Skocz do zawartości

Drimagine - rekrutacja 2011


Chasdiel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 322
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

cucsoniuss - wow... patrząc na Twoje portfolio zastanawiam się dlaczego zgłosiłeś się do Drimagine. Masz w sumie ogromne doświadczenie.

 

Fajnie, że w końcu ktoś się odezwał. Powiedz więcej co się dzieje w Drimagine aktualnie, sadzę, ze nie tylko ja jestem ciekaw. Z doświadczenia wiem, że początki są zawsze ciężkie, tym bardziej, że szkoła została przeniesiona do Wawy.

Edytowane przez mayamak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie mówi bo nie ma co. A to że dopiero teraz szukają kadrę jest jakiś żart. To powinno było być załatwione o wiele wcześniej. Już nie będę mówił o innych rzeczach. Organizacja tutaj = ściema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh.... czyli jest po staremu, nic się nie zmieniło w Drimagine, to tak jakby pozostał tam duch starego koordynatora :) Jedyne co można powiedzieć to czekajcie cierpliwie, może ktoś spadnie wam z nieba. W pierwszej edycji czekaliśmy i się doczekaliśmy. Szkoda tylko, że tym razem szkoła nie jest dofinansowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie mówi bo nie ma co. A to że dopiero teraz szukają kadrę jest jakiś żart. To powinno było być załatwione o wiele wcześniej. Już nie będę mówił o innych rzeczach. Organizacja tutaj = ściema.

 

Może dla dziennych szukają? Ale wątpie. Jak na razie byłem na dwóch z dwóch zjazdów i odbyły się wszystkie zajęcia ciekawie, dobrze przygotowane pod względem merytorycznym.

 

Co do moich "doświadczeń" to człowiek całe życie się uczy. Może wstawanie w weekendy o 6 aby dojechać na 8 nie jest fajne, ale mija w dordzę do szkoły. Ja maykę dopiero teraz ruszyłem, a miałem wcześniej zamiar się przenieść wiec na razie czerpię wiedzy ile wlezie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość od 3d dostaję info o zajęciach o 22-23 na dzień przed zajęciami.

 

Heh respekt dla chłopaków za to, że na szybko są w stanie przygotować wam jakiś temat i zadania na zajęcia. W pierwszej edycji harmonogram mieliśmy dawany co tydzień, w drugiej ustalany był już na cały semestr z góry, teraz widze, że organizacja szkoły wcale nie idzie w dobrym kierunku. Mam tylko nadzieje, że kadra 2D/3D jest w stanie to okiełznać i poprowadzić jakoś program, bo takie warunki nie są niestety sprzyjające. Z tego co piszecie to każdy zaczyna drogę z Maya więc na początku jest interesująco, oby było tak do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh respekt dla chłopaków za to, że na szybko są w stanie przygotować wam jakiś temat i zadania na zajęcia. W pierwszej edycji harmonogram mieliśmy dawany co tydzień, w drugiej ustalany był już na cały semestr z góry, teraz widze, że organizacja szkoły wcale nie idzie w dobrym kierunku. Mam tylko nadzieje, że kadra 2D/3D jest w stanie to okiełznać i poprowadzić jakoś program, bo takie warunki nie są niestety sprzyjające. Z tego co piszecie to każdy zaczyna drogę z Maya więc na początku jest interesująco, oby było tak do końca.

 

a wiadomo coś o wykładowcach? Podobno jest tylko trzech. Wiesz coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy przedmiot ma swojego wykładowce tzn, 2d, 3d, scenariusz, storyboard, operatorka i rzeźba, to mamy w pierwszym miesiącu. Z poziomu zajęć jestem zadowolony, jedynie organizacja wszystkiego trochę na bakier. Na liście wykładowców jest również Pan Mariusz Korczak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz Korczak.

 

no no... czekajcie na niego, może spadnie wam z nieba, podobnie jak nam :)

W sumie możecie się spytać władz szkoły czy Mariusz będzie na 1 dzień powiedzieć "cześć" i opowiedzieć jak to fajnie było przez ostatnie 2 lata i gdzie teraz absolwenci "nie pracują", czy ma być na dłuższy czas, np. 1 semestr?

 

Możecie podać nazwiska obecnych wykładowców, czy to informacja TOP SECRET?

Edytowane przez mayamak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakoś idzie wkrótce kończy się semestr gdzie kończą się przedmioty "niekomputerowe" tj. podstawy scenariusza, sztuka operatorska, storyboarding, jezyk filmu, rzeźba i rysunek. Ogólnie jestem z ich przebiegu zadowolony może nie z rysunku (ale to na zaocznych jest troche inaczej) 31. stycznia zostały ogłoszone wyniki konkursu na darmowe studia, gdzie wybrano 4 osoby które studiują za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę odkopię, ale mam pytanie.

Aktualnie chodzę do I klasy LO. O studiach kształcących grafików komputerowych marzyłem już od dawna. Mieszkam na północy w mieścinie koło Malborka. Przeprowadzka do Warszawy wchodzi w grę, więc chętnie skorzystam. Pytanie brzmi:

Ciężko się dostać do tej szkoły? I jak wyglądają np wykłady na temat rzeźby lub modelowania? Może mi to ktoś opisać chociaż w najprostszej formie? :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności