Jump to content

Pojazd 3D: Mercedes-Benz CLS63 AMG 2011


Berger

Recommended Posts

Hello,

Tak więc przyszedł w końcu czas aby wystawić ten wózek do finished :) Możnaby jeszcze dużo poprawiać, czy to w modelu czy samych renderach ale u mnie trwałoby to wiecznie więc dzisiaj trzeba to poprostu skończyć. Model był robiony na bitwe, w której standardowo się nie wyrobiłem ale powiem, że ten merol momentami mi dokopał, a przedewszystkim zebrałem więcej świadomości w modelowaniu i samym renderowaniu, więc myślę, że zawsze jakiś krok do przodu. Modelowane standardowo 3ds max, renderowane vray, a studio układane w hdrls, postpro tradycyjnie PS. Dodane jeszcze będzie jedno-dwa ujęcia od przodu, które się renderują i narazie nie planuje nic więcej, jak to sie mówi, może kiedyś ;P

 

87946690.jpg

 

53551036.jpg

66688255.jpg

22626180.jpg

 

63921512.jpg

63057349.jpg

24649721.jpg

 

79308335.jpg

Edited by Berger
Link to comment
Share on other sites

Od dłuższego czasu przeglądałem twój wątek na forum i nie mogłem się doczekać końcowego efektu i jest świetnie. Nie ma się do czego przyczepić genialnie wykonany model samochodu super materiał opon oraz lakieru bardzo przyjemne oświetlenie tylko pogratulować świetnej pracy i mieć nadzieje że częściej będziesz pokazywał takie "Cudeńka" na forum.

Link to comment
Share on other sites

No gratulacje ukończenia projektu. Naprawdę jest na czym oko zawiesić. Wiele godzin musiałeś nad tym spędzić, ale dla takiego rezultatu to sama przyjemność. Jedynie to zbliżenie na wydech chyba kompresja zepsuła ale to pikus :) Wesołych świat.

Link to comment
Share on other sites

No i pięknie :) Heh wybrałeś sobie dzień na publikacje w finished :) Jedyne co mi się nie podoba to widać wsumie na 1pierwszym renderze najbardziej, jak bys mazął białym pędzlem na koncu i poczatku auta, troche za mocno, moze jak bys na 60% opacity ustawił tych plam było by ok, na reszcie tez widze sa te białe plamy. Ale suma sumarów zasluzone ***** gwiazdków :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wszystkim na komentarze ;)

 

Bohomaz: W sumie czemu nie, postaram się coś wyrenderować.

 

Predator: Trudno mi w tym momencie powiedzieć, narazie mam dość tego modelu, może się to zmieni kiedyś :P

 

MM3D:Z przyjemnością, daj tylko znać na PW ;)

Link to comment
Share on other sites

Ostatni render obejmujący całe auto to prawdziwa perełka. Wizki z takim czystym tłem co prawda skupiają uwagę na samym produkcie ale niczego im nie dodają. A tło według mnie powinna być jak rama dla obrazu. Powinna dopełniać i wieńczyć dzieło.

Świetna robota :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy