Skocz do zawartości

Mroczny Rycerz powstaje - nowy trailer


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tak jak niezły film zapowiadały poprzednie trailery, tak ten mnie rozczarował; w "Mrocznym Rycerzu" podobał mi się ten realizm w jaki została opowiedziana komiksowa przecież historia, to był autentyczny, fatalistyczny thriller, tutaj widzę więcej "bajerzenia", takiej typowej, fajerwerkowej produkcji z efektami 3D (których eksponowanie na ogół zwiastuje mierną historię). Niemniej Hathaway jako kobieta kot wygląda zjawiskowo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mroczny realizm... my ass . Sorry, ale jak pojawia się gość z radiatorem na nosie i zaczyna walczyć z typem w lateksowej czapce z rogami to mi ten realizm rozpada się jak domek z kart. Mi tam trochę brakuje luzu, który może by rozładował to wrażenie balansowania na granicy parodii.

 

t.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tak samo odrzuca ta kobieta kot, tez mi sie wydaje ze psuje niepowtarzalny klimat i kojarzy sie przez to z filmami typu avengers, iron-man itp., czytalem gdzies ze to producenci naciskali na Nolana na ta postac, ale zobaczymy jak film wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to kiedyś napisano Batman jest na tyle realny na ile realni są jegoprzeciwnicy i towarzysze. Podobnie było z serią wcześniejszą. Jak zaczęli pojawiać się pingwiny i szwarcenegery wszystko się pokręciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, świetny klimat :D wybiorę się do kina na bank.

 

Aktor grający Bane'a pasuje idealnie, wygląda jak tępy osiłek, ale głos ma idealny dla geniusza psychopaty. Ciekawe czy głos należy do tego samego aktora, hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza czesc tej trylogii bardzo mi przypadla do gustu, dwojka juz nie bardzo ale moze dlatego, ze ogladalem ja z wysoka goraczka - chyba obejrze kiedys jeszcze raz bo pamietam tylko smiesznie podskakujace lufy broni przymocowanej do motocykla i Jokera w stroju pielegniarki...

A tutaj wyglada ok tylko jak juz ktos wspomnial - znowu na pierwszy plan wskakuja efekty specjalne. Co mowie - EPICKIE efekty specjalne. Co oni maja z tymi mostami - co film to ktos niszczy most. Tutaj podniesli poprzeczke bo dwa mosty zniszczyli :D

Takie napakowanie efektami przypomina mi Transformers gdzie juz nie wiem na co patrzec - tu wirujace czesci zmieniajacego sie robota, tam jacys ludzie, wybuchy, kamera szaleje, calosc to zwalnia to przyspiesza - szalenstwo i chaos. Mam nadzieje ze nie przegna z tym bo ani to straszne ani zaskakujace po takiej masie filmow w tym guscie. A szkoda - i mowie to nie dlatego ze czuje sie Bogiem - bo jest kilka na prawde wysmienitych komiksow z batmanem gdzie kadry nie skupiaja sie na pokazaniu wyscigu i niszczenia miasta...

 

Temporal - z watku wynika, ze ty jako jedyny uwazasz sie za Bog wie kogo a i mniemanie o swojej inteligencji masz niemale. Jesli o mnie chodzi to mi to kalafiorem zwisa za kogo kto sie uwaza ale moze powiedzialbys cos o trailerze zamiast uprawiac darmowa psychoanalize online?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

nigdy nie lubilem kobiety kot. Zawsze kojarzylo mi sie to z kiczem i jedna z najgorszych postaci. Coz... zrobia, wydadza, zobaczymy - moze bedzie bardzo dobrze a moze nie. Trzeba poczekac i obejrzec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności