna, żeby poznać podstawowe narzędzia. Poza tym kolega robi w blenderze a tutek jest pod maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupio tak pisać pod sobą. Czy te modele są aż tak słabe że nikt nie chce nawet ich krtykowac? ;) Zostało mi jeszcze parę rzeczy do zrobienia. Może wymodeluję jeszcze wąż do podłączenie powietrza. Co myślicie o materiałach w tym momencie? Nie miałem pomysłu na materiał taśmy łączącej gwoździe ale już tak zostanie. Chyba że macie jakiś pomysł jaką teksture na nią nałożyć?

nailgun6.png

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model ok, co do siatki to mam wrażenie, że w jednym miejscu jest za gęsto trochę. Myślę,że jak byś wyczyścił tam to by to nie zdeformowało modelu. Tam na dole gdzie masz te zaokrąglenie, z mniejszą ilością vertexów subsurface i tak to ładnie wygładzi....tak mi się zdaje, nie znam się na siatkach za bardzo, ważne żeby przy rozkładaniu UV było Ci wygodnie ;)

Wrzucam zdjęcie gdzie zaznaczyłem o które miejsce mi chodzi

 

1png_hqwarrw.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko w vrayu renderowane? dlugo sie bawiłeś ustawieniami? ile ci zajął render ciężarówki? spodobała mi się, mój klimat, lubię takie jakby lekko "kreskówkowe" 3D, bez zbyt wielkiej realistyki.

 

Myślę że slim_ nie jest utalentowanym użytkownikiem dość ten aparat spieprzony patrząc na innych użytkowników to slim_ jest zerem. Ale niech cwiczy chlodok to moze cos z niego bedzie

 

żenada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leicafor.jpg

Degustator wszystko renderowane w blenderowym Cycles. :).

Zrobiłem już parę teksturek i materiałów. Jeszcze troche do finału brakuje. Tekstura czarnego 'korpusu' będzie zmieniona. Wiem że wygląda kijowo :) co myślicie?

Edytowane przez Slim_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rice Kompletnie nie znam sie na internalu. Na poczatku nauki blendera wyrenderowalem pare obrazkow w internalu ale zniechęcony efektami przesiadłem się na yafaray a teraz renderuje tylko w cycles :) moim zdaniem różnica miedzy internalem a cycles jest kolosalna. W cycles żeby otrzymać zadowalający efekt wystarczy chwilę pobawić sie ustawieniami sebazx6r co to jest bum i gdzie mam zagescic? mateusz nie mozna moich modeli porownywac do wiekszosci prac na forum. Ciagle sie uczę.

Sorki za błędy pisze z telefonu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności