Jump to content

WildStar - Cinematic z Gamescom

adek
 Share

Recommended Posts

A dla mnie odcień nieba żywcem wyjęty z Cars O_o

Miałem co prawda na myśli, że przypomniała mi ta scena gościa z gry Full Throttle i czy ktoś grę pamięta, bo na tamte czasy była fantastyczna (jedne z pierwszych pełnych scen 3D), a nie że nie potrafią nic swojego wymyśleć i z kogoś zżynają (zwłaszcza 16 lat temu) - jak to insynuujesz, ale generalnie to luz ...

"tamto przypomina siamto" ... scyzoryk sie otwiera na te komentarze ... ludzie wszystko juz bylo !!! Polecam obejzez soebi to:

i pozostale czesci i przestac ciagle gadac ze to juz kiedys bylo gdzies cos podobnego!

"tamto przypomina siamto" ... scyzoryk sie otwiera na te komentarze ... ludzie wszystko juz bylo !!! Polecam obejzez soebi to:
i pozostale czesci i przestac ciagle gadac ze to juz kiedys bylo gdzies cos podobnego!

Jeżeli do mnie to piszesz to chyba nie przeczytałeś mojego posta tuż powyżej Twojego. A jak nie do mnie to luz.

Dla mnie masakra... Kosmiczno-bajkowo-cukierkowe... W zasadzie nie wiadomo jakie? O.o Za dużo chyba na mieszali starcrafta,warcrafta, wowa i chyba wszystkich innych smieci z sieci :/

Wykonanie pierwsza klasa, ale klimat nie w moim guscie :/