Skocz do zawartości

Alvernia Studios Showreel 2011


MKorczak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to bardziej showreel dla kontrachentów. Mało tam rzeczy dla nas. Opening to straszliwy pasztet, jakby z początki 2000roku. Rzuciłem okiem na showreel vfx i widać ze strasznie słabo tam u Was. Reszty nie ocenie, bo nie ogladałem niczego z rzeczy przy ktorych pracowaliście ale na tych spotach we fragmentach nie podobala mi sie praca kamery. Niemniej jakbym byl prezesem wykladajacym kase na film to chcialbym wlasnie taki showreel zobaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super to wszystko wygląda, ale jak klikałem w link, to liczyłem bardziej(pewnie dlatego, że siedzi to w dziale Animacje) na nie gadanie o sprzęcie do nagrywania muzyki, a coś w stylu pierwszych 15 sekund i końcówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nie przesadzajcie...:))... to jest bardzo dobre miejsce na taki film promocyjny.... bo pod koniec życia każdy po zsumowaniu wszystkich pieniędzy które widział... będzie mógł sobie wynająć to studio na jakąś.... 1min i 23 sek.....:)))... no może jestem optymistą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do oglądnięcia

 

Obejrzenia Panie, obejrzenia:)

 

"A "demo reel", or "show reel", is the motion picture or video equivalent of an artist's portfolio. It is typically used as a tool to promote the artist's skill, talent, and experience in a selected field, such as acting, directing, cinematography, editing, special effects, animation, or video games and other graphics."

 

Ja tu widzę z kolei prezentację studia, więc to żaden showreel:) Dodatkowo widzę ( ostatnio coś dużo widzę:) ) marnujący się potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaplecze techniczne tam macie bez watpienia niezle. Szkoda ze jedyna animacja w "showreelu" to ten smok na poczatku, ktory niestety prezentuje sie slabiutko, na tyle ze moim zdaniem nie powinniscie go nawet pokazywac.

 

Cala reszta, jako prezentacja studia i zaplecza technicznego - imponujaca.

 

Z punktu widzenia pracownika, odnioslem wrazenie, ze mimo fajnego, oryginalnego designu i dekoracji w srodku, na codzien musi tam byc troche depresyjnie - ciemno, kilka lufcikow zamiast okien. Az sie prosi o jakies "normalne" miejsce do pracy poza tymi kopulami. Takie z oknami i widokiem na okoliczne lasy :) Nie wiem jak to wyglada w praktyce, ale odnioslem wrazenie ze siedzi sie tam po prostu w tych ciemnych kopulach jak w jaskini. Ciekaw jestem jak jest w praktyce, i czy klientom to tez nie przeszkadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190
Zaplecze techniczne tam macie bez watpienia niezle. Szkoda ze jedyna animacja w "showreelu" to ten smok na poczatku, ktory niestety prezentuje sie slabiutko, na tyle ze moim zdaniem nie powinniscie go nawet pokazywac.

 

NDA - większości pokazywać jeszcze nie można :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności