Skocz do zawartości

Filmy zaprezentowane na ITB 2011 w internecie


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Najbardziej podobała mi się Turystyka. Miała kilka fajnych momentów np jak stworek z językiem sobie chodził po korytarzykach.Albo jak jedli kiełbasę :> A tak w ogóle to Platige jest obecnie najlepszym eksportowym towarem Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się czegoś dobrego, natomiast to co zobaczyłem to jakiś totalny kosmos. Niesamowita kreatywność i wykonanie ! Rewelacja ! Dla mnie najlepszy taniec, a potem Euro. Reszta również świetna, ale to moi faworyci. Chętnie widziałbym temat na forum Q&A do twórców podobnie jak z Wiedźminem, świetna rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde ogromny szacunek! To jest wlasnie to, promowanie kraju czyms na czym swietnie sie znamy, czyli wlasnie animacje. Tak w ogole to bardzo cieszy ze ostatnio sie sporo slyszy o polskich sukcesach w swiecie 3d, gier i animacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne! Gratulacje!

Bardzo fajnie, że w tak różnych stylistykach porobione. Najlepszy "Taniec", najmniej czytelny i trochę przynudnawy "Kultura", choć ma najfajniejszą stylistyke.

"Taniec" musiał niesamowicie wyglądać z prawdziwymi tancerzami i jeszcze w stereoskopii. Może warto byłoby to powtórzyć w ramach turnee po Polsce, sądzę, że znalazło by się trochę chętnych i to nie tylko grafików :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak sobie odświeżyłem te filmy. Fajne są. Niektóre bardzo. Najbardziej urzekła mnie Przyroda w reżyserii Damiana Nenowa. Piękne to jest po prostu. Fachowo zrealizowane. Fajna muzyka, świetnie współgrająca z obrazem. Obraz sam w sobie to dzieło sztuki. Do tego fajny montaż, reżyseria bez zarzutu. Piękny film. Zapadający w pamięć. Wielkie gratulacje dla Damiana i wszystkich udzielających się przy tym i pozostałych filmach z serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności