Skocz do zawartości

Modo 601 preview


G.P

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wciaz dorzucaja nowe filmiki do listy ale z tego co widze to mozna zapomniec o powaznych zmianach w kierunku pelnego pakietu z character animation.

 

edit

Ocho - zaraz zaraz - widze ze pojawil sie filmik z dodawaniem szkieletu wiec chyba jednak... cos... ;)

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciaz dorzucaja nowe filmiki do listy ale z tego co widze to mozna zapomniec o powaznych zmianach w kierunku pelnego pakietu z character animation.

 

edit

Ocho - zaraz zaraz - widze ze pojawil sie filmik z dodawaniem szkieletu wiec chyba jednak... cos... ;)

O ile dobrze kojarze, to w którymś tam modcascie Peebler mówił wyraźnie, że w 601 _będzie_ animacja postaci. A wcześniej również potwierdzał, że modo w końcu stanie się pełnym pakietem. Zatem nie rozumiem tego zdziwienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było zabawniej modo 601 zostało wydane oficjalnie i już można kupić!

http://www.luxology.com/store/modo/index.aspx[/QUOT E]

 

upgrade 395 $ ... ;] śmieszna kasa za taki soft

ed. w pluginach na stronie luxów pojawił się cad loader, słaba jest natomiast jego cena 695 dolców :/ mam nadzieję, że z czasem nowe ficzery nie będą się pojawiać tylko w formie płatnych plugów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słaba jest natomiast jego cena 695 dolców :/

 

tak na uboczu to zastanawiam sie czy w tej cenie nie ma jakis kosztow licencji dla wlascicieli tych formatów.

 

A co do samego softu, to slabizna, nie pokazali ze w viewporcie mozna gradient wlaczyc.. smieszny ten update ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używam modo, kiedyś próbowałem ale jakoś po maxie ciężko mi było się przestawić. Pomimo tego od dawna miałem nadzieję że kiedyś ten soft rozwali pod względem możliwości produkty autodesku i ten dzień się zbliża. Świetne ficzersy!

Chciałbym żeby takie nowości wprowadzali co dwa lata w maxie zamiast gradientu we viewporcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczaki a ja musiałem chyba gdzieś przeoczyć newslettera od Luxology skoro nie wiedziałem, że sofcik już świeżutko upieczony leży i czeka tam na mnie :) Wreszcie jest camera clip bez kombinowania :D

 

żółty - rzeczywiście up do 601 jest śmienie tani... ale niech się to nie zmienia :) mi tak pasuje. Jak to teraz piszą gimnazjaliści Me gusta :P

 

Ja-CK-aL - jutro leci do ciebie zamówionko :) jako stały klient wspieram lokalnych dystrybutorów :) biorę w ciemno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć chaosy coś tam grzebią ale nie jest to dla nich najpilniejsza sprawa. Z drugiej strony po co Ci vray ? Z tego co wrzucasz na forum wnioskuję, że robisz więcej interiorów a w tej kwestii modo nie odstaje jakoś specjalnie od vraya. No i jest jeszcze thea i fry w obwodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia.

Miałem czas sprawdzić retopo tools w modo, i naprawdę dają rade, 1min starczy do opanowania :) i matcapy wygladaja całkiem fajnie w viewporcie, mily imprówment. Kostkami się nie bawiłem, zostawiam na później. Layout warstw fajny jest. Nowe okno renderingu fajne. Na razie tyle więcej po weekendzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć chaosy coś tam grzebią ale nie jest to dla nich najpilniejsza sprawa. Z drugiej strony po co Ci vray ? Z tego co wrzucasz na forum wnioskuję, że robisz więcej interiorów a w tej kwestii modo nie odstaje jakoś specjalnie od vraya. No i jest jeszcze thea i fry w obwodzie.

 

Po co nam vray do modo? Bo lubimy Vraya! Nawet jeśli internal jest dobry;)

 

Oficjalnie sprawy się mają tak, ze chaosgroup said, ze aktualne sdk modo nie pozwala na wdrożenie vraya, w takim stopniu w jakim integruje się on z maxem, mają, softimagem czy rhino. Wiec się za to nie zabierają i nie zabiorą, dopóki nie będą mogli zrobić pełnego porta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności